poster

Šéf (TV seriál)

 • USA

  Boss

Krimi / Drama

USA, 2011–2012, 16 h 55 min (Minutáž: 52–59 min)

Hrají:

Kelsey Grammer, Kathleen Robertson, Martin Donovan, Christian Stolte, Bill Stoneking, David Pasquesi, Jonathan Groff, Connie Nielsen, James Vincent Meredith, Troy Garity, Francis Guinan, Hannah Ware, Rich Komenich, Nicole Forester, Anita Nicole Brown, Joe Minoso, William Smillie, Daniel J. Travanti, Amy Morton, Danny Goldring, Sanaa Lathan, T.I., Jeff Hephner, Craig Lemons, Rotimi, Tyler Ross, Andre Bellos, Maura Kidwell, Amy Newbold, James Pusztay, Karen Aldridge, Usman Ally, Valerie Meachum, Grace McPhillips, Rebecca Spence, Nicole I. Butler, Josh Odor, Guy Van Swearingen, Madrid St. Angelo, Emmanuel Isaac, Ric Morgan, Jeremy Denzlinger, Justin James Farley, Bruce Jarchow, Tim Mason, Russ Panzarella, Tamberla Perry, Howie Johnson, Antoine McKay, Roger Welp, Phillip Edward Van Lear, Richard Bull, Lara Phillips, Brian Boland, Chelcie Ross, Marin Ireland, Kamal Angelo Bolden, Gil Bellows, Jessie Prez, Mia Park, DuShon Monique Brown, José María Mendiola, John Hoogenakker, Mary Hollis Inboden, Jennifer Mudge, Henry Godinez, Coburn Goss
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • wampire23
  *****

  Game of thrones Chicago. Boj o moc vo veľkom štýle. Kelsey Grammer ušiel dlhú cestu od pojašeného psychológa až k starostovi Chicaga, ktorý by si mohol ruku podať s Al Caponem. Perfektne napísané dialógy a pomaly gradujúci dej je tým, čo väčšinu divákov udrží v kresle po celú sériu. Osobne sa veľmi teším na druhú sériu, ktorá s hlavným protagonistom nemôže byť horšia.(18.4.2012)

 • klerik
  *****

  Výborný seriál. Skvelé obsadenie dopĺňa šikovná kamera (hra so svetlom a hĺbkou) i hudba. Ak sa zaujímate o politiku (aj tú komunálnu) toto si nenechajte ujsť. Občas však ide až o gangsterskú atmosféru, takže by Boss mohol osloviť aj fanúšikov KRSTNÉHO OTCA. Erotické scény sú tiež prekvapivo funkčné a živočíšne. Zabudnite na FRASIERA, životná úloha Kelseyho Grammera je Tom Kane!!!(11.2.2013)

 • Isherwood
  *****

  Filmová ilustrace Machiavelliho Vladaře o osmi hodinových dějstvích, která sociologický výzkum jádra politiky přepnula do módu ‚hardcore‘, takže jsem tomu v závěru odpustil i to, že Kaneova novinářská Nemesis je nesympatický debílek a že záminky k sexu bývají lacinější, jak v osmdesátkovém pornu z NDR; charisma Kelseyho Gramera je ale prostě něco, na co bych se dokázal koukal celé dny.(19.9.2012)

 • DaViD´82
  ****

  Studijní materiál pro politology mezi námi. Machiavelismus jako skutečná nepřikrášlená tvář (nejen) zámořské každodenní politiky à la čtvrtá sezóna The Wire. Kelsey Grammer jako nejcharismatičtější (nezaměňovat s nejsympatičtější) charakter televizního éteru. Velkoměstská atmosféra jako od Manna. Zdánlivě chladné, ale pod povrchem překypující emocemi; těmi z odvrácené strany lidské duše nutno dodat. Nejlepší, ovšem i „nejnediváčtější“ dramatický seriál široko daleko a to i navzdory nadbytečné (ale dobré, ne že ne) linii s dcerou, prvoplánovému sexu či některým jednorozměrným vedlejším postavám. A až David Novotný zestárne ještě tak o deset let, tak chci i podobně nekompromisní a pravdivou tuzemskou verzi z pražského magistrátu.(17.10.2012)

 • 3DD!3
  *****

  Řekl bych, že většina českých politiků sleduje Bosse a dělá si pečlivé poznámky do svých notýsků. ;) Pohlcující náhled do sídla novodobých monster, které prahnou po jediné věci... a tou je moc. Každý díl posunuje laťku směrem nahoru a herci v čele s Kelsey Grammerem jsou do jednoho skvělí. Tenhle seriál postrádá jakoukoliv kladnou postavu. Velice realistické.... Ani v druhé řadě nezvolníme, nemoc se do Kaneova mozku zažírá hloub a chyby se množí. Vedlejší postavy získávají jasnější kontury a jejich cesty se zajímavě protkávají. Na téměř porcelánové nedotknutelnosti starosty se začínají objevovat prasklinky (důvěřovat se nevyplácí), ale Král pořád stojí.(11.6.2012)

 • - Kelsey Grammer v poslednej epizóde sitcomu Frasier (1993) odlieta žiť nový život do Chicaga. V seriáli Boss stvárňuje starostu Chicaga. (AxelWers)

 • - Kelsey Drammer získal za roli v tomto seriálu Zlatý globus 2011 v kategorii nejlepší herec v dramatickém seriálu. (Terva)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace