svobik

Čas a odstup dělá svoje. Po osmi (nechce se mi věřit) letech od premiéry viděno podruhé a musím uznat, že tohle je asi nejlepší díl série. Stříkání a zásuny už nehrajou hlavní roli, do popředí se naopak derou životní pravdy a problémy lidí v produktivním věku, to všechno řízlý nostalgií ze střední. V době premiéry jsem čtvrtý Prcičky tolik neocenil, teď jsem - troufám si říct - do filmu dorostl. Postavy fungují pořád skvěle, některé (hlavně hudební) odkazy jsou boží a s jednotlivými osudy si někdo dal opravdu práci. A i když začátek nebo některé momenty (Naďa) docela drhnou, pořád si Školní sraz dám kdykoliv znovu. Skvělé uzavření jedné kultovní série, díky za to. 8+/10 ()

Georgex

Stará parta je zpět a nutno dodat, že možná v nejlepší formě z celé série! Hrdinové legendární a velmi oblíbené teenagerovské série nám dospěli a vrací se na místo činu. Nutno dodat, že v plné sestavě a pod vedením výborného scénáře. Jako fanoušek série jsem měl vysoké nároky a čekal jsem trochu pomalejší rozjezd či zdlouhavý dojezd. Ke svému údivu musím říct, že se nedostavila ani jedna varianta a já se od první minuty bavil až do konce závěrečných titulek a to doslova! Nutno dodat, že i na mě dopadla nostalgie, kterou se film snaží příjemně skloubit pod záštitou třídního srazu. Dějová linie je velice povedená a pan režisér zvládl i na prakticky dvou hodinový snímek vystačit s vtipem a nutno dodat, že takto nabytý film, plný gagů, humorných scének a hlášek jsem již dlouho dobu neviděl. K dokonalosti ovšem musím vyzvednout dvě postavy a to Steve Stiflera, bez kterého si film ani nedokážu představit a Jimova táty, který je zde naprosto k sežrání! Ostatní postavy dostanou také svůj prostor, využijí ho efektivně, ale za tahouny tohoto filmu prostě stojí v pozadí. Celý film se nese v pohodlném tempu, které je na komedii nevídané. Jako další plus beru, že se ve filmu tvůrci nesnažili rozvinout postranní osudy postav, ale dali prostor pouze tomu nejdůležitějšímu. Kdybych měl nějaké komedií tleskat ve stoje, určitě bych přemýšlel právě o této. Nutno dodat, že tato komedie není určena pouze náctiletým, ale poslouží i jako nostalgická vzpomínka pro všechny, kteří rádi zavzpomínají i na svoje studijní léta. Celkově hodnotím 80% ()

Styxos

Absolutně hustá filmová pařba. Takhle jsem se u filmu nebavil už hodně, hodně, dlouho. Společně JC teprve druhý film z letošní produkce, který mě zaujal ()

Wbcko

Důstoné zakončení (?) vynikající série. Velká dávka humoru ale díky tomu, že jsem stárl společně s hrdiny (s několikaletým zpožděním) tak i pořádné nostalgie. V rámci žánru snad za pět hvězd. ()

latvar

Jim, Kevin, Finch, Stifler, Oz a spousta dalších hrdinů se po 13letech od maturity vrací opět na scénu. Tentokrát se ke školní srazu připojí i Jimův otec, který si potřebuje vyhodit z kopejtka. Lepší průměr, ale na první díly to nemá, bez Stiflera, který to tentokrát oplatí Finchovi stejnou mincí by to byl slabší průměr. 68% ()

Liqid

S ohledem na předchozí ohlas jsem čekal něco víc. Když už se to rozjelo a Stifler nas*al do chladničky, tak scéna skončila, bez reakce prostě. Pár vtipných momentů tam bylo. Z traileru jsem čekal něco se Stiflerovou mámou, ale její potenciál tam nebyl téměř vůbec využit. největším překvapením byla asi Finchova máma. Doufám, že další díl již nebude, neboť tohle by mohlo být relativně důstojné zakončení cele série "prciček". ()

Liflaen

Výborná komedie, kam se hrabou první a druhý díl. Stifmaister opět nezklamal. Odplata hochům u řeky atd. Absolutně doporučuju. ()

BuryGol

American Pie (u jehož českýho názvu pořád jetě nevim, kdo to má na svědomí) u mě skončil se 3. dílem. Dál jsem se nedíval, abych si uchránil duševní zdraví. Ale na školní sraz jsem se těšil jak jahoda do jogurtu. V koutku duše jsem doufal, že to bude jako první nebo druhej díl. Ono celkem i bylo, leč už je hercům přes 30 a ty voloviny už nemaj takovej šmrnc jako před 10 lety. Teda až na Stiflera, kterej by to moh dělat i v 50. De facto na něm je postavenej celej díl ať už plácá ženský v kanclu po zadku nebo někomu se*e do přepravky s pivem. Jason Biggs se nenechal zahanbit a jakožto Mr. Průšvih se zase dostal do trapnejch situací, kde se mi chodidla sevřely v pěst. Jsem ale rád, že je ještě dneska možný natočit dobrou komedii. Připomnělo mi to, jak jsem žral první díly a tenhle žeru i teď, byť už je mi taky o dekádu víc. Myslim, že zakončení série se povedlo, smáli se snad všichni v kině a na konci mě trochu chytla nostalgie. Někdy si řikám, že je škoda, že s mojí třídou takový srazy asi nikdy nebudou. Ale to vem čet. Spíš bych si měl od Siflera vzít koule a říct mýmu šéfovi to samý, co on. ()

