Akční / Krimi / Thriller / Sci-Fi

USA, 1993, 104 min

• BadoXXII

Nuž, od predošlých filmov o tomto plechovom leňochodovi, ktoré boli dosť tvrdé sme sa prepracovali k pokračovaniu, ktoré je mäkké ako mäkké i. No proste nemá gule. Vrátil sa síce skvelý hlavný hudobný motív, ale to nezmení nič na celkovej demencii celého filmu. Vytratil sa humor. Pár hlášok síce plecháčovi zostalo, ale celé je to priveľmi vážne a tá vážnosť je tu už trápna. Slabota. 25%(31.8.2008)

• Amarcord_1

40% - Já nevím... Na jednu stranu je to vaření z vody, slepenec čehosi, co už tady bylo s něčím, co jsme ani mít nemuseli, a koncert hereců, kteří nám předvádějí, jak se má hrát v podobných filmech... Na druhou stranu to však má i pár pozitiv. Především, když to člověk vezme s větší dávkou nadsázky (což pochybuji, že autoři chtěli, ale vem to čert..). Dynamika a tempo příběhu je ideální na to, aby všechny ty nesmysly člověk snadno hltal. Když to ke všemu podpoří remakem původní hudby Basil Poledouris, je z toho klasická oddechovka, která nepatří věru k těm nejinteligentnějším, ale ruku na srdce... viděl jsem už o moc horší.(3.7.2006)

• MM_Ramone

Celá táto sci-fi/akčná séria o cyber-robotickom polišovi, ktorý chodí ako keby mal vibrátor v zadku, je veľmi slabá. Scenár, herecké výkony, filmové triky, komparz, kamera, prostredia... všetko stojí za hovno. No prvé dve časti sú aspoň ako tak pozerateľné. Ale čo sa deje v treťom pokračovaní je už naozaj vyložená sprostota. Robocopova hláška: "Skončili ste punkeri! Máte právo nevypovedať!" je tak trapná ako celý tento film. Takže ja ako starý punkáč mu odkazujem: "Choď do šrotu, kam už dávno patríš, ty plechový fízel. Si hanbou sci-fi žánru! A naviac: A.C.A.B. (All Cops Are Bastards!!!)." *(10.9.2008)

• Isherwood

Jedno velké guilty pleasure, kterému se dá plivat do tváře leda tak za to, že z RoboCopa udělalo sentimentálního tragéda se sklonem ochraňovat malé děti a panenství neznámých dívek, dále vykrádání druhého Teminátora a konečně trestuhodné nevyužití zlého japončíka. Jinak neutuchající legrace na účet snad většiny přítomných ve štábu, které za fakt, že je to o dost lepší než dvojka, poplácávám po zádech. 2 a ½.(4.3.2009)

• swamp

:D :D :D Nééé, prosím, ušetřete mě! :D(27.9.2012)

• - I přes neustálé připomínání váhy a robustnosti Robocopa (Robert John Burke) se vůbec nic nestane dveřím kostela, do kterých velikou energií nalétne. (Armin82)

• - Když zraněný Robocop (Robert John Burke) leží u povstalců na stole, je zřetelně vidět, jak herec v obleku dýchá a vzdouvá se mu pravidelně břicho, což by se u cyborga dít nemělo. (Stejšn)

• - Snímek byl natáčen se záměrem získat rating PG-13. Rouhání, násilí, prostituce i odkazy na nelegální drogy byly proto minimalizovány nebo úplně vyjmuty. (Terva)