kuboN

mal som to stastie vidiet predpremieru 3.4, a musim povedat, ze Skolní Zraz, bol pre mna druhým najlepším dielom po Bete :) nonstop sme sa v tom kine kosili na stiflerovi jimovi a celej starej bande :) na tu pokrievku , alebo pukance na konci urcite dlho nezabudnem :DDD 5* ()

michaleno

Konecne komedia,pri ktorej sa clovek aj zasmeje a nieje to vacsinu casu len trapne.Inak film nicim vynimocny,len to tu uz dlho nebolo,lebo sa tocia len nejake intelektualne sracky,alebo traposiny. ()

Prometheus12

Výborný, má to nápad a vtipy jsou hodně dobrý. Zábava od začátku do konce pro mě 5* !! Doufejme že je to poslední díl, který by by důstojné zakončení celé serie. ()

Donnie Darko

Je to parádní zakončení filmové série, která ovlinila snad celou moji generaci. Pokud jste fanoušci prvních třech dílů série , tak si oholte koule a vyražte do kina čuramedání ! :D ()

papez12

Nerozumiem tým, ktorí dali odpad a napísali, že nemám rád ani predchádzajúce diely.... To znamená, že to buď dotyční ani nevideli, alebo si na*rali do huby a išli do kina na film, ktorého predchádzajúce diely neznášali a sú hlúpi. Náhodou, tento film predčil moje očakávania a prekvapil ma, veľmi príjemne. Váhal som medzi 4 a 5 ,ale nakoniec som musel dať 5 ,pretože sa to podarilo a ľudia v kine sa bavili a užívali si ten film. ()

beret69

Na tomto filme som bol s kamoškami, preto som mal strach, či som vhodne zvolil film. Ale zvolil som perfektne, celé kino, vrátane nich sa konštantne smialo a užili sme si parádny večer. Jim so Stiflerom ako keby ani nestarli, gagy čo dávali celý film sú fakt epické a ak k tomu pridám nostalgiu, že ako sopláci sme ich mali za vzory, neostáva mi dať nič iné ako 5* Je to o 2 triedy lepšie ako hangover. Fakt veľmi odporúčam ()

koubick

Stará banda dospěla, z pubertálních nadrženců toužících zasunout se stali dospělí lidé s opravdovými problémy (nicméně stále toužící zasunout) a já jsem se z celé série bavil snad nejvíce. Stifler pálí ostrými a jediný, kdo mu dokáže konkurovat je pan Levenstein. Ostatní jen tak přitakávají, ale jako celek to nepůsobí vůbec zle. Nostalgické a především důstojné zakončení série mého dospívání. ()

BlaCk.EmO

Nejlepší díl ze všech. Nestává se tak často abych se smál ve více jak 80% filmu. Opravdu jedna z nejlepších komedií za posledních pár let. Je to úžasný závěr této série. ()

corbi

Naprosto výborná komedie. Předešlé díly byly sice dobré, ale tento díl mě, přiznám se, dostal na kolena. V některých komediích, když nastane komická situace, tak se možná lehce pousmějete a řeknete si:"Jo tak tohle je dobrý no", ale ve sklutečnosti se vlastně nesmějete, tady jsem se opravdu v tom kině při většině scén prostě musel upřímně smát. Čekal jsem, že to bude odpad, ale opravdu mě autoři mile překvapili a jedná se o komedii, u které jsem skutečně po dlouhé době upřímně smál. Doporučuji všem a nejen fanouškům serie Prcičky. Žádná velká zápletka se nekoná a děj je v podstatě skoro na 100% jasný už od prvních záběrů, ale tak to divák asi chce a i já jsem to tak v tu chvíli v kině chtěl :) 5hvězd ()

rado3105

Troska to vyzrelo. ALe nechapem za co tu davaju viaceri viac ako 3 hviezdicky. Ved take hodnotenie maju filmy ktore prestavuju filmove umenie a nie takato sracka na vypnutie alebo pre nastrocnych.... ()

Deivulak

No tak me to určite nezklamalo je pravda že začatek všech gagů pusobil pro mě velmi nuceně pro divaka,ale postupem času to bylo lepší a lepší.Stifler je pořad frajer bez něho by to opravdu nebylo ono a jeho pomsta bylo parádní :D.Kino se smálo fakt hodně skoro plne bylo což dokazuje uplně poslední scéna,vite o čem pišu že?:DNo a opila 18 byla fakt kus :D ()

Eksi

Dospelejšie hercami, no hlavne dospelejšie v celkovom zmysle. Som rád a zároveň sa tomu divím že nad "eww" nechutnými momentami prevládal naozaj kvalitný, aj keď nie moc inteligentný humor, hlavne v prvej polovici filmu. Potom to chytilo nostalgickejší, skôr rodinný chod so super odkazmi a spomienkami na predošlé diely série, na ktoré sa veľmi dobre pozeralo. Jednoznačne najlepší diel série a zároveň jedna z najlepších komédii posledných rokov. Po záverečnej scéne na ulici a krátkymi titulkami nasledovala scéna, kedy nastal najväčší výbuch smiechu. ()

Dejte na me

Tak tedy velká paráda! Doufal jsem, že se zase aspoň trochu zasměju, ale předčilo to moje očekávání, náramně jsem se bavil! Na to, že je to docela dlouhej film, tam není žádný nastavování nebo nudný pasáže, prostě výborná komedie! Jediný negativum je to, když si uvědomíte, že od prvního dílu uplynulo neuvěřitelných 13 let a stejně jako hlavní hrdinové jste zestárli i vy! :) ale stojí to zato!!! ()

spike.sg

Jo jo, tak dlouho jsem čekal na dobrou komedii. Po těch doporučeních známých, abych se podíval na tamtu a tamtu, že to je dobrý jsem byl tolikrád zklamanej, že už jsme ani nedoufal. Ale naštěstí se filmový bůh smiloval a přinesl nám tohle. Nejlepší prcičky ze všech. Už dlouho jsem neviděl takhle dobrou komedii. A to jsem váhal, jestli na to jít do kina a dobře jsem udělal. Celý kino se smálo. Všichni kluci z party jsou super, Stiffler válí, jako nikdy předtím. Jimův táta byl famózní. V každý části filmu se našlo něco, čemu jsem se od srdce zasmál. Bravo, bravo, bravo!!!! 90% ()

Nové Prci, prci, prcičky jsou na cestě

Nové Prci, prci, prcičky jsou na cestě

04.10.2022

Hunger Games 2: Cronenberg nebo Cuarón?

Hunger Games 2: Cronenberg nebo Cuarón?

16.04.2012

Prcičky jsou zpátky. Na plné... plyn.

Prcičky jsou zpátky. Na plné... plyn.

21.04.2011