Megažralok versus Kolossus

Mega Shark vs. Kolossus

Akční / Horor / Sci-Fi

USA, 2015, 90 min

Já se osobně velmi dobře bavila. Žralok a robot, čekám, co bude příště.(9.7.2015)

Družice...(18.1.2016)

Megažralok dostal nového protivníka - obřího robota který jakoby vypadl z oka obrovi z anime Shingeki no Kyojin. Megažraločí filmy mají v sobě docela dost hluchých míst, jinak tomu není ani tady i zde jsou místa kde se nic neděje. Ovšem scény kde žralok a Kolossus ničí veškeré snažení lidstva jsem si vychutnával. Konec mi přišel trochu uspěchanej, mohli ho trošku prodloužit. Scéna s družicí byla taková zvláštní, tvůrci asi chtěli šokovat.(3.7.2015)

Každoroční přírůstek do megažraločí rodiny. Zřejmě jsem naopak od ostatních očekával zábavu a hned od začátku jsem se královsky bavil.(8.7.2015)

Upřímně přiznávám, neviděl sem celé, jen druhou polovinu, ale scénka, kdy robotický Kolossus vyhodí žraloka až do vesmíru a ten zde zničí družici je dokonalá a v jakém jiném filmu toto mužete vidět!!! Akční scény jsou dobré, nápad vesměs originální, zábava to je!(2.7.2015)

• Marceloo

Po tom, čo minulý rok nedokázal Mega Sharka zastaviť ani Mecha Shark, sa Megalodon vracia silnejší ako predtým. V Černobyle sa ale prebudí obrovský robot Kolossus a ludí napadne, že by mohol byť perfektnou zbraňou proti Mega Sharkovi, ktorý ničí našu planétu. - Po tom, čo bolo minulý rok zničené Sydney a Egyptské pyramídy prichádza rada na sochu v Rio de Janeiro a Černobyl. Príbeh je ako vždy katastrofálny, postavy vo väčšine prípadov nesympatické a efekty docela vtipné. Bola škoda, že latexové krásky zo začiatku prežili len pár minút. Lode a žraloci znova lietajú až do vesmíru a nikto na svete ich nedokáže zastaviť. Dokonca sa ukáže aj prefíkaný boháč, ktorý si chce z Mega Sharka urobiť domáce zvieratko. Záver opäť predpovedá, že za pár mesiacov, alebo u Asylum možno aj týždňov, tu bude ďalšie pokračovanie. + herec z The Lords of Salem + žena Adama Greena(5.8.2015)

• kaylin

„Megažralok versus Kolossus“ je ukázkou toho, jak vypadá americký film s příšerami dnes. Je to nesmírně levné a vůbec zde není potřeba se zabývat příběhem, stejně jako nějakými promyšlenějšími klasickými triky, protože ono se všechno zvládne špatnými počítačovými efekty. Ale tak tohle je prostě už tak specifický druh filmu, že to, co dostanete, musíte očekávat.(29.2.2016)

• zdeny99

Megažralok vs. obří chobotnice a pak Megažralok versus crocosaurus ještě mělo jakžtakž hlavu a patu, ale tohle je už hrůza. Už je to jen vykrádačka těch dvou filmů, kde je tentokrát protivníkem megalodona robot ze Strážců Vesmíru. A navíc jen celou dobu sledujeme, jak něco vylétá z moře (odpinknuté rakety nebo samotnej megalodon) a útočí to na letadla, lodě a sochu Ježíše Krista v Riu. I bitevní lodě lítají kilometry daleko. [119. hodnocení, 16. komentář, 23%](20.1.2016)

• Hapretor

Až tak stupidní, až je to zábavné. Dobře, že si tady nikdo na nic nehraje. Herci/čky si odříkají toporně to své a vědí, že je to brak. Tak trochu to paroduje samo sebe a i jiné snímky, a já mám pocit, že se s tím počítá, a že je to účel. Třeba mě pověste, ale je to rozdíl třeba od Pacific Rim, kde se to bere vážně až strašně moc, a přitom to je snad ještě větší hovadina než toto.(4.1.2016)

• Spiker01

Ty krávoooo!(2.7.2015)

• Wacoslav1

Tentokrát mě Rayův synek trochu zklamal. Měl by se sebrat a jít radši natočit pokračování Mercenaries! Tyhle provařený mega souboje nejrůznějších mega potvor už mě moc neinteresují.15%(30.7.2015)

• SOLOM.

