kyzi

Celkem úsměvná komedie s příliš dětinským koncem. Takový hezký milý průměr na oddech. Zápletka jednoduchá až průhledná. Co mi vadilo bylo zpracování návratu firmou timeway, jednou větou bych to vystihla asi tatko: Bylo to trochu nebo spíš více ujetý. ()

yrik

Já se pobavil, asi po druhé (pokud) bych to chtěl vidět až za nějakou dobu, ale vtipný film to vcelku byl, místy trapas a křeč, placená reklama trapná a bez nápadu, určitě to chtělo ještě vyšperkovat, ale po dlouhé době crazy český film styl 70-tá léta a též hezké herečky... ()

Neferttiti

Na české poměry docela ucházející film,Mádl byl dost dobrej :D,místama docela vtipnej,ale bohužel to zazdil dost hloupý konec.Nebudu spoilerovat,ale myslím,že by se to dalo v klidu vymyslet jinak :-) ()

PinkButterfl

Film Probudím se včera sa mi veľmi páčil! Je to presne typ filmov, ktorý mám rada :) Jednak kvôli žánru - mám rada takéto filmy, ako aj napr. Cez noc 30, Všetky moje ex, Znovu 17....... , jednak vďaka tomu, že to je film zo školského prostredia - také milujem, a tiež preto, že hlavnú postavu hrá Jiří Mádl, ktorého mám veľmi rada :) Nemám tomuto filmu čo vytknúť, páčilo sa mi spracovanie, myšlienka, herecké výkony, proste všetko. ()

ladymarmelad

WOW. Na to že je českej film tak je boží. Je to vtipný a prostě boží. Je to jak pros starší tak pro mladší. Nevim co k tomu říct prostě Mádl je dokonalej jak víme a v tomhle filmu sem se mu fakt nasmála =D a Filip Blažek je taky dokonalej herec tak že skvělí spojený herců a ten nápad prostě wow. =D ()

Skeret

Nadprůměrná česká komedie, která mě mile překvapila. Film obsahuje zábavné dialogy, zajímavé postavy a celkově jde i o tématiku, kterou mám v českých filmech rád (např. Zítra vstanu a opařím se čajem, Zabil jsem Einsteina, pánové....). Prostě odpočinková komedie, u které nesmíte přemýšlet vědecky. ()

danteantik

zklamani ve vsech smerech! jedine role Elisky je zahrana, tak ze by se do ni zamiloval kazdy. zklamani jen podtrhne big fail s plastovymi okny ve scene z panelaku v roce 89:-D ()

JohnnyV

Vcelku by to byla velmi svěží a oddychová rodinná komedie, nebýt toho neherce Mádla...panebože, to jsou ti režiséři tak slepí?? ()

lebi

Až na ten trapný a nedomyšlený konec skvělá komedie, překvapil mě i Mádl, kterého jinak nemusím. ()

johnny371990

Jeden z najlepsich ceskych filmov za posledne roky. Keby som Oscarov rozdaval - zarucene by ho dostal. Skvely namet, rozpracovanie, dobri herci, krasne herecky.. ()

Lucisek

První část filmu mě nebavila a skoro jsem to vypnula. Ale naštěstí jsem vydržela a v momentě, kdy se vrátil do mládí, tak jsem se začala bavit. Ústřední dvojce byla výborná. A scény s králíkem naprosto dokonalé. Po dlouhé době český film, který mě opravdu bavil. Ale za ten nudný začátek plný počet hvězdiček dát nemůžu. ()

zmirix

Čekal jsem průměrnou blbinu ale fakt mě to chytlo snad proto,že hlavní hrdina je podobného věku jako já a tudíž jsem se tak nějak romanticky vcítil do tématu.Cestování v čase je zde využito hlavně kvůli vtipným situacím ale je tam i trocha té psychologie. 70% ()

Sagitt62

Nuž,přátelé diváci vidím to takto: Přiměřeně romantiky, humoru dílů 3a půl, nostalgie pak o grány tři méně. Nemíchat,protřepat!!! Výsledkem je poměrně svižná komedie,u níž prvek sci-fi je totálně nehodnotitelnou záležitostí./příčina x následek etc./ Každopádně sledovatelné,bez zbytečného patosu (A že jsem se ho ke konci filmu sakra bál!),takové celkově milé,nenáročně. Kdo z nás by nechtěl něco ze svého mládí „poopravit“,že?  Jako nepříliš aktivní filmožrout musím ale vyzdvihnout jednu věc a to výkon J.Mádla. Toho človíčka jsem nikdy neměl rád-snad už od „Rafťáků“. Vždy mi připadal hóódně plochý,nicméně v tomto filmíku se mu skoro dalo věřit. Takže možná i díky jeho výkonu 3 hvězdy – i když spíše tři a čtvrt. Každopádně jsem shlédl a jsem mírně potěšen. S62 ()

tulikt

Klasická ukázka česky přepracované americké sci-fi komedie, pro "puberťáky" jenž vznikaly začátkem roku 2000. (viz. žába k zulíbání, zamilovaný prof. a podobné "hovadinky). Celý film de-facto působí hezky česky jen po technické stránce: kamera, filtr obrazu, zvuk. Prostředí z přelomu 80.-90. let mě teda taky něják zvlášť nepřesvědčilo, a závěrem to úplně nejhorší = Jiřík Mádlů, ten to skutečně poslal do kytek. Ten celou roli neudržoval ani zdaleka na hranici: vtipnosti až směšnosti, tohle byla hranice o levl dál: směšnost až kariérní sebevražda. Sorry Jirko, ale i snowborďáky si hrál lépe. ** ()

Jrk

Ten Mádl by měl hrát parodie na milovníky. Jeho žabí ksicht mi zkazil výborný film. Neumí se tvářit ani hrát. Jeho jediný výraz otevřená pusa. Jinak byl film výborný. ()

damapo

Za mě velice dobrá čeká komedie. Zajímavý námět, vrátit se v čase a sbalit dívku svých snů. Mádl tentokrát hrál dobře, nebylo to vůbec trapné. ()

MFF CINEMA MUNDI Brno (29.2.-7.3.2012)

MFF CINEMA MUNDI Brno (29.2.-7.3.2012)

20.02.2012