Kejdyna

Jason Statham a jeho příručka Vynalézavé způsoby, jak někoho zabít kadidlem. Starouši jsou zase tady, aby zahanbili většinu mladších akčních hvězdiček a vskutku se s tím nepářou. Pěkné cákance krve, nabroušené vrtule helikoptéry a tuny nábojů, to mě bavilo. Van Damme je super záporák a všichni Postradatelní hláškaři aneb "Rest in pieces". ()

Nocturno culto

naprostá bomba,nářez,mazec,od začátku až do konce .. Tihle frajeři pořád mají akčnímu žánru co dát,ty jejich hlášky,k tomu není co dodat .. sice člověk musí mít trošku v malíku starší filmy obsazované těmito herci aby pochopil ten vtip ale to je na tom právě to skvělý,že jsme se mohli vrátit zpátky ke kořenům !!!!!!!!!!!! 1000000000000000000% ()

Badmarshall

Já osobně za sebe může říct, že to bylo Superrrrrrrrrr!!!!! Jeden z nejzábavnějších filmů roku. Nasmál jsem se bohově a je moc dobře že se chlapci neberou vážně a umí si ze sebe udělat legraci. Akční scény se také povedly a jsem rád že se nepotvrdilo to, jak to bude bez krve a málo brutální. Hlavy lítaly vzduchem a krev stříkala na všechny strany. Někdo může žehrat na slabý scénář a podobné věci, ale od tohoto druhu filmů opravdu nečekám nominaci na oskara. Prostě všichni řekli své: IM BACK ()

TetaJane

Když tak nakráčel Chuck............ tak jsem brečela ......... smíchy :))) a Arný ... I'm back :D Výborně akční i vtipné. ()

Lovec prasat

Základem je nebrat tento film z toho hlediska, že by měl vyprávět smysluplný příběh, že by měl být uměřený a rozumný. Toto je splnění divokého snu miliónů fandů. Ano, splnění, které přišlo tak o patnáct let později, než mělo, a které trochu balancuje nad propastí komediálnosti. Ale splnění, které nejde nemilovat už jen proto, že se fakt vyplnilo. A že ho Stallone s Westem zpracovali nápaditě, vtipně a nebojácně. Celý článek zde. ()

Jan.Mlynar

Vidět Schwarzeneggera, Norrise a Willise po boku sestřelovat nepřátele jednoho za druhym... Vidět JVCD ve formě.. A upřímně se zasmát vtipu o Chuckovi... Bože, to je prostě pět hvězd a to, že je film vlastně o hovně je mi uplně jedno... Protože tenhle film splnil to, co jsem od něj očekával, narozdíl od jiných 85%+ filmům (viď batmanovský povstalče! :-/) .... Takže potlesk Vám všem, legendy akčních filmů! :) ()

Parm1

Popravdě, připadalo mi to jako fraška všeho, co jsem kdy s těmi "veterány" viděl. Každý tam dělal jen to, co už někde ukázal. Jen vykradli všechny svoje staré (a úspěšné) filmy a naházeli to do tohohle. Ale ono se to líbilo. Jen prosím příště více prostoru pro Scotta Adkinse. 75% ()

Kofolacik

Ci uz to boli roflovacky na Chuckovi, Schwarzovi alebo Willisovi, bola to absolutne epic testosteronova jazda jak sa patri :) ()

smack

V jednu chvíli jsem se zasekl, jestli nekoukám na nějaký bollywoodský akčňák. Inu dopadlo to dobře na to, že většina z hlavní herecké sestavy se ve filmech v dobách jejich slávy zmohla jen na heroické výkřiky. Dále není možné, aby se v takovém filmu vymezila stopáž pro každého akčního hrdinu, a předvedl, co v něm ještě je - vznikla by z toho jednotvárná sra*ka. Zaznamenal jsem další 10 minutovou roli L. Hemswortha (:. JCVD věrohodný záporák stejně tak jako Adkins. Ve chvíli, kdy nelítají vzduchem kusy těl a nestříká krev, je to zábavná místy i vtipná podívaná, kde nechybí ani dobré hlášky. V tom byla dvojka zase o něco povedenější. 3 a 1/2 hvězdičky pračky Whirlpool, Značka vítězů. ()

