AllShallFall

Tak tenhle díl naprosto zabil :-D Hned úvodní scéna s Michelle v koupelně mě rozsekala. Její reakce na Jima byla tak realistická, že to vypadalo jako skutečná masturbace:-D Dost dobrý nástup. Samozřejmě perlil Stiffler se svojí bohatou slovní zásobou a vynikajícími nápady. Jako narsat do chladničky s pivem:-D Takže nezklamal. Palec nahoru po druhé. No a samozřejmě absolutně nejlepší scéna, je mladá nahá opilá Kara:-D To mi strašně připomnělo scénu z třetího dílu, kdy Stiffler pozval na rozlučku dvě kurvy :-D :-D ha ha. Tenhle film neměl chybu. Zdejší hodnocení je určitě zasloužené. Po dlouhý letech těch filmových sraček, je tohle našláplá komedie. 90% ()

teutates

Povím Vám, proč se tady drží to vysoké hodnocení, chvilka napětí - tadaáa nostalgie! Neé nostalgie z prcíček, ale vzpomínek všech, který si v tom něco našli, sem na to kápnul, heč! (všichni se viděli na středních školách a brečeli do kapesníčku, všichni starší) Každopádně hodně slušné pokračováni American Pie, kde Stifler má svůj vlastní flashback. Jak tu bylo už víckrát psáno a já se omlouvám, že to opět jednou beru do huby - Reunion je mnohem víc uvěřitelné a nenucené a až na těch 113 min. v rámci žánru 7/10 I já mam nejspíš svou slabou chvilku a musím uznat, že bylo fajn vidět je opět po xy letech v daném snímku všechny hezky pospolu, taáak a je to venku. Doják pro ty, který na tom vyrůstali. ()

swamp

Obstojné zakončení série, které tak trochu ždímá už jednou ždímané. Přesto pro všechny věkově odpovídající nostalgiky vhodné pokoukání. ;) ()

Dalda

U některých scén jsem se válel smíchy po zemi. U jiných jsem dost zíval. Tuhle komedii dost kazí ony americky oslazené romantické scény, které vždycky naruší ten dobrej tok humoru. Těch je tam až moc, většinu bych klidně vystřihl z filmu ven. Já se nepřišel dojímat, ale pořádně bavit... ()

sarkas21

Myslím že za posledních pár let velice dobře povedená komedie z velikým uspěchem.není nad staré herce v novém pokračování prciček.Má to štávu od začátku až do konce není snad nikdo kdo by se nudil ()

Geralt z Rivie

Návrat staré dobré party nám přinesl opět královskou zábavu, která v minulých dílech určitě chyběla. Takovou osvědčenou partu nikdo nenahradí. A doufám v minimálně ještě jeden díl. ;) --- KINO ()

predators

Skoro jako na našem srazu ze střední, akorát trochu víc divočejší. Ale jinak furt ty staré známé, zábavné tváře! Jeden geg střídá druhý, a kdo by čekal, že z honění už se víc vymáčknout nedá, tak se plete. Návrat ke klasice se povedl na jedničku a všichni zůčastnění na sebe můžou být právem pyšní! To prostě musíte vidět! I podruhé jsem málem praskl smíchy, což je u komedií poměrně vzácnost! Nejlepší z celé série! 83% ()

cukorek

Pekná nostalgická spomienka a návrat "ospevovaných a okúzľujúcich" chlapcov, ktorí sa vždy vedeli vtipnou formou vysekať zo svojich problémov a šikovne vykľučkovať z trápnych situácií. Táto časť nebola až taká úspešná ako prvé dve časti a ich 15 minút slávy bohužiaľ, už uplynulo. V úvode prišiel náznak, že bude o zábavu postarané, ale tempo a humor upadol po Stiflerovej akcii, pomstiť úder mladších teenagerov a dospelí chlapi, už nevydupali zo seba dostatok bláznivých situácií ako pred pár rokmi. Ako by im ten vek zväzoval ruky a ich odviazanie na party tiež nedominovalo a ostalo za výkonom úspešnejších pánov z príbehu Vo štvorici po opici. Úspech nie je večný a navyše treba na ňom riadne zapracovať, takže za mňa 40%. ()

silentname

Najzábavnejší a najvtipnejší film od čias jednotky. "American Reunion" funguje podľa mňa znamenito. Skvelý humor, postavy, ktoré poznáme a žili sme s nimi, skvelá nostalgia, a najmä je to film, pri ktorom mám pocit, že konečne sa vracia k správnej réžii a dobrému príbehu. Konečne to opäť medzi postavami funguje, konflikty sú dobré a atmosféra je veľmi príjemná. A keď sa niečo stane, tak je to reálne vtipné. Nepobavil som sa takto s týmito postavami už dávno. A nemôžem nič iné, len to vyzdvihnúť. Ak ste fanúšikmi série "American Pie", toto oceníte náležite. Ak máte radi dobrú komédiu, no nevideli ste predošlé filmy, myslím si, že aspoň pre znalosť si pozrite minimálne prvé dva. Veľmi dobré hlášky, skvelé cameos a absolútne vynikajúca atmosféra je pre mňa dôvodom, pre ktorý tento film oceňujem. A odporúčam. Hodnotenie: A ()

