Stavebná firma pri demolačných prácach poškodí a pradávnu hrobku a prebudí v nej hromadu krvilačných zombíkov z dlhého spánku. Našťastie, sú tu dvaja frajeri z East Endu, ich podarení kamoši a agilní starčekovia z miestneho domova dôchodcov. Svižná antideveloperská zombícka komédia doplnená jedinečným londýnskym slangom sa zmení na krvavý kúpeľ. (TV JOJ)

johnymdoe

Na zombie i na komedii dost slabé. Některé vtipy byly dobré, některé ukousané končetiny nebo zabití zombíka taky pěkný, ale pořád tomu něco chybělo. Celkově jsem pořád prostě myslel na Soumrak mrtvých a na cestu k "Winchesterovi" a v tom srovnání bylo tohle jen slabý odvar. 50% ()

Hapretor

Oh my God, to byla kokotina. Ani moc vtipu to nepobralo. Hoene vzal ten největší odvar ze Sbal prachy a vypadni, Soumraku mrtvých, od úchyláka Gulagera a to nejblbější z béčkových rádoby hororů se zombies - k tomu debilní hudba, ale aspoň příjemní a schopní herci/čky. Takže v celku se to dalo. Jinak slabé. Spíš blbé, než zábavné. ()

Ombak▼Penari

Není to úplně zlé, ale tak nějak o ničem. Nejlepší vtipy jsou už v traileru, zbytek za moc nestojí. Krev a zombie standartní, děj a hrdinové taky nic extra. Ani špatné ani dobré. Snímek kolem mě jen prostě projel, zítra už si ho nebudu pamatovat. ()

GOREGASM

Na britské poměry nečekaně unylá zombie komedie, ve které nejenže svým projevem prudí parta nevýrazných mlaďochů, ale ani ta grupa důchodců v čele s ultimátně frázujícím Alanem Fordem, bohužel díky humorně vykastrovanému scénáři také nepříliš vtipným Alanem Fordem, nevytěží z odvážné konfrontace Zombies vs. Old - Timers víc než jedno pousmání. Právě Alanovy trailerové hlášky (evidentně vytržené z kontextu) a jeho nenapodobitelná dikce mě na tuhle tuctovku neoprávněně nalákaly. 20% za Brick Topa a 10% za solidní gore. 30% ()

Luk Skywalker

Je to vtipné (spíš tragikomické) a je to hlavně ke konci hodně akční, ale kvalit Soumraku mrtvých to ani zdaleka nedosahuje. Je to celkem stravitelná jednohubka, kde musí jít myšlení a rozum stranou, jinak to moc smysl nedává. Je v tom jistá nadsázka, ale nezdolný britský veterán z druhé světové je prostě borec. ()

figliar

Tak tento film ma hodne prekvapil. Som čakal absolútnu hlúposť, ktorú po 10 minútach vypnem, no nakoniec som sa dosť pobavil. Síce to bolo slabšie ako Shaun of the Dead, ale aj tak jeden z najlepších filmov žánru zombie-komédia. Určite najmä vďaka Alanovi Fordovi. ()

sadlokan

Palebná síla důchodců je neskutečná!A oddanost klubu je na život a na smrt,jak dokazuje bitka zombie hooligans West Ham vs.Chelsea.Long live the East End. ()

WillyMarks

Nečekejte nic extra zábavnýho, napínavýho či hororovýho, je to prostě neuvěřitelná "sračka", která však umí pobavit a relativně jsem si snímek i užíval. Prakticky trošku představa amerického Zombielandu v anglickém podání s nižším rozpočtem. Nic co by dlouho zůstalo v paměti, nic nad čím bych se měl rozčilovat, či zkoumat nějaké vady...tohle nejde, opravdu ne... 40% ()

Raziel_cz

Tenhle film sice nemá žádnou logiku, ale je fakt zábavný, odsýpá úžasným tempem, má slušné gore efekty, super hudbu a Alan Ford, který vypadá trochu jako Jon Voight, v něm hraje drsňáka na způsob Christophera Walkena. Takže nářez. Jo a taky jsem se asi zamiloval do Michelle Ryan. ()

Slava4

Místy až tak trapně vtipné scénky, že jsem se musel smát, ikdyž jsem nechtěl, ale jinak docela slušné zábavné odreagování, a přispěl k tomu i slovenský dabing, takže hlášky zněly nejspíš lépe než v češtině :)) ()

Rathalos

Dalsia zombie komedia z Anglicka,ktora cloveka pobavi,je tam kopec krvi a akcie,nudit sa urcite nebudete a zombici boli fajn...:-) ()

Castielo

No čekal jsem mnohem víc. Tedy ne že by to nebylo zlé, ale něco tomu chybělo. Stejně tak jsem čekal trošku víc toho typického suchého britského humoru. Škoda. A nezachrání to ani borec Alan Ford. Proto "jen" 3* ()

Kingjiri

Zombie hororů i komedií jsou mraky. Kdyby nešlo o britskou produkci, nejspíš bych snímku ani svuj volnej čas nevěnoval. CvZ nebyl uplně špatnej žánrovej film, ale britskýho humoru bylo hodně po skromnu a žádná velká zábava se navzdory mým původním očekáváním nekonala. Nicmně pár dobrejch okamžiků se objevilo (důchodce s chodítkem vs. zombie, důchodci masakrující zombieky apod.). Plus ještě musim dát za slušný efekty a velice koukatelnou Michelle Ryan, tři slabší hvězdy. ()

AngelG

Ačkoliv se na Harryho Treadawaye moc hezky kouká.. bohužel to film nezachrání.. :D ničím to nepřekvapí, místy se děj stává nudným a to právě kvůli té neoriginalitě a žádnému velkému zvratu.. škoda, vypadalo to nadějně.. ()

Franc1s

Vykašlete se na Walking dead a koukněte na tohle :D Ptákovina jak mraky, ale zombie parodie s anglánama,jejich hláškama a nadsazeným humorem,ještě když k tomu důchodci dávají headshoty na potkání, krve kam se podíváš a části roztrhaných těl nejdou ani spočítat to stojí za to :D ne? Berte to s nadhledem a budete se tomu smát jak já :D 6,5/10 ()

Lorge

"It´s obvious, they´re fuckin´ vampires! Everything what we need is silver, garlic, crucifix and Christopher Lee." Pohodová britská zombie komedie, občas s nevhodně načasovanými vtipy/zvraty a poměrně náhlým koncem. ()