Nude Nuns with Big Guns

Thriller / Akční / Komedie

USA, 2010, 90 min

Joseph Guzman

Dan Gross

BYLA JSEM MRTVÁ A ZJEVIL SE MI BŮH. ŘEKL, ŽE MI NAŠEL SMYSL ŽIVOTA..... /// Tak na tohle POZOR! Film, ve kterém smrt obchází (nejen) domy Boží a má podobu sestry Sarah - je opravdu BIJÁK PRO NÁROČNÉ !! Škoda, že tu není víc vtipu, kterej by dal vyniknout nadsázce, protože když zrovna nejde o drogy, sex, bobry a hromadění mrtvol – je to slabší. Kick Stand, kterej svým ptákem donutí promluvit každou jeptišku všechno nezachrání. Naštěstí je v závěru cejtit ,,dobrá škola“. ,,Céčko“, určené milovníkům zvrhlých videí s jeptiškama. 2* nebo 3* ??? Přijímám tu nadsázku. Oproti tomuhle je to sice horší filmařina, ale je na co koukat! NENÍ ZÁCHRANA PRO TOHO, KDO PATŘÍ DO PEKLA! Nemáte náhodou někdo tip na stránky…? /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Mám dojem, že se u nás na faře děje něco ,,nekalého“. 2.) Mám dojem, že se u nás na faře děje něco, co bych mohl(a) odskákat průstřelem hlavy (i když tou bejsbolkou to bylo efektnější!). 3.) Mám rád smutný filmy (to jo, tady smutní kde kdo!). 4.) Přemejšlím, jestli bych měl větší šanci, kdybych si ,,ho“ rozhoupal. /// PŘÍBĚH * HUMOR ne AKCE ** NAPĚTÍ ne(26.4.2011)

No neviem, ja som čakal o niečo väčší a krvavejší masaker, ale akcie bolo pomerne dosť, takže priemer. Je to dobré na odreagovanie a netreba pri tom premýšľať: Mníška si proste zoženie zbrane a likviduje jedného "bad guy" za druhým. O niečo viac sa mi však páčil filmík s podobným námetom Run! Bitch Run!, ktorý bol o dosť drsnejší.(20.1.2011)

Drogy sa dostanú všade , výnimkou nie je ani oltár. Ich distribúcia " ihlou napichnutými " mníškami je pre farára ok-bizz . Celé sa to nakazí , keď miestnemu gangu " utečie " jeden práškom nadupaný balík , ktorý má hodnotu pre všetky 3 strany . Začnú sa ozbrojenou aj " bordel " formou stínať hlavy. Jedna ovečka však vypočuje hlas všemohúceho a naladí sa na cestu pomsty....Obyčajný nunsploit , s neuveriteľne intenzívnym a doslova sileným výskytom primárnych aj sekundárnych ženských pohlavných orgánov na jednu minútu. Pre niekoho možno ee , ale pre Mňa to určite snímku uberá , aj keď neviem z čoho. Espaňa / Mexicanos by to vylisovali ďaleko viacool. Bodíky za predstavu , ako by sa toho zmocnil GRIND , ktorý by uprosil RODRIGUEZa.(25.12.2010)

Čekal jsem od tohohle stejný nářez, jako od Bitch Slap, ale ten nepřišel. Jo, po většinu času jsou tu pěkné nahé holky, ale ten film si ze sebe neumí dělat takovou prdel, jako výše zmíněný. A po čase vás přestanou bavit i ty holky a vy si všímáte, že to je vcelku nuda. Naštěstí si toho všimnete až těsně před koncem, takže jednou se tenhle film dá přežít. 50 %.(30.4.2011)

• castor

Když chci točit cool záležitost, kde se znásilňuje a střílí do hlavy, tak k tomu potřebuju, světe, div se, i nějaký ten příběh. Nude Nuns with Big Guns ale nechybí jen to. Tvůrci chtějí šokovat (nahota, násilí, financování církve), ale s kontroverzním materiálem neumí asolutně pracovat. Pár desítek minut to divák možná i toleruje, ale s postupem času se mu začíná dělat špatně. Závěr je pak už úplná křeč, kdy hlavní hrdince jen před hlaveň nabíhají další a další nijací protivníci. Bez ladu a skladu. Pak si tvůrci ve finále usmyslí, že je asi děsně lákavé, když hlavní hrdinka několikrát po sobě rozkopne dveře, zastřelí souložícího chlapa, bez ťukání vlítne do dalších dveří a do dalších.. no, co to kurva je? Nadsázku si vážně představuju kapánek jinak..(12.4.2012)

