V Detroitu budoucnosti ještě stále nezavládl klid. Společnost Omni Consumer Products (OCP) stále usiluje o splnění svého snu - o vybudování velkoměsta "Delta City". V cestě jim ale stojí bezdomovci a tlupy mladých "Splatterpunků", kteří obývají oblast, kde má nové město stát. OCP se rozhodne pro radikální řešení situace. Naverbuje ozbrojená komanda žoldáků z amazonské války, aby oblast vyklidila. A tak na území Splatterpunků a bezdomovců vjedou obrněná vozidla, jejichž po zuby ozbrojené posádky násilím odvážejí zdejší usedlíky do "rehabilitačních center" a likvidují ty, kteří se nechtějí podřídit. V ulicích Detriotu vypukne regulérní válka. Zdá se, že společnost OCP dosáhne svého cíle. Ale pak se objeví překážka, kterou kdysi stvořila sama OCP... RoboCop! Mechanický policista s lidským mozkem si vzpomene na to, že byl kdysi člověkem, a připojí se ke vzbouřencům, vedených autoritativní Berou, aby pomohl chránit jejich domovy. Za pomoci geniální desetileté Nikko, odbornice na počítače, musí RoboCop bojovat nejen proti žoldákům a společnosti OCP, ale také proti policii. Jediným jeho kolegou, který je ochoten mu pomoci, je jeho stará přítelkyně, policistka Lewisová. (oficiální text distributora)

Horak

Ucházející parodie předešlého. Vzácný druh filmu, kdy čekáte to nejhorší a pak jste nadšení, že je to jen průměrně špatný film. ()

Caesar1993

Z docela slušného filmu udělali místy až komedii a změněný Robův hlas taky tomu nepřidal, jedině hudba Basila Poledourise to může zachránit. Po shlédnutí prvích dvou dílů jsem zklamán. ()

Socom

Tretie a veľmi slabé pokračovanie RoboCopa to mi a asi každý za pravdu. Malo to ostať pri režisérovi najlepšieho prvého dielu Verhoevenovi. Sklamanie. 2/10 ()

joudas

Moc jsem zdejšímu hodnocení nechtěl věřit. Už dvojka sice byla děs, ale tak špatné to přece být nemůže. Bohužel opravdu může. Přesto, že co chvíli odkazuje na první díl (hudba, některé hlášky, 1 dollar reklama, ED-209, SUX), nemůže být trojka od jedničky vzdálena víc. Hrozně blbé, blbé, hloupé, pitomé, laciné a ještě jednou blbé. Jaká byla cílovka? Děti do 10 let a starší jen s lobotomií mozku (mimo jiné malá holka, coby geniální hackerka, by tomu nasvědčovala)? Vydržel jsem necelou hodinu a pak jsem to vypnul. A co jsem zbytek tak v rychlosti prolítnul, tak jsem nemohl udělat líp. Ninja robot? Lítající Robocop? Vážně? ()

godycz

v druhem dile chlapecek, ve tretim holcicka. jo a roboninja. strasny herecky vykony, skoro vyrony. litaci robomig. jo a ve trojce se z brokarny strili zasadne na sto metru. a divim se, ze ziskali poledourise kdyz ve dvojce nebyl. ()

zdeny99

Z týhle trojky mám rozporuplné pocity. Prvních 40 minut byla zběsilá akční jízda plná honiček (především jak honili žlutou dodávku a na poštelovaných semaforech do sebe všichni vletěli) a stříleček (u OCP a poté u kostela). Této části bych dal i pět hvězdiček. Jenže pak se RoboCop přidal na stranu místních vzbouřenců proti své mateřské, zkorumpované společnosti OCP a nastává mdlá podívaná, která se zase zlepší až v samotném závěru. Ačkoliv ten závěr je tedy až moc přehnaný. Policie stojí proti naverbovanému komandu žoldáků (punkáčů) v tváří v tvář na ulici. Jdou proti sobě jako vojáci ve 30leté válce a téměř nikdo nikoho netrefí. Až co přiletí poupravenej RoboCop s tryskami na zádech jako Rocketeer, tak situaci zachrání. Vidět létajícího RoboCopa byl sice zážitek. Ale já bych se i o něj obešel, kdyby RoboCop zůstal jen u svého prvního kultovního dílu z roku 1987. [4166. hodnocení, 189. komentář, 31%, 635. nejhorší film] ()

