Poněkud ztřeštěná Stefanie Plum je na tom mizerně. Nemá práci, nemá peníze, nemá manžela a navíc jí právě zabavili auto. Od svého bratránka dostává nabídku práce v jeho firmě, která chytá osoby, jež se nedostavily k soudu. Za jednoho takového výtečníka může shrábnout třeba i deset tisíc dolarů. Připadá jí to jako skvělá možnost výdělku a rozhodne se to zkusit. Jejím prvním případem je Joe Morelli, šaramantní bývalý policista obviněný z vraždy. Má to však háček, Morelli je její kamarád z dětství, ba možná víc než kamarád… (oficiální text distributora)

honajz

Jj, je poznat, že to režírovala ženská podle románu od nějaké ženské - sterilní jak vyprané ponožky a vtipné jako Zdeněk Troška po flámu. Celé se to vleče, nic zajímavého tu není, nic se vlastně neděje. ()

eraserhead666

"Narodil jsem se nahý a nahý taky umřu. A ten čas mezi tím budu nahý." Jak nádherný životní program. Katherine tmavé vlasy hodně sluší. Vypadá tady úplně normálně a obyčejně, žádná načančaná slečinka, což je hodně fajn. Prakticky táhne celý film. Jen ji ten scénář toho mohl poskytnout ještě trochu více. Minimálně více humoru. Možná i akce. 2.5* ()

Morholt odpad!

Vlastně jsem celou dobu čekal na to, kdy si Katherine Heigl sundá podprsenku. Nesundala a proto je to jasnej odpad, protože pokud se u komedie ani neusměju, je něco špatně. ()

Kamca_

Moc jsem od toho nečekala a bylo to tak nějak takové, jak jsem předpokládala. Nuda a trapnost. Ty dvě hvězdičky dávám za dobrý výběr herců. Scénář a ohraný námět bohužel pokulhával. 35%. ()

moviesfan

Heigl mě popravdě bavila v jiných filmech víc než tady. Film je sám o sobě předvídatelný, občas pobaví a hlavně nedokáže příliš zaujmout. Aspoň, že se některé vtipné momenty povedly, ale mohlo by jich být daleko více. ()

Lama.Lama

Katherine se může snažit jak chce, ale pro mě prostě není dostatečně přesvědčivá. Ne, nevěřím jí, že se za tak krátkou chvilku přetransformovala do bad-assačky, která byla na střelnici (?) dvakrát, a na konci se pětkrát trefí týpkovi přímo do srdce. Ne, ne, ne. A její detektivní schopnosti? Její z čista jasna objevená znalost policejních a dalších termínů, které pochybuju, že nějaká jiná prodavačka spodního prádla zná? Nežeru jí to, prostě ne. Když ale odložím stranou tuto "temnou stránku" filmu, nakonec z toho vylezl docela koukatelný snímek, který si mooožná ještě jednou někdy v daleké budoucnosti pustím. A mimochodem, trailer je asi lepší než celý film.. ()

Marsik

Cinema Lišov - Kvůli Katherine Heigl jsem se rozhodl, že si film pustím. Ovšem po 30-ti minutách jsem to musel vypnout. Byla to neskutečně nudná rádoby akční komedie, bez špetky humoru. Nejspíš už film nikdy nedokoukám. A to jsem chtěl jít na film do kina. Ještě že jsem to neudělal, to bych peněz za kino litoval jako snad nikdy. 29% (with J.) ()

hous.enka

Teprve po tomhle filmu nemůžu vystát Katherine Heigl. Její unylé herectví, kdy je v každém filmu stejná (stejně nudná), její gesta, vlasy, pusa... Ne, tohle byl poslední film s ní. Zápletka je jednoduchá, nezábavná a vše ostatní je předem jasné. Kde jsou klasické komedie? Mělo mi být výstrahou (kromě K.H.), že je film komedií, krimi filmem, thrillerem i akčňákem dohromady. Grrrr. Už nikdy. ()

MartinezZ

Katherine vypadá dobře, bylo to hloupoučký, bylo to stupidňoučký, ale u komedie s Heigl snad nikdo nečekal Poirota v sukni, ne? Navíc rozhodně lepší film i dvojice aktérů než hodně podobný Bounty Hunter - oproti němu s Jennifer tady za Katherine +0,5* :) ~ 2,5*. ()

Riddick77

Předvídatelná a nezajímavá nuda s plochými charaktery, která se pokouší být komedií, romantikou i kriminálkou, ovšem selhává ve všech uvedených rovinách. Katherine Heigl by se měla hodně rychle sebrat, protože na ty její blbiny se opravdu nedá dívat. Nechápu, že to nešlo v ČR přímo na DVD, protože v kině to muselo být to pravé utrpení. 2/10! ()

blackrain

Taková nenáročná a celkem i zábavná krimikomedie vhodná na zabití nudy. Má ale drobnou vadu na kráse, je jedna z mnoha a tudíž se na ni brzy zapomene. Jak se rychle objevila, tak rychle zmizí. Katherine Heigl byla příjemná. Škoda, že vedle ní nebyl opravdu někdo stejně výrazný jako ona. Měla tady správnou babičku. ()