♫...and if the devil doesn´t like it, can go fuck himself, go fuck himself...♫ Po přestřelce vnitru autobusu se jepťanda Sára dostane do bordelu, kde na ní skrze štědré dávky heráku promluví sám Lord, aby jí sdělil důvod jejího žití. Tím důvodem není nic menšího než kydlení lotrů ve jménu Pána. A tak se jepťanda Sára vydává na pouť plnou lesbení se a střílení, přičemž se snaží najít chlápka, jehož pinďu by si mohla vzít jako suvenýr. V tomhle filmu fakt nejde o víc, než o to, co již bylo řečeno v samotném názvu a to mně stačí, tyhle nový grindhouseovky totiž přesně splňujou, co od nich čekám. Chtěla jsem čučet na hanbatý tučňáky s velkejma kvérama a dostala jsem to. Nothing more, nothing less.(20.12.2011)

Tentokrát tam ta nadsázka je (narozdíl od režisérova prvního filmu) :-). Takže tu máme celkem koukatelnou hard verzi Od soumraku do úsvitu 4 - tj. pochop velice levné kulisy a plno nahotinek. Jen místo upírek jsou jeptišky.(28.12.2010)

Začínajúci režisér a zjavne fanúšik grindhousu Joseph Guzman sa po svojej solídnej celovečernej prvotine Run! Bitch Run! opäť fiktívne vracia do 70. rokov a prichádza s drsným thrillerom, ktorý je zmesou okrajových subžánrov rape and revenge a nunsploitation. Nápad je to dobrý, ale Nude Nuns with Big Guns dopláca na Guzmanovu filmársku nezrelosť a občas pôsobí nedopečeným, povrchným dojmom. Z Guzmana sa však začína profilovať zaujímavý režisér a na ďalšie smerovanie jeho tvorby som zvedavý...(28.1.2011)

• ARI50

Jeptiška a sračka.(7.9.2018)

• ConanVJ

Tak tento film mě vůbec nebavil, přišlo mi to takový nudný a utahaný. Za mě 5% :)(3.7.2012)

• ancientone

Guzman je veselá kopa, teda aspoň v písanej podobe to tak vyzerá. Nevstupovanie dva krát do tej istej rieky mu je srdečne ukradnuté a vo svojom druhom filme mieša tie isté "grindhousové" ingrediencie ako v prvom, naviac celý ansábel dochucuje "duchovným" nádychom a narážkami na prehnitosť cirkvi apod. Prvý Guzman = Rape and revenge ako vyšité, to isté platí aj pre Guzmana druhého. Čo sa však oproti prvému filmu nesúcemu jeho meno za štítkom "réžia" (RUN BITCH! RUN) zlyhalo, je celková údernosť, dynamickosť a stiahnutie diváka do trhnutého sledu udalostí explicitnej klišé jazdy nahoty a násilia, ktorá šlape na ostatkoch bateriek z (napríklad) THRILLER: EN GRYM FILM. Obarenie vrejúcim B-čkom sa nepodarilo. Je totižto vlažné.(15.1.2013)

Tohle je Guzman(ův) druhej grindhousovej zářez. S tím rozdílem že Nude Nuns with Big Guns působí vedle Guzman(ovi) prvotiny Run! Bitch Run! jako slabej odvar.(5.4.2017)

• ledzepfan

Hrozná vykrádací slátanina, která by byla ráda tak epická jako Kill Bill a stylová jako Desperado. Tady se ale jasně ukazuje, že nestačí jeden zajímavý nápad o ozbrojeném tučnákovi a neoriginální dějová linka aby se z toho stala funkční cool jízda-k tomu je totiž za potřebí hlavně hromada řemeslné zručnosti, a ta tady schází. Ani ty Nude Nuns nestojí za nic(brrr)(5.11.2013)