bakeero

Ano. Ano. Ano. Husí kůže se dostaví už při úvodní akci a všechno šlape, jak má i v dalších minutách. Ještě bych ubral filozofování, přidal další akci a trojka bude naprosto dokonalým akčním opusem 80. let pro 21. století. Chuck Norris ex machina! :-D ()

Henry Morgan

No, nebylo to vůbec špatný, ale s jedničkou se to nedá porovnávat. A to myslím doslova, protože první díl byl celkem slušnej, místy trochu zdlouhavej akční film, se všemi aspekty, které má mít a herecké obsazení bylo střídmé. dvojka je akcí mnohem nabušenější, větší prostor dostali "dinosauři" a možná to začalo lehounce sklouzávat k parodii. Podle mě se to však udrželo v mezích a byla z toho povedená akční komedie. Ale teda smekám před van dammem. Ten byl skvělej jako záporák. Arnold s Chuckem tam možná byli trochu navíc, ale celkově tam zapadli, nehledě na ovace celého kina, když se tam místy projevili. Stallone byl ve formě, i když trošku chátrá. Možná by trojka vyzněla už lehce senilně. ()

Matt007

Naprostá pecka! Hltal jsem každou akci - a že jí tam je! Prostě pánové stále umí a ukazují nám, kdo jsou nejlepší akční hrdinové všech dob!!! ()

Kingjiri

U pokračování Postradatelných jsem si po výborný jedničce nejvíc sliboval od posílení týmu Arnoldem a Chuckem. Jenomže oba se nejdřív oběvili jenom na chvíli a pak až v akčnim závěru, takže jsem si jich nemoh moc užít. No, aspoň, že se Norrisův sólo výstup nes v hodně zábavnym duchu. Nikdy bych si nemyslel, že to řeknu, ale mnohem víc prostoru by si zasloužil i Van Damme, kterej v roli záporáka podal jeden ze svejch mála opravdu hereckejch (tim pádem nejlepších) výkonů vůbec. O poznání míň mě nadchlo množství akce. Je pravda, že závěrečná akční scéna byla fakt boží, protože se všichni borci objevili na jednom místě a cedili skvělý hlášky narážející na jejich nejslavnější role (Já se vrátim apod.). Ale pořád bylo akce málo a rozhodně jsem čekal víc akčních pasáží než v úvodu a na konci (mezi nima pouze jedna krátká bitka a přestřelka). Od průměru druhej díl dělí jenom nabouchanej casting, hustý hlášky a schopnost všech akčních borců udělat si ze sebe srandu. Ze dvojky rozhodně kult nebude, za mě cca. 70% a menší zklamání. A to všechno řikám jako hodně velkej fanoušek akčních béček let minulých. PS: Nejvíc mi udělala radost nedigitální projekce v kině. ()

Gewain

Tak na tenhle film sem se opravdu těšil. Nevím, možná proto sou moje pocity tak rozpolcené....na jednu stranu úžasná podívaná. Kdy při akčnich scenach zaživáte extázi protože přesně tohle ste chtěli a až doted sem vam to nedostavalo. Na stranu druhou, té extáze zas tolik nezažijete, akce je málo, čekáte, doufáte a ono nic ! Srdceryvný příběh v podání Hemsworha v letadle vám nenazene do očí slzy, ani se necítíte nijak sklíčeně, spíš si řikate ,,jakej pes ?! O čem to ten kluk mluví,, ?! A třešnička v podání Chucka Norrise, je to borec, ale ten vtip s kobrou, no co to sakra je ?! Vtipy o Chuckovi sou vtipný ale ne když je řika on ! Závěrem, Expendables 2 sou lepší jak první dil, sou lepší jak vetsina filmu hercu kteri v Exp. hrají ale opravdove Expendables, doufam ze ty na nas jeste cekaji v podani 3. dilu. ()

