Paranormal Activity 3

• USA Paranormal Activity 3 (více)

I kvůli maximálnímu požitku z filmu zůstává jeho příběh úzkostlivě střežen. Prozradit lze snad jen to, že v něm znovu vystupují hrdinky předchozích dvou dílů, paranormálními aktivitami pronásledované sestry Katie a Kristi, s nimiž se vrátíme ke kořenům zla, do časů jejich dětství, kdy se rády vzájemně strašily a hrály si na vyvolávání duchů, až se jim to jako bumerang začalo vracet. Připravte se na intenzivní filmový zážitek, který nenechá nikoho chladným. Snad kromě hrdinů filmu, kteří se s paranormálními aktivitami setkají na vlastní kůži. Vy ostatní toto setkání možná přežijete. (Bontonfilm)

m.satty

Trojka mě překvapila. Opravdu jsem se párkrát pořádně lekla a bála. Holčičky byly úžasné, to bezpochyb :-) Co mi trošku nesedělo bylo posledních 10 minut. Rozhodně doporučuju i pro lidi co neviděli dva předchozí díly. ()

JakubAsgard

Většina filmu byla velmi podobná jako předchozí díly a u mě to fungovalo. Trošku jiné lekačky, místo digitální kamery VHS. Co byl totální propadák, je posledních zhruba 20 minut. To už bylo hodně mimo. Ale za ten začátek nechám pár hvězdiček navíc. ()

Ayax

Lepšie ako 2, horšie ako 1. Myslím, že už stačilo. Tvorcom došiel dych a siahli po klišé s čarodejnicami a satanskými znakmi. Úplne to dorazili s ukážkou výbehu kliniky geriatrie pred koncom. Nevedeli, ako to skončiť. Škoda. Po úplne nudnej dvojke to malo zo začiatku potenciál. Dúfam, že z toho tiež nemienia spraviť ďalšiu USA telenovelu v podobe ďalších 4 pokračovaní. PS to verbal: si zabil... :) A naozaj nerozumiem tým trailerom... Možno by to dopadlo lepšie, keby z nich 90% vo filme bolo. ()

fabregas1

Práskání dveří,rozhoupaný lustr v nočním domě,pokud máte rádi v žánru povinné lekačky,tak si užijete příjemného mrazení v zádech,už dlouho jsem se tak nebál. Trojka příjemně překvapí svižnějším tempem, několika prima nápady.Nejlepší nápad je zapojení záběrů z oscilující kamery, která se na podstavci z rozmontovaného větráku pomalu pohybuje zleva doprava a zpět a zachycuje dění v kuchyni i obýváku. Tvůrci si samozřejmě mnohokrát vyhráli s tím, co divák nevidí během chvíle, kdy kamera zabírá jinou část místnosti než tu, kde se něco "zlého" děje. Mučivě monotónní pohyb sem a tam vás zdržuje od chvíle, kdy "to" konečně spatříte. Divák by nejraději pohyb zrychlil nebo naopak odvrátil, ale nezbývá mu než čekat.Abych nezapoměl ten BUBÁk za tou studentkou byl famózní,excelentní,boží jak říká Barnie Stinson legen........počkejte si ..........dární.Na toho prostěradlového bubáka jsem čekal celý život. ()

Keys1 odpad!

Dopozeral som to do konca len koli tomu aby som vyjadril právom svoj názor ktorý je : nudáááá, akože náznak na horor? tak ako to bolo aj v prvej časti tak to skončilo aj tu ... 80% filmu blábotania, 1% nejakej akcie , záver blábotanie . Ak si niekto myslí že toto je strašideľný horor tak ja už neviem ... Na slávne [REC] sa to ani zďaleka nechytá ... a to už čítam že ma byť IV. tak to už nie... nevyužité potencialy , slušné zisky z takýchto doslova blbosti pre slečny v bikinách ktoré sa určite v kine poľakajú strachom . Mylujem First person Horory ale toto je blbosť !! 0% odpad ! ()

Caesius S.

Natáčet tímto způsobem je jistě výhodné - hodně ušetříte na kameře, střihu, zvuku, hudbě a pořádném scénáři. Děj je nulový, kdyby to mělo aspoň pořádnou atmosféru, tak neřeknu, ale tento film je bohužel založený jen na nudně dlouhých záběrech a lekačkách. ()

psycho.ta

Po shlédnutí Paranormal activity 2, které bych označila za odpad odpadů, jsem se zapřísáhla, že se trojce velkým obloukem vyhnu. Tak jsem se nevyhnula a myslím, že jsem ani neudělala chybu. Je to sice veeeeliký průměr, ale tisíckrát lepší než ta dvojka. Až na ten závěr, který jsem absolutně nepobrala (Jako jak najednou toto? Jak k tomu došlo a no prostě nechápu), to bylo vcelku pohodové. Žádné strašlivě průhledné a šílené přehnanosti jako ve dvojce tu hlavně nebyly. Takže 3*** ()

