poster

RoboCop 3

 • USA

  RoboCop 3

 • Slovensko

  RoboCop 3

Akční / Krimi / Thriller / Sci-Fi

USA, 1993, 104 min

 • JohnnyD
  odpad!

  Ostatných RoboCopov som nevidel a ani po tom veľmi netúžim. Tento film som si pozrel, lebo figuruje medzi absolútnou top špičkou filmového priemyslu v zozname najhorších filmov všetkých čias na IMDb. A som spokojný. Dostal som to čo som chcel. Veletrápne hlášky, otrasný dej, klišé a smiešna akcia (napr. deštrukcia robota v úvode). Všetko vrcholí, keď RoboCop dostane nový vzhľad - môže lietať. Na tieto "špeciálne efekty" do smrti nezabudnem. To sa nedá popísať slovami, to treba vidieť. Boh stvoril slovo béčko, človek nakrútil RoboCop 3.(19.8.2005)

 • Wheelcrusher
  **

  Zhruba stejná hovadina, co třetí Terminátor... obstojnou dvojku jsem nadhodnotil kvůli Millerovi, ale znova už fakt nehodlám, jelikož je to ještě o třídu horší a bez Wellera:) Nic proti Burkemu (kterýho zděděnej kostým viditelně tlačí) ani všem ostatním, co vydrželi hrát v sérii až do hořkýho konce, tohle prostě je přes veškerý rádobykchůůl vychytáfky alá "Turbo-man" nesnesitelně skomírající Robo' po kterym i ten neškodnej remake vlastně dost bodne!(8.4.2017)

 • mzss1
  ****

  Trojka má lepší příběh než dvojka, je zde více akce. Nemá to an jedničku, ale zase furt lepší jak dvojka o něco. Konečně se v tomhle filmu vrátil hudební skladatel z jedničky Basil Poledouris, jehož hudba je skvělá. V trojce je vidět větší béčkovitost než v jedničce. Ale to nevadí, film má rychlý spád a nenudí. Celkově hodnotím film na 80% = ****(15.10.2012)

 • D.Moore
  ***

  Robocopův slušný reparát se sice jednoznačně inspiroval druhým Terminátorem (dětský parťák, nezničitelný protivník), satiry se nadobro vzdal a dává si pozor než někdo někoho rozstřílí na maděru, ale je to zručně natočená zábava. Navíc se vrátil Basil Poledouris a s ním i šlapající ústřední motiv, který předchozímu filmu (samozřejmě kromě jiného) tak chyběl.(19.7.2016)

 • Armin82
  *

  Tak tohle už je fakt hrůza!Žádnej vtip,tragičtí herci,nic moc akce a když jsem na začátku viděl,jak chytil kulku,tak to už mi bylo jasný, jakej tohle bude průser!!! Nějakej umělej japončík s katanou?ne fakt ne ...mám rád Robocopa a za jedničku bych dal ruku do ohně,ale tohle?Předchůdce Duke Nukem s jatpackem?To néééé 20%(16.3.2012)

 • - Když zraněný Robocop (Robert John Burke) leží u povstalců na stole, je zřetelně vidět, jak herec v obleku dýchá a vzdouvá se mu pravidelně břicho, což by se u cyborga dít nemělo. (Stejšn)

 • - Peter Weller odmítl účast na filmu kvůli natáčení filmu Nahý oběd. (HellFire)

 • - Oblek pro RoboCopa byl původně určen pro druhý díl. Jelikož je Robert John Burke vyšší než Peter Weller, stěžoval si často při nošení na bolesti. (HellFire)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace