Paranormal Activity 3

• USA Paranormal Activity 3 (více)

I kvůli maximálnímu požitku z filmu zůstává jeho příběh úzkostlivě střežen. Prozradit lze snad jen to, že v něm znovu vystupují hrdinky předchozích dvou dílů, paranormálními aktivitami pronásledované sestry Katie a Kristi, s nimiž se vrátíme ke kořenům zla, do časů jejich dětství, kdy se rády vzájemně strašily a hrály si na vyvolávání duchů, až se jim to jako bumerang začalo vracet. Připravte se na intenzivní filmový zážitek, který nenechá nikoho chladným. Snad kromě hrdinů filmu, kteří se s paranormálními aktivitami setkají na vlastní kůži. Vy ostatní toto setkání možná přežijete. (Bontonfilm)

nikkittka

Díky třetímu Paranormal Activity začínám opět pomalu věřit,že brutálně nepovedená dvojka byl jen úlet v zajímavé sérii.Trojka je opět působivá,sice už ne tak překvapivá jako jednička,ale minimálně zaujmout diváka dokáže,což se počítá.A na čtyřku si do kina zase vyrazím,rozhodně budu radši chodit na další díly Paranormal Activity než na další a další SAWy.Tohle má alespoň nějakou atmosféru. ()

Ltblue

Neveril som vlastním očiam.Od prvej časti som si slúbil že príde 2 ešte lepšia ale nie.Po nejakej chvili Pa 3 a DOKONALÉ natočené.Horor po ktorom nezaspí nejden človek,POZOR !! ktorí to pozerá večer sám doma.Tie scény sa mi zdali byť neuveritelne natočene ako ako ako...Rozhodne horo of the year ! Vrele doporučujem. ()

Crybaby

Dosť som oľutoval návštevu kina kvôli tomuto filmu ktorý mi ponúkol cca 1h (strašne málo) toho istého čo bolo 1,2. Ten "next-gen" kamier, ktoré kvôli zasadeniu do minulosti vytvárali starý obraz, a všetko old okolie, ma zarazil. Ale jedna sa o horor, hororu sa ma clovek bat, a ja som sa bal. Film bol prikrátky nato aby som ho hodnotil inak. ║Videné v kine║ ()

mojma79

Ze všech tří prozatimních dílů nejlepší. I když už jsem profláklej tímto žánrem a jen tak se něčeho neleknu, občas byly i náznaky zježení vlasů. ()

Aywes odpad!

Uspávací přeceňovaná fraška "bezduchého" rázu a jakékoliv snahy světovou (či jinou) uměleckou hodnotu.O nic nejde.Jen několik výkřiků,volání jmen a....padajícího nádobí.Proč je tak vysoké hodnocení to prostě nechápu.Napětí to nemá žádný.Postavy mě ani trochu nezajímaj tak proč bych se měl s nima nějak spojovat, když mě absolutně nezajímaj?Děj je nudný ne-li nulový.Klasika PA je posledních cca 5 minut napětí.Tenhle díl na to taky zapomněl.(Teď bude asi spoil) v kumbálu je kupa starejch ochechulí v černých hadrech a hlavní protagonista pouze vyhlásí s klidem "ou fuck".Nic víc.Prostě jen řekne " ou fuck" a de se dál.Herci sou strašní.Naprostá ztráta času.Raději si v klidu sedněte k televizi a vychutnávejte si podprůměrné a trapné vánoční americké komedie.Bude to dozajista lepší zážitek než padající prostěradla. P,S dávám odpad protože jsem velmi znechucen hodnocením u takové pitomosti.Jinak bych dal maximálně jednu hvězdu. ()

toomm

Fanouškem série Paranormal Activity asi nikdy nebudu. Přesto si myslím, že se tenhle film relativně povedl, ale na druhou stranu se dalo udělat více. Přechod od paranormálních jevů k tajemným rituálům podle mě posílá celou sérii úplný konec, protože pro mě, myslím, už nebude mít v dalším díle co nabídnout. Už teď toho bylo zatraceně málo. Téch úvodních 50 minut to prostě byla sterilní nuda, kterou už jsem viděl ve "dvojce". Na druhou stranu musím vyzvednout fakt, že výběr dětských hereček se povedl a obě holky zvládli své role výborně. Také zasazení do let minulých je celkem věrné. Niceméně tu celkovou nazáživnost to nezachrání. Průměr všech průměrů. 50% ()

Al Pacino odpad!