LiveInPeace

Jedna hvězda a jedna malá škoda že tu malý a velký taky nejdou rozlišit už by to tam mělo ale jen za ten konec. Jinak je to v rámci paranormal activity stejný ne-li horší než dvojka zlatá jednička ta aspoň měla originalitu. Jinak tohle neni paranormal activity ale spíš paranormal ZÁHADA blaircalifornia já si nemůžu pomoct. Ale aspoň to pokud by to měli točit jak točili předtim 1/2 tak tohle by byla dvojce kvalitní konkurence v hovadinách. ()

Lukkyn

Po dvojce a paranenormální hovadině "Paranormal entity" parazitující na této sérii mě tvůrci opět poměrně potěšili. Vyměnili cinkání pánvičkami za aspoň jakés takés strašení. Rozhodně pár zajímavých nápadů (otočná kamera,prostěradlo, bloody Mary apod.) Samozřejmě zamrzí absence scén z traileru ale zřejmě to bylo schválně - uvidíme!Docela se nyní těším na čtvrtý díl , ale nejsem si jist jestli tento již celkem obehraný koncept má na to , aby měl tolik dílů. Budu doufat , že to neskončí jako Saw patnáctým dílem a ve 3D :-) ()

hameluk

Opravdu jsem se na něj těšil. První díl jsem před lety viděl víceméně náhodou a dodnes si pamatuju, že když jsem v noci potřeboval na záchod, zrovna moc příjemné pocity jsem při průchodu bytem nezažíval… Dvojka pro mě byla trochu zklamáním – asi jsem čekal, že to bude trochu jiné. I když paradoxně nevím v čem. A u trojky jsem se zase bál o poznání víc. Zlo zde bylo ještě reálnější, lekačky ještě lekavější a ve spojení s malými dětmi opravdu odzbrojující. Mimochodem – výjimečně nedoporučuji ke zhlédnutí kino! Myslím, že když si to pustíte sami doma, pěkně v noci na pořádné televizi a s kvalitním zvukem – zážitek z filmu (a taky po něm) bude mnohem intenzivnější… ()

schindler

Sakra co dodat, lekl jsem se asi 5krát z toho jednou mě to rozbušilo i srdce (šatník). Efekty nadupanější, logika v rámci nějakých mezích, závěr má grády. I když se zde všechno už po třetí opakuje, pořád to funguje a to je hlavní. ()

Film2

Jednotka zatiaľ neprekonaná. Už by sme sa mohli aj konečne dozvedieť o čo tam sakra ide a kto je Tobby...Dúfam že Štvorka už bude posledná a vysvetlí sa tam všetko... ()

luky31

U mňa ide séria k lepšiemu. Síce je to stále dookola to isté ale v každom diely je niečo nové čo ma prekvapí a trojka bola zatiaľ najlepšia pre mňa. Dúfam že zlepšovanie série bude pokračovať. ()

sakac

Začiatok bol niečo čo sa dá opísať iba troma slovami: nuda, nuda, nuda. A potom keď sa to konečne rozbehlo to hneď aj skončilo. Podľa mňa málo akcie resp. strašidelných scén zo začiatku. Naozaj ak by ten koniec nebol taký aký bol, tak by som dal možno 1* alebo dokonca ODPAD! V kine prepadal a prepadal čím ďalej hlbšie do kresla, ale začiatok mi dokázal zdvihnúť hlavu a prinútil ma to dopozerať. ()

lilylove

První díl a druhý díl jsem označila za sračku protože to bylo naprosto otřesný ale tohle podle mě taky nebyl žádný horor ale nenudila jsem se a občas jsem se i nasmála.... ()

Emily Firth

Podělaná jako vždycky. Bez kamarádek, zacpaných uší a dekou až pod oči bych to asi nedala. Kvalita mi je ukradená, tohle mě prostě baví. ()

Krystian

Byl jsem na tomto filmu v kině a přede mnou seděl chlap jak hora, plešatý nabouchaný frajer. Většinu času toho filmu si kryl oči rukama a když se potom rozsvítily v sále světla a film skončil (bylo 12 večer) pronesl tiše větu své přítelkyni : "Počkáme tady do rána?" Film byl opravdu hodně strašidelný, chvílemi jsem ani nedýchal, jediné, co mi zkazilo celkový dojem byl naprosto dementní konec, který mi osobně vůbec nedával smysl. Přes to všechno jsem od filmu očekával, že mě vystraší a to jako správný horor zvládl. S pěti hvězdičkama jsem se možná trochu unáhlil, dal bych mu spíš čtyři, ale za shlédnutí to jistě stojí. Kristian ()

Allein4

Tak až trojka je opravdu dobrá... U jedničky jsem se spíše smál, u dvojky jsem málem usnul a trojka už to něco, co nechá člověka v očekávání, měla. ()

Nejúspěšnější filmové studio roku 2011

Nejúspěšnější filmové studio roku 2011

04.01.2012

...je Paramount Pictures. Včera jsme tu s Rogerem Ebertem sténali nad dramatickým úbytkem diváků v kinech. To samozřejmě neznamená, že by se tok peněz v Hollywoodu zastavil. Nejlepším hráčem loňska… (více)