ABLABLABLA

Jo ty 2* si to zaslouží. Místy jsem se bavila, což jsem od komedie s Katherine Heigl čekala nejvíce. Nic víc, protože asi všichni jsme si všimli, že v téměř ničem jiném než komediích či romantických komediích nehraje. Jen tak mimochodem, taky máte pocit, že vůbec nestárne? No co se týče hlavního mužského hrdinu, ten mi k srdci rozhodně nepřirostl, to byl lepší ten, co jí pomáhal se zaučit. No takže obyčejná komedie, která je ale pod průměrem. P.S. Nevím jestli tím, že Katherine obarvila na tmavo, chtěli docílit, aby vypadala nebezpečná, ale myslím, že s blonďatou hřívou by v tom nebyl rozdíl. ()

kaylin

Katherine Heigl má jednu nespornou výhodu. Neskutečně jí to sluší, ať už je blondýny nebo tmavovláska. V případě snímku "Slečna nebezpečná" (kvalitou je rozhodně možné srovnávat s podobně znějícím snímkem "Slečna drsňák", hlavně s druhým dílem této "klasiky") zvolila zase jednou tmavé vlasy a sekne jí to. Jenže - a to je opravdu hodně smutné - je to jediné pozitivum, které jsem na filmu našel. Katherine má spoustu kritiků, kteří říkají, že je herečka schopná stejně jako loutka bez vodiče, ale já jí docela fandím. Nejenom proto, že je pěkná, ale i proto, že se vyskytuje ve filmech, které se mi docela zamlouvaly ("Zbouchnutá") anebo hodně zamlouvaly ("Chceš mě, chci tě"). "Slečně nebezpečná" ale nemá nic, co mají zmiňované filmy. Nemá vtip, který je pro komedii zásadní, stejně tak nemá ani potřebnou chemii, která je vhodná pro romantický film. Pravda, tohle měl být hlavně akční film, ale zas tak akční také není a nějaké ty romantické snahy jsou patrnější. Jenže Jason O'Mara nemá vtip a drsnost Setha Rogana, stejně tak ani charisma a neodolatelnost Gerarda Butlera. Na tom film padá. Katherine by to utáhla sama, ale scénář jí dal "parťáka", který je zde hlavně v posledních minutách. Co je nejhorší, Katherine rozhodně nevypadá jako lovkyně lidí, což je zásadní kámen úrazu, kterému rozhodně nepomohl ani scénář, který je extraktem špatných béček. Holka odnikud má dostat odměnu za dopadení svého bývalého. Zaplete se ale do trochu větší hry, než sama čekala a jde jí sem tam i o její život. Ale klid, střelí jí jen do zadku, a to až na úplném konci. Film není vtipný, není napínavý, není romantický. A takový film je označován za akční komedii. Někdy dokonce za thriller! Dejte mi s tím pokoj! Více: http://www.filmovy-denik.cz/2012/08/parmeni-krysy-z-temnot-mi-4-blazniva.html ()

sssssycak

Rád bych dal moji oblíbené Katherine víc, ale prostě to nejde. Tady jsou možná dvě i moc. Logika nikde, všechno se děje tak nějak zvláštně samo, 88 minut a přesto film nudí. Dobrý film by diváka nepustil a nenechal ho při filmu dělat spoustu věci okolo a neustále ho pauzovat. ()

berusche odpad!

Posílám to do propadliště za Katherine, která mě točila už v době, kdy byla stejně neschopnou manželkou Kutchera. Nebudu tu opakovat, že je to napodobenina jiného snímku, který jsem zjevně také plně nedocenila, vzhledem k hodnocení. Můžu ale s klidem říct, že tohle pozbývá vše, co by to mít mělo, nebo alespoň mohlo: vtip, šmrnc, spád, naději na lépe strávených pár minut, akčnost, napětí a romantiku. ()

M.i.k.e

Katherine Heigl tyhle role očividně sedí,ale v tomhle případě může být seberoztomilejší a stejně to nebude nic platné.Minimum akce,prakticky minimum vtipu a tisíckrát recyklovaný příběh dělají z tohohle kousku poměrně nazáživnou podívanou...40% ()

Gee.Rocks

Typický film pro mladé ženy, který byl obdařen trochu neobyčejným prostředím pro jiskření mezi hlavními postavami. Katherine Heigl je skvělá, jako vždy a dost jí závidím, že vždy vyfasuje herecké kolegy mužského pohlaví přímo k nakousnutí. ()

Aljak

Ale no, až také zlé ako všetci hovoríte to veru nebolo. Náhodou celkom pozerateľné a zaujímavé. Aj keď to spočiatku až príliš pripomínalo film The Bounty Hunter, neskôr už si to našlo svoju vlastnú cestu a išlo to skôr líniou kriminálky. Takže podľa mňa celkom fajn, aj keď miestami trochu absurdné, ale zase na druhú stranu tam nechýbalo aspoň nejaké napätie a malo to dokonca aj prvky komédie, čo nikdy neni na škodu. Je síce pravda, že Katherine Heigl sa hodí skôr do iných typov filmov, no ani tu nebola na zahodenie. ()