poster

RoboCop 3

 • USA

  RoboCop 3

 • Slovensko

  RoboCop 3

Akční / Krimi / Thriller / Sci-Fi

USA, 1993, 104 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • MM_Ramone
  *

  Celá táto sci-fi/akčná séria o cyber-robotickom polišovi, ktorý chodí ako keby mal vibrátor v zadku, je veľmi slabá. Scenár, herecké výkony, filmové triky, komparz, kamera, prostredia... všetko stojí za hovno. No prvé dve časti sú aspoň ako tak pozerateľné. Ale čo sa deje v treťom pokračovaní je už naozaj vyložená sprostota. Robocopova hláška: "Skončili ste punkeri! Máte právo nevypovedať!" je tak trapná ako celý tento film. Takže ja ako starý punkáč mu odkazujem: "Choď do šrotu, kam už dávno patríš, ty plechový fízel. Si hanbou sci-fi žánru! A naviac: A.C.A.B. (All Cops Are Bastards!!!)." *(10.9.2008)

 • KASUGI
  **

  Všechno relativně funguje jako u předchozích dílů: Je tu celé herecké osazenstvo včetně moderátorů zpráv. Nevhodné vsuvky šílených reklam apod. Jen ta brutalita a syrovost se vytratila, prakticky vlastně tyhle atributy dělají Robocopa Robocopem. Kámen úrazu je dítě v jedné z hlavních KLADNÝCH (tohle slovo je podstatné, protože záporný fracek ve dvojce je naprosto slizký a originální) rolí. Naprosto stejným způsobem utrpěl i třetí díl Šíleného Maxe.(4.10.2007)

 • Jakubik
  ***

  Překvapivě lepší a stravitelnější než dvojka. Sice se to tu hemží zbytečnostmi, které kdyby tu nebyly tak by to filmu jen prospělo. Robocop dostal drobný upgrade a do Ironmana už nechybí mnoho :-) Proč bylo tak v módě dávat do hlavních rolí otravný děti? Konkrétně ve trojce tu máme holčinu která je super hacker už 10 letech???(13.1.2014)

 • tron
  **

  „Ty nevieš, že je na teba vypísaný zatykač?“ – „Viem.“ – „Len som sa pýtal.“ Keď som bol na ROBOCOPOVI 3 v kine, ešte som chodil na základnú a pamätám si, že to bol pre mňa „ideálny“ film. S odstupom takmer pätnástich rokov (kedy tento komentár píšem – september 2010) však musím skonštatovať „fúha“ – a nie v pozitívnom duchu. Na strane druhej, nostalgia je nostalgia a menej, ako 40% nedám, hoci ma v zlom zaskočilo, aký fenomén sa stal z RoboCopa, veď má na svojom konte len jeden výborný film (od Verhoevena) a inak už len dve príšerné celovečerné pokračovania a otrasný televízny seriál. Trojka ponúka RoboCopovi (je to prvý raz, čo ho pod maskou nehrá skúsený Peter Weller) robotického súpera s katanou (...), ale vlastne ani neviem, čo by som po blbej dvojke ešte dodal. Už asi bolo dodané všetko. Kino Považan NMnV 1993(28.5.2011)

 • WolfR
  *

  RoboCop 3 je slabší než RoboCop 2 a o hodně dost slabší než původní RoboCop. Scénář a děj je mizerný, ale celý film běží v rychlém tempu, takže aspoň, že tak. Postavy zde neprožívají žádný vývoj a nový představitel RoboCopa je špatný. Noví záporáci jsou vyloženě směšní a herecké výkony jsou podprůměrné (až na Nancy Allen). Pro mě je RoboCop 3 zbytečným filmem, který neukazuje nic nového. 1 hvězda.(13.8.2010)

 • - Spoiler: Nancy Allen souhlasila s účastí na filmu jen pod podmínkou, že její postava zemře v první polovině filmu. (HellFire)

 • - Když zraněný Robocop (Robert John Burke) leží u povstalců na stole, je zřetelně vidět, jak herec v obleku dýchá a vzdouvá se mu pravidelně břicho, což by se u cyborga dít nemělo. (Stejšn)

 • - Peter Weller odmítl účast na filmu kvůli natáčení filmu Nahý oběd. (HellFire)