Parádny film s nádychom starých dobrých 70´s expoitation. Je to taký špeciálny rape and revenge taký multinultimultiply rape pretože sa tu znásilňuje každá žena stará či mladá veľmi stará či véééľmi mladá štýlová chuťovka meno režiséra si teraz zapamätám. Má napozerané tie správne filmy. Ako som spomínal štýlové scénky jedna za druhov. nádherná mexická krajina, mníška ozbrojená coltami, brokovnicou, Thompsonom 1928, obrovský neger ktorý miesto mučenia znásilňuje, tvrdý motorkársky gang oldschoolové filtre, skprumpovaná cirkev. Jediné veci čo mi vadili bol zvuk pri rozhovoroch ten mikrofón nestál za veľa, a ešte na niektorých miestach bolo až príliš veľa CGI efektov hlavne krv to sa do týchto filmov nehodí.(20.6.2013)

• raimi

Big nude (VELKÁ nuda) :-)(30.1.2011)

celkem zábavná kravinka těžící hlavně z kontroverzního zobrazení církve jako drogového kartelu. Na mistrovství Machety to nemá, ale stylově je to velmi podobné.(26.6.2011)

Joseph Guzman po neřízené střele v podobě nízkorozpočťáku Run! Bitch Run! zasazuje divákovi ještě smrtelnější ránu v podobě vskutku sexem nabitého, rape-revenge okořeněného nunsploitu Nude Nuns with Big Guns. Snímek divákovi přibližuje příběh sestry Sarah, kterou prohnilá církev zneužije v nejhrubším slova smylu. Tváří v tvář smrti promlouvá s bohem, který ji přivádí na cestu krvavé a bolestivé pomsty. Po zuby ozbrojená jeptiška se musí na své cestě za odplatou vypořádat nejen s místními církevními představiteli, ale i nebezpečným motorkářským gangem. Tvůrce znatelně disponoval většími prostředky při realizaci tohoto dílka, což je znát především na technické stránce snímku. Herecké výkony odpovídají celkovému ražení fláku, ale nejsou zdaleka nejhorší. Hlavní hrdinka je perfektní a ve scénách lehce inspirovaných Rodriguezovým Desperadem je naprosto k sežrání. Tvůrce se opět inspiroval, kde jen mohl, což ale u snímku podobného ražení vůbec nevadí. Celé dílko je samozřejmě nabité dobrovolným i "nedobrovolných“ sexem, tunami bradavek, drogami, špínou a extrémní dávkou krutosti ve všech možných podobách. Většina ženských představitelek opět pobíhá před kamerou převážně nahá, některé s jeptiškovským čepcem a režisér do diváka tlačí lesbické scény jak na běžícím pásu. Ne, že by to bylo v rámci žánru na škodu, ale někdy méně znamená více. Stejně to platí pro rape scény, kterýma tvůrce také zrovna nešetří a po chvilce začnou vadit. I přes kratší stopáž, promyšlený příběh a sem tam vhozenou nadsázku místy vystrkuje růžky nuda. Hodnotím čtyřmi hvězdami.(28.3.2011)

• headcrab

Autorova záliba v grindhousu a inspirace Rodriguezem a Tarantinem je očividná, avšak chybí mu ten správnej, stylovej um. Vzít tuhle látku pod křídla Rodriguez, tak věřim, že z toho udělá druhou "mačetu". Přitom Guzmanův předchozí film nebyl vůbec špatnej, ačkoliv vzpomínám, že v jistých chvílích to byla taky trošku nuda, ale tyhle jeptišky jsou prostě nuda od začátku do konce. Ještě k tomu je to docela hrozně zahraný, a hlavní záporák vůbec nemá to správně zlounský charisma. Hlavní hudební motiv, kterej se tady nejčastěji opakuje, je samozřejmě hlavní hudební motiv (maximálně jenom lehce pozměněnej) z Rodriguezovy Planety Teror, takže tady rejža originalitou taky zrovna nehýří. Aspoň, že těma kozama tady nešetřili :)(4.2.2011)