*Colorado

Njn, takhle RoboCopa zabít. Ale ono se po jen tak tak koukatelné dvojce nedalo asi nic jiného čekat. Dokud nedopadne na zem, tak se nemá jak odrazit :-) Tohle se snad ani točit nemuselo, na první díl budu vždycky rád vzpomínat a rád se na něj i podívám, ale na takováhle pokračování asi (ne)bude těžké zapomenout.. ()

Vakomlok

Tohle už se podle mého názoru nemělo stát. Malá holka jako parťák RoboCopa a robot samuraj? Vážně? Ani se moc nedivím Franku Millerovi, který původně psal scénář, že od tohoto filmu dal nakonec ruce pryč. ()

helloween93

Závěrečná část této ságy o OCP a jejich nejznámějším výrobku - RoboCopovi. Čekal jsem, že to bude větší průser, docela se na to dalo dívat. Akorát se z Roba stal filantrop se slabostí pro děti a celá série už je úplně jinde než Verhoevenova jednička. Ten japonskej cyborg byl fakt děsnej vocas. 2* ()

Ombak▼Penari

Tak hlavu mě to neurvalo a celkem se to jako zákusek po jedničce a dvojce dalo. Ale jsem si naprosto jistý, že si z toho za pár dní budu pamatovat tak akorát srandovně létajícího Robocopa alá Iron Man, víc nic. ()

MickeyStuma

Robocop po třetí a šlápnutí vedle. Námět by sice nebyl k zahozaní, ale tolik děr a patosu pohromadě v jednom filmu se vskutku jen tak nevidí. Máme tu určitou novinku a tím je z Japonska vyslaný něco jako Roboninja k likvidaci Robocopa. Prostor nemá takřka žádný, ale ke střetu dojde. Robocop vs. Ninja je však nejzoufalejší scéna, jaká je kdy v takovémto žánru k vidění. A dalo by se pokračovat dál. Spousta událostí nemá smysl, ani dějově nějaký potenciál. Celkově snímek vypadá, jakoby byl natočen na přelomu 70. a 80. let. Ano, taková je výprava, což je s ohledem na předchozí filmy vskutku pořádný sešup. Snaha se sice cení, ale tohle opravdu ne. A druhá novinka. Robocop už umí i létat. Samozřejmě za pomoci nového zařízení. Není to nic nového pod sluncem, neboť v komiksu to dělá také, ale v tomto filmu to vypadá neuvěřitelně, bohapustě a směšně. Na snímku je vidět daleko menší rozpočet a je to setsakramentsky znát. Vizuální efekty, na svou dobu technické, jsou nepovedené. Nebýt předchozích prvních dvou dílů, dal by se snímek hodnotit krapet lépe, ale nastavená laťka je zkrátka nastavená laťka a tak takovýhle pád se zkrátka neodpouští. Záměr natočit Robocopa k získání ratingu PG-13 je spíše urážka. ()

panvasik

Když má film špatné hodnocení, většinou jdu s davem a ten film má u mě špatné hodnoceni, ale tady se stala, asi chyba, ale je důležité říct, že hodnocení NENÍ ironické. Ten film, jsem si užil a užil, jsem si ho víc než dvojku. Nechápu proč, ale stalo se. Bylo to zábavné, odlehčené a kromě posledních pár scén, kdy vidíme RoboCopa létat nebo jak jdou ti dva japončíci bojovali proti sobě :DD byla tohle fajn podívaná na kterou nemám nic moc negativního a já si to užil. PS: pořád, tak přemýšlím, jestli jsem neviděl špatný díl :DDD Nechápu to špatné hodnocení. Příjemných 7/10 ()

Pořez

Opět jeden za zářných příkladů jak to vypadá, když se "dojí už vyprázdněné vemeno". Nemá cenu psát víc, jen je mi líto mého oblíbeného hrdiny ;o( ()

Skleni odpad!

Ja som nikdy robocopa nemusel. Toto hodnotenie patrí všetkým častiam. 0% Chcel som dať pár percent aspoň za nápad, ale aj ten je NPC! ()

Stíba

Určitě lepší než dvojka, s menším obsahem patosu a zábavnějším a propracovaněším příběhem a dokonce bych řekl, že i lepší gradace a vyrcholení než syrová jednička. Rozhodně si tenhle závěrečný díl nezaslouží být řazen kamsi k odpadu. ()

Professor Zoom

Na to, aké všelijaké hodnotenia som tu čítal, tak vysledok... podľa mna dopadol dobre. Výmena herca mi nevadí (i keď Weller je stále klasika) a hudba bola skvelá. 65% - 3* ()