mudvayner

Orbit, Big Shock, Frekvence 1, Lobkowicz, Volkswagen, Teta, Seznam. Vtipné, milé, nenáročné, letní. A Eva Josefíková je mňam. ()

hyper01

Příjemný , vtipný film. Na české poměry, co se týče žánru, docela nadprůměrný. Skvělý dojem mi ale zkazilo, že jsem si v určitých částech filmu připadal jako v reklamě na Lobkowicz, Big Shock, Orbit či Seznam.cz.. Škoda.. ()

netWoor

Jééé, pěkný. Ne že bych si z toho ustřík, ale některý Mádlovi fórky, zejména ty, kde zná budoucnost, jsou fajnový :))))) Lepší trojka určitě. ()

Patrik200s

Na stredoeurópske pomery veľmi slušná komédia. Fajn námet, fajn herci ale totálne na ... hudba. Nabudúce sa zaobísť bez anglicky spievaných ,,hitov,, kazí to celý dojem filmu. Mádl a jeho úsmev alá nemám zuby bol pre danú úlohy jak vyšitý. ()

AloisNeuman

Skvělá komedie. Jáké by to bylo se vrátil před události roku 1989 do Československa. Skvělý výkon Jiřího Mádla. Vřele doporučuji tuto oddychovou komedii. ()

vikino1

Trocha nostalgie, protože tuhle retrodobu mám ještě v živé paměti. Je fakt, že se z toho dalo vytřískat daleko víc, protože jako dospělej člověk se znalostí dějin co se teprve stanou, navíc učitel s praxí, znovu ve třídě mezi puberťákama to bych tam byl na škole králem a nemusel bych se ani moc snažit. By mě zajímalo, jak dospělej Mádl balil ty ostatní přítelkyně, protože s Eliškou to vypadalo, jako by to dělal poprvé. Prostě a jednoduše, mě se na tomto filmu líbil návrat do komunistického dospívání (tohle mě bavilo celou první hodinu filmu), druhá půlka úplně předvídatelná, konec zbytečně natahovaný, protože je každýmu jasný, jak to dopadne a ono to přesně tak dopadne. ()

Zuchy

I přesto, že část filmu odehrávající se v současnosti film sráží dolů, tak nemůžu hodnotit hůř, protože předrevoluční část výsledný dojem naštěstí vynahrazuje :-) ()

D.Sleeper

Asi takhle: "dnes" za "dvě", "včera" za "čtyři". Naštěstí "včerejšku" je věnována větší pozornost a proto i výslednou známku nelze vykalkulovat tak lehce, jako matematický úkon na počítači z časů ČSSR :) ()

TomasRichtr

Příjemný film, zasmál jsem se, naštval na Novu za reklamu každou půlhodinu, přesto konečně nějaký solidní film v televizi. Škoda jen toho do očí bijcího product placementu a pár opravdu trapných vtipů (facebook, Krejčíř, apod.). ()

Dartdevil

Příjemný, úsměvný film. Pár vtípků bylo vtipných a co hlavně, velmi málo jich bylo trapných. Předešlé dvě věty pasují na minimum českých rádobykomedií poslední doby. Ovšem opět šílený PP, naštěstí jen v "současnosti", takže slabou třetinu filmu. Hvězda dolů za konec, drobné nelogičnosti bych přehlédl, ale tohle je ukázkové předvedení pojmu "paradox cestování časem", prostě totální nesmysl. ()

Nocturno culto

Nikdy bych neřekl že mě snímek s Jiřím Mádlem tak pobaví ale stalo se, vtipná pointa, dobré vtípky - socialistický Facebook, přesvědčený dějepisář a další postavy mě fakt rozesmály ..nebo odkaz na Krejčíře, to se fakt povedlo ..za mě 80 % ()

RajAthen

Podívejte se na obálku, případně pročtěte anotaci a dostanete přesně to, co lze pod tímto očekávat. Mádl hraje docela sympaticky (a to zrovna nepatřím mezi jeho fanboys), vše to relativně příjemně uběhne v lehce nezapamatovatelném duchu. Co by mě ale opravdu zajímalo jsou poměrně výrazné časové paradoxy, kterými se můžete bavit, pokud zrovna bude delší chvíle. ()

tomlanda

Film má na podobný žánr naprosto přepálenou stopáž, která by měla být minimálně o 25, spíše ještě více minut kratší, navíc je silně nelogický a v momentech ze současnosti silně otravující PP. Je však třeba říci, že snímku nechybí vtip, nadhled a je tak sympaticky kouzelný a nenáročný, že jsem i s přihlédnutím k několika velmi dobrým hereckým výkonům (Mádl, Josefíková, Preiss, Hybner) schopen negativa potlačit a jednoduše si film užít ()

milhouse333

Příjemné překvapení v té žumpě českých komedií posledních let. I když se velká sláva nekoná a trhat smíchy se z Mádlova obstojného výkonu nebudete, je to chvílemi vtipné, chvílemi snad i romantické a koukatelné až do konce. ()

bearmeedek

Současná komedie s nádechem zlaté české klasiky. Pobaví a pohladí. Realitu retra jsem až tak nezkoumal, raději jsem si ty návraty užíval. ()

ZnalecH

Kolik lidí nikdy nepomyslelo na to, jaké by to bylo vrátit se do minulosti a něco napravit? Myslím, že jich moc nebude. Mnohokrát mě tato myšlenka napadla a o tom tady ten film je. Krom toho jsou tam vidět znaky našeho staršího režimu a člověk si může zavzpomínat na dobu svého mládí. 90% ()

Mouchal

Překvapivě povedená česká komedie. Samozřejmě, člověk ty sci-fi prvky musí brát s pořádnou rezervou a užívat si spíš filmovou myšlenku než provedení. Moc jsem nepobral, proč si "dospělý" Petr ze svého života nic nepamatoval od doby, co se vrátil zpět z minulosti. Vždyť to nedává smysl. To z něj byl mezitím nějaký bezmozkový slintající zombie? No, já v posledních letech na české filmy mám o něco menší nároky a proto jsem zde nehledal žádné takové nesrovnalosti (ani jsem nemusel, je to do očí bijící) a žádné product placementy, jako tu píšou všichni ostatní. Já si přišel pro poctivou zábavu a tu jsem dostal. Film mě nenudil takřka ani na chvilku a některé scény jsou jednoduše senzační. Mádl rovněž. Ikdyž se "skoro třicátník" oblékl do studentského ohozu, já neměl problém tomu uvěřit. Ten Mádlův mladistvý tupý výraz prostě indukuje, že mu tolik být nemůže. Ne, zahrál to vážně dobře a je to jeden z mála opravdu nadějných českých herců v tento moment. Akorát pokud bych se někdy já "probudil včera", využil bych to asi lépe (zbohatnout by bylo tak jednoduché...). Ale chápu, že Petr je holt beznadějný romantik. 78% ()

mirra66 odpad!

Jiří Mádl, tupost, hloupost, trapnost, kravina, stupidita. Vzhledem k těmto atributům skutečně nemohu jinak, než ohodnotit nejnižším stupněm, avšak, pokud by to šlo, ocenil bych tento umělecký skvost ještě o stupínek níž, tedy "pododpad". ()

MFF CINEMA MUNDI Brno (29.2.-7.3.2012)

MFF CINEMA MUNDI Brno (29.2.-7.3.2012)

20.02.2012