Holy shit! Doslova! Naprosto chápu těch 44%, opravdu chápu. Ale já v tom spatřil cosi relativně zábavného. Buďme upřímní. Je to stupidita nejvyšší míry! Filmové C, D, Z. Nevím, kde na stupnici se to objevuje. Skoro to chvilkama vypadá jako studentská tvorba. Ale chvilkama je to tak skvěle nadnesené a vtipné! Jasně. Naprosto nesmyslné kvanta nahoty (navíc nepříliš hezkých lidí), a ty herecké výkony jsou k smíchu. Možná to tak ale mělo být. A musím říct, že hlavní padouch je naprostá klasa!(6.9.2017)

Místní církev má velmi rozdílný způsob obživy, než je pro církev úplně obvyklé. Prodej drog (které polonahé jeptišky vyrábějí), případně "půjčování" jeptišek do místních nevěstinců je jen špičkou ledovce. Když je jedna z těchto jeptišek, Sarah v jednom z nevěstinců brutálně zmlácena, v bezvědomí se jí zjeví samotný Bůh. A ten jí nakáže, pomstít se všem, kteří znečišťují jeho jméno. A tak Sarah vezme brokovnici a pár pistolí, a vydává se vyčistit Augiášův chlév... Joseph Guzman si určitě nedělá ambice točit žádná oskarová dramata, a s ratingovým hodnocením si už vůbec starost nedělá. Právě naopak - tento film je béčko toho nejhrubšího zrna - a na nic jiného si (naštěstí)nehraje. A právě proto se mi docela hodně líbil. Stoprocentní oddychovka - při které můžete totálně vypnout - a pokud máte rádi Tarantinovsko-Rodriguezovy filmy (Desperadem počínaje, a Kill Billem konče), tak se vám Nude nuns nemůže nelíbit. A pokud jste mužského pohlaví (příp. kteréhokoliv jiného s náklonností k obnaženým jeptiškám) tak si můžete několikero hvězdiček přičíst. Něco mi ale říká, že tento film ve Vatikánu opravdu nebudou mít rádi...(2.1.2012)

• NoFiction

Wtf ? Guzmane co to točíš za pajšly?(28.4.2011)

Jedna věc je jasná. Film jako je Nude Nuns with Big Guns má jednoznačný předpoklad, že si bez problému najde své cílové publikum, pro které je samozřejmě vytvořen a naopak, toho obecenstva, které by se mu mělo vyhnout mílovými kroky se naštěstí dokáže zbavit bezpečně sám hned na začátku, než mu zde tito popletové stačí nesmyslně ublížit, a to díky několika zásadním faktorům. Největší skupinu odstřelí hned název. Nude Nuns with Big Guns prostě nemůže žádného inteligentního, pracovitého a čistotného občana jakkoliv zlákat. Druhou skupinu, tu „znalejší“, pak zlikviduje zážitek z Guzmánovy prvotiny, Run! Bitch! Run!. No a ten zbytek si vezmou na starost ti joudové, kteří se nenechali odradit ani prvním, ani druhým faktorem a následně si zde dají zatraceně záležet, aby na ten zabahněný projekt naházeli ještě sakra víc špíny. Nicméně, tyto řádky jsou určeny především pro ty fajnšmekry a frajery, jako jsem například já , kteří mají rádi sem tam nějaký ten pořádný úlet, kteří se nevyhýbají filmům, co nemají s běžnou produkcí absolutně nic společného a zároveň umí být fakt nad věcí. Nude Nuns with Big Guns je zástupce grindhousového žánru, ovšem nejde v žádném případě o uhlazené Rodriguezovky, alá Machete. Tohle je ten nejryzejší příklad špinavého, upoceného, syrového, nekompromisního, drsného, násilného a ničehoseštítícího zástupce tohoto okrajového žánru. Když bych měl porovnat s Run! Bitch! Run!, dalo by se říct, že se Guzmán v jistém směru i filmařsky zlepšil. Sice přítomní (ne)herci a (ne)herečky jsou pořád zábavní spíš tím negativnějším smyslem, ale přibilo sexu, nahoty, mrtvol a krve, což znamená mnohem více příjemných, užitečných a mnohodávajících kulturních zážitků, tím regulérním pozitivem je ovšem smysluplnější zápletka, naprosto ojediněle dokonalá atmosféra, ultimátní hudba a minimum hluchých míst, což u prvního Guzmánovo díla zas až tak neplatilo. Takže posun tu je znát, já tu ale samozřejmě nebudu nikoho, ani sám sebe oblbovat, že nejde o prvotřídní sračku, ale je to sračka záměrná, se svými danými žánrovými pravidly, které naplňuje do puntíku, což ve výsledku znamená, že je to kurevsky povedená grindhousová pecka, ze které jsem se musel po jejím skončení dojít vysprchovat 8D!(29.4.2013)