Se stipuajícímí tržbami klesá kvalita jak to tak bývá u hodně sérií. Tahle série se měla zastavit na prvním díle, ale je vidět že peníze jsou bohužela si nejdůležitější. Pro mě osobně zbytečně strávené 2 hodiny. ()

onlyK2

Tak oproti druhému dílu je to určitě zlepšení. Možná bych jej zařadil i před díl první. V tomto díle se totiž vracíme do minulosti a pohlédneme do mládí dcer z minulých dílů. Rodiče ani netuší, co jejich šikulky v noci dělají a kdo je jejich kamarád. Jsem zvědav, jestli se v čtvrtém díle posuneme zase o generaci dále, to jest k babičce a jejímu klubu... ()

opox

Hororová série, která mě v prvních dvou dílech příjemně překvapila a na trojku jsem se moc těšil, i díky tomu, že mě trochu nalákalo vysoké hodnocení tohoto dílu zde (nejlpší z celé série, když obvykle mívá hodnocení s přibývajícími díly spíše sestupnou tendenci). Je ale možné natočit v tomto stylu třikrát po sobě film, který stále bude dobře fungovat? Já o tom přesvědčený po shlédnutí trojky nejsem. Po většinu filmu se v podstatě nic nedělo, a když se to po cca hodině konečně rozběhlo, přišlo spíš zklamání. Kam zmizela atmosféra z předchozích dvou dílů, kdy jsem chvílemi napětím skoro nedýchal? Nehledě na to, že mě za celý film žádný moment ani nedokázal pořádně vylekat, což u předchozích dílů nebyl problém. Před absolutní katastrofou dokázala zachránit jen hrstka dobrých scén (prostěradlo, koupelna,...), ale celkově toto považuji za hodně slabý odvar z toho, co jsem viděl v jedničce nebo dvojce. ()

theFtip

No, musím říct že zatím nejlepší díl ze série, jen si nemůžu vzpomenout na to, kdy ty holky spolu hráli "Krvavou Marry" jak to je v traileru :-(. Díval sem se na to v noci, hezky úplně potmě se sluchátkama pěkně hodně nahlas abych slyšel všechny zvuky, musím říct že tu noc sem nemohl pořádně spát a pořád sem kontroloval jestli náhodou v rohu místnosti není Toby a při každém zvuku sem se lekl :-D Já osobně mám rád všechny díly a už se těším na 4, jen doufám že tam už bude pořádná akce ;-) ()

zuzza11 odpad!

Tak to jsem trošku nepochopila... a rozhodně se nebudu dívat na něco tak nudného znovu, abych se přesvědčila, že sračka zůstane sračkou... Jednoznačně jeden z nejhorších dílů této tragikomedie. Celou dobu jsem čekala že se něco stane, tím něco považuji, že se třeba leknu, zasměju, nebo udělám cokoliv co mne probere z usínajícího stádia. Hrůza, děs... opravdu horor vážení, právě jsem promarnila 84 minut svého života... a to jen k vůli tomu, že tady nějaký kretén napsal že je to nejlepší díl.... můžu vám v klidu říci "hovno"... trapárna po třetí, to už ta jednička byla lepší... ()