Pedestrian

Uff, je tu hrozně našlapáno. Skoro jako včera v Retru. A ty závěrečné dvě tečky ten film udělaly podobným způsobem jako svého času fotky v Pařbě ve Vegas. Pecička a nepamatuju takhle spokojené publikum. ()

LoLaa

Americký koláč po osmé? A proč ne?! Velmi vtipná podívaná, která mi tak nějak hrála do noty a aktuálního naladění. Po těch nepovedených pokračováních Prciček 1, musím říct, že jsem se zase smála a při nějakých scénách i za břicho popadala stejně jako u jedničky. Komedie, jak má být. ()

Rocky62

Osobně bych Školní sraz nenazval osmým či devátým pokračováním, nýbrž čtvrtým. Jako jediný z posledních 6 dílů si udržuje alespoň nějakou komediální úroveň, téměř stejnou jakou mají první tři díly. Liší se v podstatě tématikou, kdy není cílem ztráta panictví, ale setkat se starými přáteli obnovit intimní vztahy apod. Některé fórky jsou nekonvenční a většině z nich se lze zasmát. Možná pomohl návrat známých tváří, možná jsou autoři mnohem schopnější než jejich předchůdci. Ať už to je jakkoliv, Školní sraz se dle mě povedl. 75% ()

dopitak

Kdyby nás tvůrci povláčeli vším tím naznačovaným nekorektním humorem a nechali si sentimentální kydy raději pro nový film s Adamem Sandlerem (tzn. postavili se k nevěře jinak než takhle blbě), návrat "Prciček" mohl dopadnout opravdu dobře. Ono totiž tohle dílko tak zestárlo spolu s námi, co jsme před koncem milénia chodili stejně jako filmoví představitelé na střední. Od kritiky Mirky Spáčilový (20 %, ona za to fakt nemůže, že už je profesionálně de/bilo/formovaná) to má stejně daleko jako ke glorifikaci Superperově. ()

iamek

Jednoznačně nejlepší díl legendární a kultovní teen komedie. Sázka na Stifmajstra se povedla a tentokrát má Seann William Scott hlavní roli a celý tenhle díl parádně táhne. Vtipných scén bylo spoustu a hlaně jich bylo více, než scének trapných. Snad se dočkáme dalšího pokračování, protože potenciál tady je velký. ()

Chrustyn

Pokud vezmu jako poslední pravý "prcičkovský" film třetí díl s podtitulem svatba (a že to byl opravdu poslední prcičkovský film, protože odpady těžící z populárního názvu nepovažuji za nic co by se mělo v rámci této série jmenovat) je to už 11 let co jsme se s touto partou setkali. Od té doby nám řádné zestárli a možná i zmoudřeli ale rozhodně to neznamená, že by je opustilo načasování pro správný trapas. Můžete si myslet cokoliv ale "Školní sraz" je překvapivě povedené pokračování, dnes již poněkud zapomenuté kultovní série, která jde stejně jako její hrdinové s dobou a připravuje jim nové výzvy i když je pravda, že i tentokrát jde hlavně o TO. Ve své podstatě se ale jedná o zábavný film ze života, ve kterém jsou občas situace, který málokterý obyčejný smrtelník zažije. Slabší 4*. ()

klerik

Prekavpivo veľa trápnych scén (predovšetkým tie Stiflerove). Horšie je, že vôbec nefunguje riešenie vzťahových problémov. Film postavený čisto na nostalgii. Nad 50% sa to u mňa nedostalo... ()

Nové Prci, prci, prcičky jsou na cestě

Nové Prci, prci, prcičky jsou na cestě

04.10.2022

Hunger Games 2: Cronenberg nebo Cuarón?

Hunger Games 2: Cronenberg nebo Cuarón?

16.04.2012

Prcičky jsou zpátky. Na plné... plyn.

Prcičky jsou zpátky. Na plné... plyn.

21.04.2011