Jak se na grindhouse patří... zábavné.(24.8.2013)

• M.i.k.e

ultimátní název tentokrát neslilbuje ultimátní podívanou a i na grindhouse se jedná o neuvěřitelnou slabotu,která je navíc zabalená do něpekného a hodně amatérského obalu...(27.1.2011)

• DavidS.

Režisér si ve své nadrženosti myslel, že samotné záběry na nahá prsa a bandu nemytých vidláků na benzínce mohou udělat film...Očividně se spletl :) ...Trapná amatérština, vedle které vypadá loňské Bitch Slap jako umění...(30.12.2010)

• IceQueen

Niekto by rád točil filmy ako Robert Rodriguez a niekomu z toho vyšiel akurát tak nemožný lezbický pokus o Desperada. Slovo "nude" je pre film kľúčové, možno sa tonami obnažených hrudníkov a chlpatých trojuholníkov autor snažil odlákať pozornosť od podmizerných hereckých výkonov.(24.1.2011)

• LordBeeDoO

Odpadní pokus, který ani nevím jak mohl někdo natočit. Ať tento film měl za cíl cokoliv, tak ho rozhodně nesplnil. Špatné hodnocení je založeno hlavně na katastrofálním a nudném scénáři, nulových hereckých výkonech, celkové nevkusnosti (nejsem moralista, tento film je prostě scestný) a nudě, která se táhne napříč celým filmem. Nic, co si zaslouží vidět.(19.6.2011)

• Hyb_rid

Celkem zajímavé béčko, které si rozhodně s nějakými ratingy přístupnosti hlavu nedělá a pasáž bez záběru na nějakou tu nahou sestru delší než 3 minuty byste hledali jen stěží ... z čehož plyne jedna podstatná věc a to že se vám během filmu začne stěhovat krev z rozkroku zpátky do mozku a vzniká přímá úměra mezi tím jak moc vás už nahaté holky omrzely a tím jak moc se nudíte. Ano jsou tu úsměvné momenty ale jinak celkové tempo je spíš uspávací a ke konci si uvědomíte, že je to vlastně nuda a už pokukujete po hodinách kdy už to skončí(26.6.2011)

• KM Phoenix

Horší "Mačeta". Film je chvílemi až moc utahaný (obzvlášť když člověk vezme v potaz, že je to grindhouse) a pomohla by mu kratší stopáž. Vzhledem k povaze filmu je jasná absence příběhu a nakupená hromada nelogičností. Neschází ani zásadní přehrávání a celková zvrhlost všech "herců". Potěší (no těžko říct) několik neotřelých scén a záběrů (nebudu prozrazovat). Nicméně celkově je film opravdu nic moc, věřím že spousta jiných režisérů by si i s tím málem dokázala poradit mnohem lépe než Joseph Guzman. A jenom na závěr: Může mi někdo říct proč musí jeptišky balit kokain nahé? Má to nějaké praktické důvody (třeba aby jim při tom nebylo vedro?) nebo je to jenom proto aby film vypadal "zajímavěji" ? :-))(30.1.2013)

• mala_kea

Příště bych se raději nechal ukřižovat, nebo zavřít do kláštera, než sledovat tupě zírající mimozemšťany, kteří jsou snad i nazí odporní...(12.3.2011)

• Hapretor

Velmi špatný a trapný pokus o Rodriguezovo Desperado. V hlavní roli hnuska sestra. Herci/čky fuj a děj nuda a hovadina!(20.11.2012)

Několik scén mi opravdu přišlo nemlich stejných jako v Desperádu, jen místo Banderase tam byl kozatej batman. Ale bavil jsem se náramně dobře, stejně jako u Run! Bitch, Run! PS: doporučuji vypnout mozek a jen se bavit.(25.4.2014)

