juanpera

Stara znama banda... Jak to u pokracovani byva, tak tady to neplati. Pokracovani je jeste hezci akcnak nez prvni dil. Smekam pred panem Stallonem, dari se mu to a ma to pro mne vsechny rysy akcni oddechovky, ktera ma dej, obsazeni a efekty. I kdyz je jasne jiz od zacatku, nebo spis od bodu vlozeni CD do prehravace, ze zde opet zvracene mimozakonne dobro vyhraje nad velmi zvracenym a jeste vice mimozakonnym zlem, v tomto pripade krasne obsazenym Van Dammem, tak jsem to hltal jako jednicku od poloviny. Film ve kterem se opet objevuje cela plejada akcnich hrdinu dob minulych, kteri nevypadaji blbe, porad jsou v kondici, nehyzdi film radoby akcnosti, kterou uz jim ani s pomoci triku nikdo neveri. Takze dvojka pro mne skoro lepsi jednicky a uz se tesim, az dostanu titulky na trojku, pac to v originale nezvladnu... Dost dobre a povedene. Takze LIBI 90!! ...a jdu na tu trojku... ()

zlentilka

Ačkoliv nejsem zrovna milovníkem akčních filmů, Stallonovi Postradatelní 2 jsou od začátku do konce akcí nabitou podívanou, plnou svalnatých mužů v nebezpečných situacích a hlavně přehlídkou hvězd akčních filmů, mezi kterými se mimo jiné objevuje i Chuck Norris, jehož zjevení je ve filmu spojeno s jedním z vtipných momentů, kterých je ve filmu několik. Navíc dámy kromě starších akčních hrdinů ocení i zástupce mladší generace, a to například Liama Hemswortha, kterého můžete znát ze snímku Poslední píseň, kde hrál po boku Miley Cyrus. ()

fanousek589

zkrátka skvělý film...super herecké obsazení,našláplé akcí a vtipem.dostává mě když arnold urve dveře od smartu nebo když se tam oběví chuck a řekne slavnou hlášku o tom jak ho uštknula kobra :D ()

arit

Fakt jsem se dobře pobavil. Líp než jsem čekal. Každý v partě využije svoje místo beze zbytku. Pár vtipmých hlášek a není to ani nijak přitažený za vlasy. Což ne každému tvůrci těchto novodobých vesternů vyjde. ()

Lazy87

Jsou to už trochu muzejní exponáty, uvědomují si to, dělají si z toho prdel, ale pořád to umí. No o dějové lince tu nemá cenu mluvit, o ní ani nejde. Tu jde o tu bandu, co se tady sešla a připomněla všem staříkům, co je vlastně akční film. Jako bonus osamělý lovec a ta hudba. ()

Lambrija

Neskutečný výprask, žádná hluchá místa a hlavně pořádná porce zábavy. Staříci válí a na stará kolena si dělají legraci sami ze sebe. Ti mladší budou asi nad zpracováním ohrnovat nosy, pro mě je jisté retro pojetí výrazným plusem a Postradatelní budou vždy nepostradatelnou součástí mé videotéky. ()

pekkanik

Úprimne, somarina ako hrom, ja som sa však bavil výborne. Stallone ako starostlivý vedúci, Schwarzenegger, ktorý sa vráti už neviem koľký krát a potom si to vymení s Willisom, Norris zase predvedie svoje nadprirodzené schopnosti a potom povie o sebe vtip, Statham by rád prežil dôchodok na Albánskom vidieku, Van Damme, ktorému už ten kixbox príliš nejde, ale zase to doháňa herectvom, Jet Li síce len na chvíľu, zato však poriadne, Lundgren ako komická figúrka... Jedna hviezda dolu za občas zvláštnu akciu, ináč parádna komédia. ()

Greyjedi

Sjezd těch nejlegendárnějších akčních hrdinů posledních několika dekád. Akční i nostalgické pokračování poměrně úspěšného akčního velkofilmu, které si tentokrát nehraje tolik na realističnost a spíše pobaví svou bez skrupulí podanou atmosférou představenou hollywoodskými "drsňáky". ()

Maza2222

TOHLE je bezkonkurenční akčňák podle mých představ. MNOHEM LEPŠÍ, jak první díl. Úvodní scéna nebyla tak dobrá jako v 1, ale poté to šlo velmi rychle nahoru. Hudba, Akce, Herci, vtipné scény jsou geniální a dialogy jsou uklidňující , takže velmi dobré. Záporák byl neskutečně promyšlený a úžasný a herec ho zahrál SKVĚLE! A to, že někteří tvrdí, že jsou zde jen 3 velké akční scény? Odpovím: ALE .....! Je to úžasný film a akce je tu dost. 100% ()

mezonek

Akčňák jako řemen, úplné staré časy, a navíc tolik slavných herců najednou. Film se nesnaží o nebyčejnou zápletku, o geniální obraty nebo nějaké nadpřirozené zásahy. Všechno je prosté a odehrává se na úrovni nefalšované bojovky s rozmanitými způsoby boje. A na to se člověk někdy rád podívá. ()

Felsenberg

Je radost sledovat všechny hvězdy a akční důchodce vedle sebe. Jen bych to pojal více humorně, protože té opravdovosti stejně nikdo nevěří. Chybí mi zde už jen Nick Slaughter z Vražedného pobřeží ve své barevné košili, koltem a džípem :-) ()

SNCIS

"A kdy se vrátíš?”" - "Možná brzy, možná nikdy. Možná si zkusím zařídit nový domov." - "A na koho mám teď dorážet?" - "Najdeš si někoho z jiné menšiny." Z tohohle filmu přímo čiší testosteron. Hvězdy akčních filmů jako Schwarzenegger "Já se vrátím.", Willis "Yippee-ki-yay, šmejde!", Norris "Slyšel jsem, že tě kousla kobra královská." - "Jo, a po pěti dnech mučivé bolesti ta kobra umřela." či Stallone "Odpočívej po kouskách." - bojují bok po boku! Záporáka ztvárnil Jean Kláda na kterého jsem alergický! Ale světe, div se tady mi navadil. Závěrečná bitka, kde mu Stallone rozkope hubu byla bezchybná. Nejlepší role Van Damma, o tom žádná! Příběh je v podstatě o pomstě. "Jaký je plán?" - "Vystopovat, najít, zabít." Na nic si to nehraje stará garda, která kosí nepřátele hlava nehlava. O tom to je a to dostanete, když dáte filmu šanci. Nejvíce prostoru měl znovu Stallone, jelikož to je jeho projekt, tak se není čemu divit. Jinak je to poctivý akční výplach, kterému těžko něco vytknout. - 100%. P.S: Čas na nikoho nečeká... pokud to není Chuck Norris. ()

pido73

Tak to už áno čo meno to pojem v akčnom filme neskutočné ako si tí starí borci dokážu robiť srandu zo seba. Nadupaný akčný film s prvkami nenásilného humoru. Film pri ktorom sa bavím od začiatku až po záverečné titulky. Toto sa nedá ani ináč ohodnotiť ako plným počtom bodov ()

dasl

A v téjto dvojke : Kdeže sa stratil film? Niekde začiatkom filmu jednoducho zmizol a až do konca som ho nevidel . Pri druhom pokračovaní som očakával skôr paródiu na jednotku. ()

ExpendaBelles: Pravé blondýnky

ExpendaBelles: Pravé blondýnky