The Walking Dead: Webisodes

• USA The Walking Dead: Torn Apart (více)

Série šesti miniepizod, které předbíhají děj seriálu a vracejí se na počátek, kdy propukne infekce. Hannah se společně se svými dětmi a malou skupinkou přeživších snaží najít cestu ze zamořeného města a přežít tak nastupující apokalypsu. (oficiální text distributora)

Daryl.Dixon

Takové minisérie, kde se dozvíme, kdo v nemocnici, v níž ležel Rick, napsal nápis na dveře "Neotevírat, uvnitř jsou mrtví", nebo něco o životě mrtvolky v parku, prostě samé důležité věci. Jinak ale celkem dobře zpracované, jen stopáž by mohla být delší. ()

blondboss

Ako priemerný doplnok k Walking Dead sérii to funguje celkom fajn. Dokresľuje to isté príbehy, ktoré sa odohrali najmä v súvislosti s prvou sériou, teda ešte v čase vypuknutia zombie apokalypsy. To, čo vidíme útržkovito a v jednom zábere v prvej sérii je tu rozvinuté. Niektoré príbehy sú nudnejšie, iné zase zaujímavejšie. Na seriál to samozrejme nemá, ale ako jednohubka pred ďalšou sériou to postačí. 55 % ()

Mon_Ty

Trošku jsem doufala, že to ukáže jak vlastně celá epidemie vznikla. V podstatě se nedozvíme nic nového, kromě již zmíněné polozombie s prvního dílu. I tak, ale nelituju času, který jsem tomu věnovala. ()

Jason13

1) Torn Apart - 3/5*; 2) Cold Storage 2/5*; 3) The Oath - zatím jsem neviděl... Tenhle profil "seriálu" je hodně nešťastně udělanej.. Hlavní název by měl být 'The Walking Dead: Webisodes' a pod něj by spadali ty tři části. Nebo eventuálně samostatný profil pro každou z těch částí, ale to by bylo asi zbytečný.. ()

Majoslav11

1. séria - Torn Appart : "Theyre terrorists !" Prvá séria len za jednu hviezdu, kvôli neodfláknutým efektom. Zaujímavá je všehovšudy jedna epizóda so susedom v pivnici. Herecké výkony sú skutočne tragické. Len ako doplnok pre hardcore fanúšikov sveta The Walking Dead. Scott Ian z Anthrax poteší. 2. séria - Cold Storage : "Look whos back from the dead !" Druhá séria o niečo lepšia, tentokrát za tri hviezdy. Zaujímavejší príbeh, zaujímavejšie postavy. Oveľa viac sa to približuje atmosfére seriálu The Walking Dead. Vzhľadom na formát a dĺžku seriálu spokojnosť. 3. séria - The Oath : "You cannot murder someone, who wants to die !" Tretia séria jednoznačne najlepšia. Za štyri hviezdy. Emócie fungujú dokonale a navnadzujú na ďalšie série The Walking Dead. Vskutku zaujímavý doplnok seriálu. ()

Vlkodlak13

Je to jeden smutný příběh matky, která se objetovala pro své dvě děti a jeden (dá-li se to tak říct) šťastný příběh dvou lidí, kteří utekli násilnému psychopatovi. Je to vlastně taková dvoj-minisérie, která zaujme až na ty nechutnosti. Za příběhy dávám "plný" počet, ale dvě hvězdy sundávám kvůli nechutnostem a smutnému konci první série. ()