• Pekisan

Mexicka telenovela s kozami a bez stipky humoru, co vzhladom na nazov filmu nie je len smutne ale aj poriadne hlupe. 30 rocna Asun Ortega sa rozhodla, ze je nacase nieco spravit so svojou karieru a tak oprasila svoju zarastenu frndu a vystavila ju na obdiv milovnikom juhoamerickej kinematografie s nadejou, ze anglictina so spanielskym prizvukom je sexy. Keby som mal o 20 rokov menej tak ju olepim, teda nalepim na stenu nad postelou. Dajte te to Rodrigezovi nech natoci remake.(25.11.2015)

• mudvayner

Nedočkáme se ničeho jiného, než co nám říká samotný název filmu. Kozy, jeptišky, zbraně, cesta za pomstou. Tento snímek mi potvrdil mou zažitou představu o životě jeptišek v klášteře. Všechny se oddávají lesbickému sexu, kostel funguje jako výrobna drog, celá církev je de facto byznys s narkotiky, jeptišky chlastají, semtam se sjedou, kradou a hlavně mají pekelně přesnou mušku. Jo a církevní hodnostáři chodí do bordelu mlátit kurvy. Takže mixem Desperada a do očí bijící inspirace (?) Tarantinem a Rodriguezem dostaneme film, který nic víc než ty kozy a bouchačky nenabídne. Víte, jak rozpovídat jeptišku, která složila slib mlčenlivosti? Pošlete na ní negra s půlmetrovou kládou. To rozpovídá i nemluvně.(13.3.2011)

• sigf07

Netuším, co je Joseph Guzman zač, ale schopným režisérem by se dal nazvat asi těžko. Nude Nuns si od samého začátku kladou jediný cíl - šokovat, šokovat a šokovat. Tu svým kontroverním náhledem na fungování církve, tu brutalitou nebo erotickými scénami hodnými šestákového porna. Nějakou dobu s tím sice slaví úspěch, ale vzhledem k tomu, že své největší trumfy film vyloží na stůl hned ze začátku, velice brzy jim dochází dech. Řeší to jednoduše - přibývají další a další anonymní grázlové, které hrdinka bez nejmenších potíží likviduje jednoho po druhém a stoupá i počet nahých jeptišek, kovbojek a tanečnic. Ukázkovým případem může být hrdinčin závěrečný nájezd na motorkářskou základnu. Rozkopne dveře, zastřelí nic netušícího (a zpravidla souložícího) chlapa vevnitř a přesune se ke dveřím dalšího pokoje. To se opakuje po celé délce chodby, aniž by frajeři vevnitř jakkoli reagovali na střelbu ve vedlejším pokoji. Pokud vám ke štěstí stačí trocha násilí a sexu, případně sexu a násilí, nasaďte si bryndák.(6.2.2012)

Joseph Guzman se vrací a pere to do nás na plný pecky. Kdo viděl jeho předchozí film tak ví o čem mluvím. Tentokrát to je ještě lepší, drsnější, akčnější jinak vše zůstává při starém to znamená opět kozy, sex, špína, násilí a drogy. Šílená jízda na které se jedna jeptiška vydala na cestu pomsty a vzala to pěkně ve velkém od kláštera až po bordel. Ponaučení z tohoto filmu zní nechtějte narat jeptišku. Z tohoto filmu se vyklubala naprostá šílenost, kterou naší věřicí spoluobčani jistě jen tak nevidejchají.(27.12.2010)

Grindhouse !!!! Tohle je ono, surovej, špinavej a násilnej film s pořádnou dávkou nadsázky a černýho humoru. Nic tu není ušetřeno, zvlášť pánbíčkáři by se u tohoto mohli i urazit :-D Další verze na moje oblíbené téma POMSTA. Tentokrát tu máme hrdinku lesbickou jeptišku, která se dostane ze spárů násilníků co unášej všechno možný aby si z nich udělali dobře vydělávající kurvičky. Násilí, krev, kozy a nasraná holka s pořádnýma bambitkama ... já se bavil, i když tý krve by to chtělo trochu víc :-)(24.12.2017)

