Atrocious

všechny plakáty

4. dubna 2010 byli členové rodiny Quintanillů nalezeni mrtví ve svém domě na venkově. Policie oznámila, že existuje 37hodinový záznam, který by se dal použít jako důkazní materiál. Záznam ukazuje skutečně ohavné a brutální záběry posledních dní. (Immortal17)

kery- odpad!

Horší found footage jsem ještě neviděl. Příběh úplně o ničem, naprosto imbecilní chování postav(!!!!!!!!!!!!!), kamera na hovno - od druhé půlky začíná grandiozní finále plné větví, křiku, tmy a totální nudy. A to úplné finále, to asi patřilo úplně k jinému snímku. Myslím že jakýkoliv FF si na dlouhou dobu teď odpustím.. ()

Piggsy odpad!

Nuda od začátku až do konce. Nejprve nezáživné blábolení, potom běhání s kamerou po baráku a po lese. To bych uměl taky. Otřesní herci, stupidní děj, nulová atmosféra, všechno špatně. Ubohá kopie Záhady Blair Witch bez jakéhokoliv nápadu. Laciné nic. S takovými "horory" běžte už (s prominutím) do prdele! ()

SICK_BREED

Největší problém Atrocious je dle mého to, že film nemá na svojí délku hodiny a čtvrt dostatečné množství náplně. Většinu stopáže pak zabírá chození po lese, což dokáže průměrného diváka (rozuměj diváka nafandícího žánru FF) nepříjemně odradit. Mně osobně to nevadí. Viděl sem ručně točené filmy různých kvalit a jsem proto zvyklý, na to co se má stát čekat. Trpělivě a bez toho abych se naštval. A určité kvalitní a momenty se tomuto kousku vytknout nedají, dokonce i poměrně dobře a atmosféricky natočené lekačky. Určitě tři zasloužené hvězdy. ()

Flopik

Nerád pozerám filmy v Španielskom dabingu ale tak trailer ma nato navnadil a bola to chyba.Čakal som aspoň priemerný horor ale nič.Hneď na začiatku poviem že sa nemusíte vôbec báť.Prvá pol hodina nudné kecanie potom zabijú psa čo ma nasralo a potom ďalšia pol hodina behanie v labyrinte kde nieje nič vidno no vlastne je stromy.Atmosféru to ale malo ale to je vážne všetko ak sa chcete báť tak nedoporučujem ale na nudný večer celkom ujde. 3* len preto že na konci aspoň vysvetlili čo sa stalo . ()

mackey

až do čtyřicátý minuty jsem si říkal "jasně jasně, to nějak klapne". no a pak se to všechno podělalo, aby se to nakonec na pár minutek zase zvedlo. měl jsem originál verzi se švědskejma hardsub titulkama a přes to mi jely anglický. jenom asi nějakou cynickou shodou náhodu mi každý jejich klení v labyrintu (a že ho bylo!) anglický titulky lapidárně překládaly jako "drugs". to myslím vystihuje úplně všechno. ()

Eluin

Ale jo, dá se na to dívat. Závěr to má slušný, leč bohužel subžánr "found footage" nám asi už nikdy nenabídne takové "pecky" jako byla Blair Witch, či třeba REC. ()

helraiser

Žádnej zázrak jsem nečekal a taky jsem ho nedostal takže nejsem ani zklamanej. No prostě další lehce podprůměrnej horor točenej ruční kamerou, ale žádná katastrofa. Místy straší, místy zase nudí, ale koukat se na to rozhodně dá. Závěr rozhodně potěší a když už kvůli ničemu jinýmu tak už jen kvůli závěru má cenu to zkouknout . ()

towstit

Co tie nizke hodnotenia? Film ma cca 70 minut a poslednych 25 minut su cisty strach.Nocne videnie, nahananie v bludisku. Co viac si zelat. Realne nie som typ cloveka co sa len tak boji pri horrore, ale toto ma dostalo. Skvele, iked nie moc originalne, ale pozornost si to zasluzi. Spanieli maju talent na tento druh filmov. Ocakavam dvojku. ()

goodnic

Ke konci se snaží tvůrci zachránit těch prvních 80 procent filmu, kde se absolutně nic neděje, ale je jim to hovno platné, tenhle film je prostě nuda. ()

BrianStorker odpad!

Čistý čas filmu je 65min. Z toho v prvních 30 minutách se neděje zhola nic, kromě toho, že v kuchyni spadne sklenička. Dalších dvacet minut sourozenci chodí a filmují po zahradním bludišti ve dne a zbylých 15 minut tam běhají a ječí v noci. Tohle fakt ne... Navíc jsem shlédl verzi NOSTRA, nevím který chytrolín k této verzi dělal titulky "Kam jdeš?" "Souhlasím" to fakt má logiku... Nebo se v titulcích snad dvacetkrát zcela nesmyslně objevuje "léky." Mužský a ženský rod, stejně jako tykání a vykání zde nemá místo. Z nudy jsem se tomu už v závěru filmu smál... O horror se v žádném případě nejedná... Nedoporučuji, totální ma*ořina. ()

Zombiepod odpad!

Doslova otrasná a neuveriteľne nudná found-footage záležitosť, ktorá nevystraší ani dieťa. Polovicu kratučkej stopáže tvorí neprekvapivo motanie sa postáv s kamerou po lese a po dome, zbytok je len akási neistá nigh-vision behačka medzi stromami, navyše s nevyužitou "legendou", ktorá v prvom momente môže nahnať aj strach, zakončená absolútne neprijateľne a trápne. Úplná strata času a žiadny dôvod dávať čo i len jednu hviezdu. ()

Knor

Žádná sláva. Většina filmu jsou zdlouhavý hluchý procházky odnikud nikam a tuatam se něco stane :-) Nějaký trochu děsivý momenty jsou asi dva, což je na horor dost málo. Ten úplnej závěr celkovej dojem drobet vylepšil, ale tý nudy je moc. ()

Solverino

Velká slabota, nuda a hooodně podprůměr až skoro k odpadu se blížící. Film za tři padesát natočenej dětma z pasťáku přes víkend u tety na zahradě :( ()

1david135

Veľmi dobre napätie veľmi dobré vizuálne efetky a ešte aj skutočnosti natočený prípad ako to viem ? pozrite si archív španielskej televízie a tam to nájdete ()

Furry_Sheep

Průměrný, o něco krvavější a vulgárnější (co se slovníku hlavních hrdinů týče) přírůstek do found-footage rodiny. Vcelku zábavná jednorázová podívaná k čaji o páté, rozhodně nic, co by vás při půlnočním domácím promítání ve zhasnutém obýváku vyděsilo k smrti. Poměrně dost krve, poměrně málo lekaček, nechutně mnoho křoví, hodně pobíhání a jekotu, lehce nadprůměrný závěr. ()