Allein4

Netvrdím, že jsem se nezasmál. A netvrdím, že to byl propadák. Jednoznačně se mi ovšem nelíbí, když je film pro teenagery tak moc prošpikovaný přisprostými a vulgárními výrazy a dělá ze vztahů šlajmandr, ve kterém jde pouze o sex a nic jiného. Vyobrazení mladých jako pouze mašiny na sex, to taky není v pořádku. A ukazovat penis ve filmu s nízkou přístupností, to už mi přijde jako docela extrém. Takže i když to byla vcelku sranda, tak minimálně 85% filmu by se dalo natočit jinak a lépe. ()

Mukade

Stifler still ruulez! XDD Ale tá jedna vec čo tam urobil bola ešte odpornejšia ako ten shit v puse minule... EW! XD ............... Ty kokso, Rebecca De Mornay stále vyzerá faking haat! A to mala 52. (a ja teda nie som na staršie) ()

prectemys

Hodnocení odpovídá, nejlepší z Prciček. Školní sraz je i v reálu docela sranda a navíc když jste nejlepší kamarádi. Opět nejvíc exceluje Stifler. -Když se chováte jako basta*d na střední, dá se to skousnout, ale ve čtyřiceti letech? Výborné k večeru na zasmání. ()

Trageeed

Po tomhle filmu jsem dostal chuť uspořádat školní sraz ze střední, ale pak jsem si uvědomil, že film můžu vypnout, ale ty krávy co jsem měl ve třídě nezastaví ani padající piáno z pátého patra... ()

Copter

Je to fakt prdel a asi nejlepší díl,ta první scéna s honěnim byla fakt dobrá a některý hlášky byli fakt k posrání vtipný.Jediný co mi vadilo je že posledních asi 15 minut už to bylo trochu jak v nějakym romantickym filmu,ale pak to ta scéna v titulkách v tom kině napravila. ()

Carmen001

Prostě mě to bavilo. A velmi příjemně překvapilo! Škoda že už je to poslední díl. Celá řada filmů American pie mě doprovázela pubertou. Stárnu s nimi, takže ano, trocha nostalgie a sentimentu:) ()

KraLuban

Nejlépe hodnocený díl série, nejdospělejší...a v tom je možná největší problém. Stifler jako jediný zůstal velkým dítětem, tam kde ostatní jsou už dospělí, svěžest se vytratila...prostě naše běžné šedé životy, kde sny vzaly za své a můžeme je vidět právě při školních srazech. Smutné, ze života, nejméně komediální. Celkem zbytečný retreat do série, která těžila ze středoškolské neotřelosti a nostalgie. Žádná katastrofa, ale taky žádná pecka. 55%. ()

KuceraJohny

Po čtyřech dílech se vrací stará parta a je to fakt slušná podívaná. Je opravdu zajímavé sledovat jak mají známé postavy nové role. Z lidí které známe jako mladý nadržený teenagery jsou rodiče nebo obyčejný zaměstnaný dospělý lidé. Je super sledovat jak se doba za 13 let změnila. Musím říct že to byl super nápad natočit tenhle film je to dost nostalgické a to mě baví. ()

Michal118

Velký návrat původních herců do tohoto pokračování se vydařil. Postavy se změnily, zestárly, ale nedá se říct, že by dostaly rozum. Stále je to ta stará, dobrá, zábavná komedie, která vás určitě pobaví. ()

asdfasdf

Musím říct, že toto je asi nejlepší díl z této série. Původně jsem chtěl jet celou sérii postupně ale po pár dílech s jinými herci jsem to už nevydržel a musel jsem pár dílů přeskočit abych se dostal k tomuto skvostu. Má to zajímavý děj a tím, že je to takové vrácení k původní partě to celou sérii oživilo a dodalo jí to úplně jiné vzezření. Samozřejmě nesměl tady chybět jak Stifler, tak i Jimmův táta, bez kterých by se to neobešlo. Doufám, že se dočkám ještě alespoň jednoho dílu s podobnou úspěšností. ()

soukyd33

Skvělé zakončení navazují na poslední film Prci, prci, prcičky 3: Svatba (2003) a všechny předchozí. 👍 Super scénky a hlášky opět nechybí a ve velké míře se už nedostanou ani z hlavy. Soundtrack se zde povedl, ale upravená známá písnička mi nesedla. Hodnocení ale neměním. 90% Výborně dopadl také spor Stiflera a Finche a jejich matek. 😁👍 Hvězdiček 5***** ()

Pythonator

Že by nejlepší z Prcičkové ságy? Vtipu je tu dost a mnohdy je i dospělejší, ale přesto to pořád brzdí ta jejich americká parta snů. Kdyby tam nebyl Stiffler a taťka hledající novou ženu a samozřejmě nějaké to výstavní nahé dívčí tělo, tak to v podstatě stojí za hovno. ()

Camel91

Původní parta je prostě nejlepší. Sentiment na mě fungoval, jelikož jsem fanoušek prvních třech dílů. Škoda, že za těch několik let se americkým filmařům změnil pohled na to co je vtipné. Tady už to nestojí na dobrých scénkách a hláškách jako dřív, ale na nechutnostech, klišé a trapasů. Největší zklamání z původní party je pro mě dřív sympatický Oz (u kterého mi byla líto absence na svatbě) a vše s ním spojené - manželka, Header - její přítel, jeho kariéra a to proto, že je přesně točený tím stylem co se mi na nový amerických komedií nelíbí.. ()

Qer

Málokdy se vidí takhle povedené pokračování. Vtipné, milé, sympatické a krásně nostalgické. ()

Janoss98

Prcičky mám moc rád a nový díl (Školní sraz) tuhle sérii doslova pozdvihl. Už to vypadalo černě, ale nový díl vše vyřešil a posadil tam, kde mají Prcičky být. 90% ()

Nové Prci, prci, prcičky jsou na cestě

Nové Prci, prci, prcičky jsou na cestě

04.10.2022

Hunger Games 2: Cronenberg nebo Cuarón?

Hunger Games 2: Cronenberg nebo Cuarón?

16.04.2012

Prcičky jsou zpátky. Na plné... plyn.

Prcičky jsou zpátky. Na plné... plyn.

21.04.2011