• Bobofon

Amatérsky natočená nehorázná blbost.. Kdyby aspoň ty holky byly hezký, ale na ty se jako na celý film hodí spíš slovo: odpudivý.(26.12.2010)

kultůra! ........ "we are looking for a nun, hey, a nun with big guns" .. "you mean big guns like big tits?" .. "i said GUNS" ..(31.12.2010)

jasne, pokud hodnotite film okem kritickym, soucasnym, uberte priblizne 6 hvezdicek z tech, ktere jsem dal, ale pokud mate radi grindoviny, budete spokojeni, protoze tohle je cistokrevna surova zalezitost svyho zanru, zadna uhlazenost typu Bitch Slap, Machete, o Planete terror potazmo "Auto Zabijak" nemluve. Proste nemuzu jinak, ve jmenu bobra davam 5*(27.1.2011)

Okamžitě jsem si vzpomněl na moji oblíbenou hru "Redneck Rampage" Takže nemohu dát méně než za 4 ...(16.11.2014)

Nesnažte se nasrát Batmana :)(8.3.2019)

• yazik

Laciná kravina plná nahoty, zbraní, krve a rádobydrsných řečí. Tento film je asi určen pro všechny kritiky filmů, aby se zamysleli nad tím, než začnou jiné filmy kritizovat, protože ve srovnání s tímhle je vše ostatní umění... Na druhou stranu co vše dokáže režisér s kamerou, nad tím zůstavá rozum stát :). Ve srovnání s tímto dílem jsou scénky v Matrixu ubohé. Ehm, teď už ani nevím, co je v mém komentáři ironie/sarkasmus a co myslím vážně. No, to si holt bude muset každý přebrat sám. PS: Snad jedinej film, u kterého jsem nevěděl, jak ohodnotit. To, co jsem od toho očekával, to jsem v podstatě i dostal, takže nejsem zklamaný, protože jsem nic neočekával. :)(11.5.2011)

• vitac.

Ano, z mé klávesnice to bude znít neuvěřitelně (v rámci žánru), ale tento film nebrat. Je to nuda. Jeptišky nemají kvalitu. Jediná věc, co za to stojí... někomu... je You should pray harder. To jo, hlavně aby fanda toho, čemu fandíme i my, natočil další film lepší, abychom pak my mohli fandit i jemu. Tiffany Cache. Sarah Emmons. Lacey Conners. Petra Říhová. Bože, lidi, koukejte na brak, ale ať stojí za víc...;)(15.9.2012)

• mira007

tak to je úlet - nahatý lesbický jeptišky střílej chlapy jak militantní feministky... vždycky si říkám, kde ta takový díla seženou prachy.(24.3.2014)

To samé, co předchozí Guzmanův film Run Bitch Run. Takové sympatické tarantinovské porno, ale něco tomu prostě chybí. Většina koz i ženských stojí za hovno a dialogy i atmosféru by to chtělo trochu více potarantinovštit. Kytarová hudba však nemá chybu. Na začátku jsem si myslel, že to bude ještě lepší než Run Bitch Run, protože scéna, kdy jeptiška po Desperadovsku vypráví knězi, jak tajemný cizinec (také jeptiška) vystřílí zločinecké hnízdo, byla docela dobrá. Bohužel si film nedrží poutavost a tempo po celou dobu stopáže.(15.2.2016)

• tommyt

Film som si stiahol v rámci srandy, veď strieľajúce, sporo (alebo vôbec) odeté mníšky a "božie poslanie" vyvraždiť všetok zlo sľubovalo veľa...Efekt sa však nedostavil. Zlý strih, málo efektné (a smiešne) scény a celkovo pomerne nudný dojem...Svetlejšími momentmi boli snáď iba celkom pekné "hlavné hrdinky". Ináč, ak si tento film chce človek pozrieť zo serióznych dôvodov, pravdepodobne sa dosť sklame...Ale popravde tento film sa "vážne" ani pozerať nedá. Minutáž akurát dostatočná na to, aby to človek predčasne nevypol, no ono ten film v podstate tak akobynič ubieha....Nie je to úplne prepadák, ale rád sa k tomuto filmu už nevrátim...2/10(12.9.2011)