Ještě jsem se nestačil pořádně vzpamatovat z minulého dílu, který už byl jen čirým zoufalstvím a společnost Asylum přichází s další céčkovou podívanou. Už vlastně ani nevím, jestli se mám smát, nebo rovnou brečet. Dříve jsem si dokázal podobné filmy v rámci možností alespoň trochu užít, ale pomalu na ně začínám být doslova alergický. Vím, řeknete si: tak se na tyhle braky nedívej, ale mě to prostě nedá. Christopher Ray by měl jít už konečně do sebe a přestat točit brakové filmy se žraločí tématikou. Tedy pokud má vůbec zájem, se ve své dosud dost bídné režisérské kariéře vůbec někam posunout. No a co si tedy pro nás připravil tentokrát? O hororovou atmosféru tu nezavadíte ani omylem, ale už snad nikoho nemůže překvapit. Místo toho tu tentokrát žralok místo sfingy zničí sochu Krista, několik lodí, sestřelí torpédem letadlo, sežere stíhačku a dokonce se proletí i do vesmíru. Ne, opravdu si nedělám srandu. Tentokrát dostal mnohem více prostoru, než tomu bylo v minulém díle, ovšem netroufám si tvrdit, že to bylo dobře. Podobně na tom byl i jeho ruský kolega. Ten sice taky ničil, co mu přišlo pod ruky, ale k dobru mu musím přičíst jeho minulost, na které si dal scénárista alespoň trochu záležet. Tedy na příběhu o jeho stvoření. Tím však veškerá pozitiva končí! 20%(30.10.2016)

• Mr.Bulanek

Myslím, že z tohoto dílu šlo vytřískat více, tak na **. Film měl místy zbytečně vysoké tempo, pomalejší by mu určitě prospělo. Uvidíme kdo se Megažralokovi postaví příště.(29.4.2016)

• Ironfood

Tak přinejmenším za to sestřelení družice žralokem si to tu jednu hvězdičku zaslouží...(5.4.2016)

• beso74

Vypuste Krakena, útočí Golém! Chýba tomu takmer všetko, čo má mať dobrý film, jeden robot a jedna prerastená ryba totiž sami o sebe nič neznamenajú. Asylum ma tentokrát nepotešil.(1.11.2015)

• Nathaniel8

Megažralok / Kolossus / Megažralok / Kolossus.. Vlastně ani nevíte komu fandit. Já osobně doufám, že příště... Příště bude megalodon ještě mnóóóhem větší a nakonec třeba slupne na jedno polknutí celou letadlovou loď. Takže Megažralokům 3x hurá.(1.5.2016)

• Pollini

Tohle je ale komerce! Expertky v lakovaných oblečcích s namalovavou hubou, zeby mohly ploty natírat, oduševnělé dialogy a robot peroucí se se žralokem. Filmů s žraločí tématikou jsou spousty. Nechápu, proč se točí pořád další, když je to úplně vyždímané. Nebudu dávat hvězdičky za to, jak to bylo trapné.(7.11.2015)

• Ainy

Hustýýý! Já si tuhle megavolovinu schválně pustila a teď jsem na pochybách. Vůbec netuším, jak tohle ohodnotit. Jestli dát pětku za to, jak jsem se nasmála. (po vínku a zvlášť u mě, to jde snadno) a nebo dát objektivní odpad za to, jaká to je scénáristická a režijní katastrofa. Normálně fakt nevím! Na začátku mě rozsekala posádka hlubinné, bojové ponorky, tvořená několika super modelkami, která zcela vážně a důležitě bojovala s megažralokem, pokračujíc dalšími šílenými akcemi a drsňáckými neherckými výkony všech zúčastněných. No, řeknu vám cypuškovina na entou. :-)(16.6.2016)

• hladass

Pokud si dobře pamatuji, ani jeden z dosud natočených Mega žraloků mě vůbec nebavil a to důvodu absence jakýchkoliv vtipných hlášek či odlehčených scén... A nejinak je to i v tomto kusu... Mizerný děj, scénář, herci a triky v kombinaci se zcela vážně pojatým filmem je prostě vražedná kombinace... I závěrečný fight mezi Mega Sharkem a Kolossem je slabota... Ray opět nepřekvapil a natočil úplně zbytečnou sračku...(27.7.2015)

• kajda.l

Megašark zabalený v obřím americkém flegu. No k popukání! Jen moje íkvé tomu nestačí. Moc keců na devadesát minut, trailer na plnou palbu. [1. Kladenský festiválek](20.3.2016)

<< předchozí 1 2