Šéf na grilu

(pořad)
Talk-show / Reality-TV / Rodinný
Česko, 2011, 25 min

Třetí pořad TV Prima se Zdeňkem Pohlreichem se týká grilování. "Šéf" nás seznámí nejen s mnoha novými recepty, ale také s radami ke správné přípravě a samotnému grilování nejrůznějších lahůdek. A navíc se prostřednictvím Haliny Pawlowské dozvíme něco o Zdeňkově životě.

Témata jednotlivých dílů:  1. Steaky
2. Burgery
3. Kotlety
4. Ryby
5. Drůbež
6. Speciality (Deco.20)

Tommassi3

Takové to domácí žvýkání a žvatlání tuzemského podnikavce, který stvořil nový fenomén "kuchař pomlčka bavič".. ()

Andersis

Vyzařuje z toho letní pohoda, sem tam hlášky Zdenka, jeho zpověd, ale hlavne MASO!!!!!!! Takové, že se mi skoro přes obrazovku dostala vůně do nosu. Užitečné rady, žádná vůlgarita, prostě klídek a pohoda :) Po nepěkném pořadu NA NOŽE si u mě Zdenda opět napravil pověst :) ()

NinonL

Sorry, ale od tohoto uřvaného a arogantního pána by mi nechutnaly ani lanýže. Jídlo, včetně jeho přípravy, má být především pohoda a slast. Nikoli buzerace. (Možná jsem příliš ovlivněna pořadem Ano šéfe, který se mi tuze nelíbil, ale od těch dob se tomuto gastro specialistovi obloukem vyhýbám.) ()

frashmaker

Zdeněk Pohlreich je takový český Dr. House v kuchyni. Pálí mu to jak čert, má geniální nápady a navíc ještě umí udělat pěkně "vostrou" srandu, která kdekomu nesedne. Máme však obrovskou výhodu v tom, že ten náš "Dr. House" fakt žije a opravdu ty zázraky dokáže. Někdy bych chtěl přijít k němu do restaurace a ochutnat jeho nejmilejší jídla přímo jím připravená... Docela by mě zajímalo, jestli ty některé čančaninky ďobnuté doprostřed talíře umí zaujmout víc, než trošku "štrapácnější" kvalitní svíčková, nebo steak. Jednou, až budu bohatý a nebudu vědět co s penězi (nepřeji si, aby tomu tak někdy bylo ale kdyby náhodou) tak se k němu příjdu najíst a uvidím, jestli zažiju takový chuťový orgasmus, jaký jsem zažil tuhle, když jsem si udělal naprosto dokonalé bramboráky, do nichž nebyla použita ani špetka soli.... Pořad jako takový se mi moc líbí, ať už svojí pestrostí, rozmanitostí tak tím, že vlastně ukazuje všem, kdo takhle po víkendech grilují na chatě se známými, že to vlastně vůbec neumí. To pomyslné "dělání z lidí blbce" a jakási kuchařská moralita... Jóóó´to fakt můžu... ()

Her0.89

Taková letní pohoda. I když vím, že si nejspíš vůbec nic neudělám a na podobné suroviny narazím jenom v dalším televizním pořadu, tak se mi na to pěkně koukalo. A odpustím mu také to, že Zdenda skoro všechno spálil a tak ty jeho vynikající marinády určitě přišli vniveč. Nikdo na kusu spáleného masa nepozná, jestli jsem použil slunečnicový, nebo ořechový olej... ()

Petroff

Ty vole, co má tohle bejt? Pohlreich s Pawlowskou pohromadě? No, to nás asi čeká dvojitá porce vtipnejch, vulgárních postřehů a mouder. Díky, ale nezájem. Když budu chtít grilovat, tak sakra vezmu nějaký maso a pudu ho hodit na rošt, nebudu kvůli tomu přece koukat na nějaký naše "celebrity", kterak to dělaj ony?! ___ Nebo kdyby si chtěla prožít zábavnější večer, moh` bych tě vzít ven a prostřelit ti hlavu. ()

Beagle

Je to dobré a líbí se mi, že v centru pozornosti je tentokrát jen jídlo a ne základní neschopnost (některých) hospodských pohlídat si pořádek v restauraci a vysypat popelníky... ()

rakovnik

Grilování fajn, omáčka okolo pro mě zbytečná. Ale jak jinak ugrilovat krkovičku tak, aby nebyly reklamy delší než samotný pořad? ()

Pajky3

Na jednu stranu atraktivní díky tomu, že se ukáže něco co je přínosné pro grilování, na druhou stranu nudnej a zbytečněj rozhovor s Pawlowskou. Uvidíme jak to bude dál, nicméně při prvním díle jsem spolknul několik litrů slin díky tématu Maso. ()

Ruuzha

Paráda, grilování miluju a k létu to prostě patří. Rád nasbírám další cenné informace od odborníka na slovo vzatého. ()

blitzer

Pořad o grilování je pro mě jako dělanej a v kombinaci se Zdéňou je to úplná špica. A Halina nevadí, protože se zde vyskytuje možná ani ne desetinu doby trvání jednoho dílu. Pár receptů jsme už vyzkoušeli a můžu vřele doporučit (hambáč s bylinkovým máslem je naprosto luxusní zaležitost :-)) ()

vesper001

Existuje spousta pořadů, při kterých mám chuť vyhodit televizi z okna. Toto je ale jediný pořad, při kterém mám chuť televizi sníst. ()

Lolita

Kdo nejí uprostřed krvavej stejk ale dopřává si propečenej, je prase jo, pane Pohlreich? tak to mě těší. Knížku s recepty doma mám, je fajn, například burgery jsou výborný, hláška "dáte si mletý kopyta u vokýnka a žaludeční rodeo může začít" je úžasně pravdivá. Ale do prasat si nadávat nenechám. ()

Sfinkter

Osvětový pořad pro více i méně zdatné kuchaře. Pohlreich jde s kůží na trh a radí lidem s přípravou kvalitního jídla - je to zkrátka frajer. ()

Hnedoocko

Výborné tipy, jak zdravě a hlavně správně udělat z každého grilování tu pravou slast. Nechybí samozřejmě vtipné hlášky Zdeňka Pohlreicha, které opět nemají chybu! "Tak, pryč od kremace a teď vám ukážu, jak se to dělá." "Můj fotr vždycky říkal, že prdel si to nějak přebere." ()