MiaMoonlight

Snad nejlepší díl téhle série vůbec. Zase se vracíme za původními hrdiny, kteří jsou stále stejně vtipní, i když starší. A některým ta doba opravdu prospěla a lépe se na ně kouká. ;D ()

Beer Ceps

Milé překvapení plné humoru, které kazí jen jedna věc a to opětovné řešení vztahových problémů v závěru filmu. Nebýt toho, s pěti bych neváhal. ()

U.Tarare

Převážně sentimentální zážitek díky tomu, že předchozí Prcičky byly filmovým kultem mého dětství. Ruku na srdce, kdybyste se na tento film nekoukali s jistou dávkou nostalgie, byli byste jistě kritičtější. Já se naštěstí z toho vzpomínkového tranzu dostal ještě pře hodnocením, takže pro mě za *** ()

Hollohlaway

Film kvalitativně na úrovni prvních dílů, jsem příjemně překvapen. Není to naštěstí až tak zvráceně ulítlé a některé gagy jsou fakt dobré. Bavil jsem se a staré známé postavy jsem viděl po letech rád. ()

tommmy89

Piati kamaráti zo strednej školy si dávajú stretávku po rokoch, na ktorej si osviežia staré praktiky a pripomenú pár ****** z minulosti :) Pôvodne stretávka pre štyroch, ale čo čert nechcel Stiffler sa ocitá na scéne medzi nimi. Vlastne, on nemôže chýbať nikde, pretože by to neboli Prcičky ! Vrátia sa do rodného mesta a tam si spravia spoločný víkend spolu s priateľmi a piateľkami, neskôr Jimmov otec a Stifflerova, Finchova mama. Nuž vznikne ztoho dosť dobrá commeback párty, ktorú roztočia na čele so Stifflerom a jeho prasačinami ... 4* ()

Aberforth

Kedže som veľký fanúšik prcičiek so základnými hercami, to že sa chystá film "stretávka" ma ihned vzpružil a spravil mi dobrú náladu, oni skrátka vedia diváka zabaviť. Pokiaľ poznáte humor starých prcičiek, pri prcičkách stretávka budete mať záchvaty smiechu, klasický Stifler, Nemotorný Jim, jemný Kevin, Nabúchaný OZ a posera Finch to rostočia ešte viac ako za starých čias. Odporúčam každému kto sa chce dobre zabaviť. ()

venca163

Film ve mě vyvolal nostalgii, ani ne tak na předchozí díly, ale spíš na moje high school léta (ne, že by měly s těma ve filmu moc společnýho), takže jsem se pořád tak spokojeně usmíval. Měl jsem strach, ale Školní sraz se povedl, řekl bych, že docela dobře natrefili tu vlnu odpovídající tomu, že diváci vyrostli společně s hrdinama filmu. Obdiv za to, kolik původních postav do toho dokázali ukecat, i když někdy do fakt kuriózně blbých scén (viz. Shannon Šáhni-Si-Jime Elizabeth). Samozřejmě plus za fakt sexy holky! PS: Po druhym shlídnutí mi to přece jen přijde o něco slabší než původní trojka, ale furt dobrý. (75%) ()

jefff

Pro nejednu generaci byly minimálně první dva díly zásadním teen filmem (mezi které patřím i já). A spolu se Stiflerem, Jimim, Kevinem a dalšími jsem si s chutí zavzpomínal. Příjemné, hlavně nenásilné zpracování nového nostalgického dílu Prciček se opravdu povedlo a i když jsem se třeba nenasmál tolik jako kdysi u prvních dílů (ale to je spíš věkem než kvalitou filmu) stejně je tento díl téměř srovnatelný a rád se na něj kouknu zase. Navíc jsou mi "hrdinové" bližší než kdy dřív. Palec nahoru! ()

Almásy

obyčajná sprostosť, len obohatená o element nostalgie a fekál humoru. a fakt príšerné klišé metafory.. nie, fakt nie. zabili to čo bolo na tej sérii najvtipnejšie. ()

Alisa

Při úvodní scéně jsem málem umřela smíchy, bohužel to nejlepší bylo právě na začátku... Díky bohu za Stifmeistera, který celý film táhne (stejně tak jako ten předchozí). Pro mě jsou všechny díly Prciček vyrovnané a tento je v ničem nepřevyšuje. Jak já Stiflerovi přála to zadostiučinění na konci filmu. :-) Důstojné zakončení! ()

Nové Prci, prci, prcičky jsou na cestě

Nové Prci, prci, prcičky jsou na cestě

04.10.2022

Hunger Games 2: Cronenberg nebo Cuarón?

Hunger Games 2: Cronenberg nebo Cuarón?

16.04.2012

Prcičky jsou zpátky. Na plné... plyn.

Prcičky jsou zpátky. Na plné... plyn.

21.04.2011