amim

Není nad to, když se v kinech zaplavených superhrdiny s všemožnými schopnostmi opět objeví stará dobrá akčňárna ve stylu 80. let. Hrdinové, se kterými se člověk může jakž takž ztotožnit, protože mají svoje chyby, a tudíž nejsou nudní jako např. Superman. Expendables 2 je po všech stránkách zlepšení od prvního dílu. Tenhle film není ani tak o akčních scénách, ale o tom, že si člověk zavzpomíná. Zasměje se hláškám, které si dělají srandu snad z každého herce v tomhle filmu (hlášky typu "I am back", narážky na Lundgrenovo studium chemie nebo dělání si srandu z Chucka Norrise budu mít v hlavě ještě hodně dlouho). A zamyslí se nad sebou, proč by mu všichni ti staříci nakopali zadek, i kdyby měl za sebou armádu goril. Líbilo se mi rozvrhnutí scén, aby všichni herci dostali zhruba stejně prostoru (což, byla velká chyba jedničky). Dokonce i Yuri Boyka aka Scott Adkins, které jsem tak postrádal v prvním dílu, se objevil. Velkou chybou filmu byla velmi ale opravdu velmi nudná druhá čtvrtina, která naštěstí byla zachráněna čtvrtinou poslední, kde se ty nejikoničtější legendy (Sly, Arnie, Bruce, Chuck) konečně objevily pospolu. Zkrátka a dobře, nám Slyova sebranka ukázala, že do starého železa ještě nepatří a já jen doufám, že Arnie neřekl své "I´ll be back!" naposledy. ()

mogul01

Pro mě jako pro velkého fandu akčních filmů se mi díky expendables splnil sen, který už jsem měl jako malý kluk. Ve dvojce ten sen pokračuje dál, a těším se na opětovné shlédnutí, protože těch hlášek a nárážek tam bylo tolik, že všechny nešly ani zaznamenat. ()

mvukotic

Zábavný film to určite je, ale občas mi pripadalo, že autori príliš vsádzali na hviezdne obsadenie, efektné akčné scény a klasickú mantru nenáročného popcornového diváka "veď je to len akčný výplach, ktorý sa na nič nehrá". No, áno nehrá. To by bolo v poriadku, len dej je pre mňa prostulinký až príliš, postáv je tu toľko, že nie je čas si nejakú obľúbiť (možno ten Sly, ktorý to celé ťahá, ale..) a akcie je naservírovanej také množstvo, že po polovici snímky ju konzumujem už len zo zotrvačnosti. Navyše lákadlá ako Ch.Norris a aj mnohé hlášky, pri ktorých si máme so slzou v oku spomenúť na nejakú tú klasiku žánru, mi tu prídu tak trošku nasilu a účelovo, ale tak budiž, no. Na druhej strane JCVD je ako hajzlík senzačne slizký a Lundgren v úlohe nevyrovnaného blbečka poteší každým slovom, mnohé scény sú po remeselnej stránke skvelé a výrazne tomu pomáha aj hudba, takže je na čo sa pozerať a čo počúvať.Rovnako dĺžka stopáže hrá v prospech filmu, nudiť sa nestíhame. Výsledky verdikt je pekných 7 z 10. ()

Raili

Jako film je to vážně hrozný ! Ale jako zábava na jedno skouknutí je to parádní parodie na akčňáky z 80.let. Nejvíc mě dostal Chuck Norris: "Slyšeli jsme že prej tě kousla Kobra královská."..."Jo to je pravda, osm dní pak umírala ve strašnejch bolestech." :-)) ()

ExpendaBelles: Pravé blondýnky

ExpendaBelles: Pravé blondýnky