Todd_Hewitt

Pro mě rozhodně o něco lepší než jednička, ale zde jsem se nebál tolik jako při jedničce. Jenom to bylo trošku víc dějově usazené. ()

lobo87

Domáce kamery a duchárčina po tretie. A po tretie opäť fungujú. Áno, princíp je stále ten istý, ale tentokrát tvorcovia ubrali z klasických domácich záberov, kde sa nič nedialo a len sa kecalo a oveľa skôr prišli so sľubovanými paranormálnymi aktivitami. To, ako dej nadväzuje na predchádzajúce dva diely podľa mňa ani príliš podstatné nie je. Je vidieť, že autory prvotne nerátali s tým, že dosiahnu taký komerčný úspech, aby mohli natočiť x pokračovaní a prvotný príbeh rozvíjať. Napriek tomu to funguje. Možno v kine vedľa nejakého popcornového ignoranta o dosť slabšie, ale doma, v absolútnej tme, v noci, to je iná káva. Rozmýšľal som aj nad štyrmi hviezdami, ale zostanem pri zemi... 65% ()

elanista1

Po otrasnej jednotke a NEZNESITELNEJ dvojke sa na moje dost velke prekvapenie natocila vemi solidna trojka. Zlo sa zhmotnilo, na dej cakame ovela menej ako predtym a je sa aj coho bat; minule diely to boli len lacna amatercina kde same padali obrazy, zatvarali sa dvere a tahali sa paplony /to vsetko je aj tu, ale otazka znie preco mi to nevadilo?/. Celkom nechapem tych, ktori hladaju v tomto zmysel a rozoberaju mozne vysvetlenia, co na tomto treba chapat? To treba pozriet, prezit to a koniec si len domysliet. Inac som spokojny, vsetko co mi predtym trhalo nervy tu zahadne zmizlo a vznikol jeden strasidelny horor. Asi uz starnem, ale film sa mi pacil a pred zhliadnutim som tomu daval nulove sance. ()

blondboss

Mal som nutkanie dať "len" štyri hviezdičky, ale nedá sa proste. Tak ako divák pomerne dlho prečkáva celý film s pomerne málo častými "akciami", tak sa potom v záverečných 20 minútach dočká chladnokrvne a elegantne namiešaného nápoja plného strachu a beznádeje. Naozaj tie záverečné scény boli asi top, čo som v horore ako takom videl. Proste zimomriavky fungovali naplno a presne toto sa od dobrého hororu očakáva. Hlavne tu bolo dosť veľa vysvetleného z predošlých dielov. A ruku na srdce, Peli je proste génius, ktorý dokáže dostávať divákov k infarktovým stavom za "groš" a ešte z toho vytlčie aj ťažké milióny. A ostatní vrátane Joosta a Schulmana ho statočne nasledujú. Skvelá hororová séria. 90 % ()

J.Mayen

Ve trojce se nedočkáme téměř ničeho novýho. Opět tu tvůrci vsázej na ruzné zvuky, jako je dusot, dýchaní, skřípaní,padání nábytku, houpání lamp, navíc se tu objeví hra na Bloody Mary :-),u které už předem vytušíte co se asi tak může stát, když si zhasnete v koupelně a začnete vyvolávat duchy. Opět kamery v domě a jeden agilní kameraman,kterej kameru z ruky za žádnou cenu nepusti. Rodinná idylka v jednom pěkným domečku v Kalifornii se postupně začíná měnit ve hru s nebezpečným poltergeistem a jehom pomocnicemi, kterými jsou kult čarodejnic. I když se to už po několikátý opakuje, na mě to neuvěřitelně zabírá, začátek je sice pomalejší ale rozjezd stejný jako v předchozích. Jinak jestli máte dceru,která si po nocích hraje s Tobym,tak se jí hodne rychle zbavte. ()

AndrewNewman

Síce najlepší diel série, pri ktorom sa v mnohých scénach celkom pekne straší, ale opäť je to strašne nezáživné. Tretiu hviezdu tak trochu pridávam kvôli vcelku hustému finále. ()

Nejúspěšnější filmové studio roku 2011

Nejúspěšnější filmové studio roku 2011

04.01.2012

...je Paramount Pictures. Včera jsme tu s Rogerem Ebertem sténali nad dramatickým úbytkem diváků v kinech. To samozřejmě neznamená, že by se tok peněz v Hollywoodu zastavil. Nejlepším hráčem loňska… (více)