Reklama

Reklama

Šéf

(seriál)
  • USA Boss
TV spot 2
USA, (2011–2012), 16 h 55 min (Minutáž: 52–59 min)

Hrají:

Kelsey Grammer, Kathleen Robertson, Martin Donovan, Christian Stolte, Bill Stoneking, David Pasquesi, Jonathan Groff, Connie Nielsen (více)
(další profese)

Série(2) / Epizody(18)

Obsahy(1)

Starosta Chicaga Tom Kane (Kelsey Grammer) sa práve dozvedel, že trpí degeneratívnou neurologickou poruchou. Napriek tomu sa rozhodne ostať vo funkcii a nedať pred nikým najavo, že trpí nevyliečiteľnou chorobou. Vie o tom len jeho doktorka. Všetci v Kaneovom okolí sú priveľmi zaneprázdnení, aby si mohli všimnúť, že niečo nie je v poriadku. Podarí sa niekomu odhaliť jeho tajomstvo, aký dopad to bude mať na jeho politickú kariéru? (Tolf)

(více)

Videa (3)

TV spot 2

Recenze (59)

Philcze 

všechny recenze uživatele

1. sezóna - 95%. Pomalejší rozjezd, ale přibližně od třetího dílu to začne emocionálně neuvěřitelně nabobtnávat. Scénář je vynikající, charaktery řádně komplexní a co je nejdůležitější, jakkoliv se forma může jevit až "vansantovsky" chladná, není tomu tak. Má to víc emocí a větší duši než celá druhá řada GoTu. A Kelsey Grammer podává jeden z nejvíce fascinujících hereckých výkonů v televizi za posledních dvacet let. Obrovská pecka. ()

Ant 

všechny recenze uživatele

Vždycky mě ohromně potěší, když televize předpokládá, že má inteligentní diváky. Boss je skvěle vykonstruované drama plné morálně zkažených postav, které si jdou tvrdě za svým cílem a je jim jedno, kolik lidí kvůli nim skončí v kanálu. Nejzajímavější věcí na tomto seriálu je ale to, že jsou tyto postavy vyobrazeny jako lidé, kteří mají city a nikdy se tak nedíváme jen na černobílé osobnosti. A právě tahle komplexnost dělá společně s chytrým scénářem a brilantními hereckými výkony z Boss asi nejlepší seriál této sezóny. ()

Reklama

Fr 

všechny recenze uživatele

ZÁKLADNÍ PILÍŘE POLITIKY JSOU: PENÍZE, SVALY A NEUTRALIZACE NEPŘÁTEL.... /// Politika. Chudák starosta (Chicaga) – to jsou samý starosti: volby, stavba letiště, šťourající novinář, dcera, nemoc (hlavně ta NEMOC). Politická špína a zákulisí radnice. Něco málo ze života politika (toho americkýho, buď v klidu Míro Kalousku…). Píchání (jako sex Míro Kalousku). Seriál, kterej z politiky (NE)dělá lidovou zábavu (a možná by mohl i nasrat. Tebe ne Mirku….). POLITICKEJ SERIÁL. Chcete vědět, vo čem je politika? S kým starosta (politik) souloží? Koho má rád? Co ho trápí? Kde bere prachy? Jak má velký péro? (no dobře – není to priorita…ne Mirku, nezajímá mě to!). POLITIKA. POLITIKA. Spousta POLITIKY. Kecy, gradace keců, sliby, starý sliby, kostlivci ve skříni. Údery a protiúdery. Tahy a protitahy. Jak věci fungují (asi nejen v Chicagu). Jak se žije ,,na vrcholu“ a jak, když se loď potápí. UMĚNÍ DEMOKRACIE. Likvidovat a koukat se přitom do vočí. Pro dobro města. (Kam se na ně sere ta NEMOC! ) Kontinuita, status quo a zachování zájmů. Vítězství, po kterým zůstane v držce jen hořká pachuť. Obyčejným lidem. ….Dobrý den, měl bych pro vás nápad na předvolební televizní seriál…. /// 2.SÉRIE ***** ,,OBĚTOVAT HRAD, ABYSTE SE ZBAVIL KRÁLE?“ ... ,,HRAD MŮŽE BÝT ZNOVU POSTAVEN, ČLOVĚK NE“...... /// Zajímavý a nečekaný zjištění, že se to má ještě kam posunout. Další prostor pro konstantu se štěrbinou Meredith, Zajace, kterej třeba, kdyby čirou náhodou šel politicky do řiti, tak si aspoň pořádně zašuká, novej (tajemnej?) pomocník, ale hlavně očekávání, jestli to zase všechno tomu starýmu čurákovi projde. Tahle série už není jen o volbách, ale o pomalý a úmyslný změně chodu celýho stroje. ,,STUDNA UŽ JE DÁVNO OTRÁVENÁ.“ Zajímává vás politika…. TAKHLE SE TO KURVA HRAJE! A jméno mé je Bůh…. tak vám nevím – nebyla tahla sérka lepší než ta první? Ale nechám ty 4*. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Jsem českej politik a hodlám nakouknout do americký demokracie (voličům NEDOPORUČUJU!). 2.) Hledám rozdíl mezi Mužem na radnici ve Starým Kunštátu a v Chicagu. 3.) Jmenuji se Lewy Body. A jsem na cestě…. 4.) Thx za titule ,,ELiRa“ a ,,Kooha“. /// PŘÍBĚH ***** HUMOR ne AKCE ne NAPĚTÍ ** ()

tom.nosek 

všechny recenze uživatele

Temný a ponurý seriál z prostředí zkorumpované politiky, na můj vkus možná trochu až moc ponurý, ale to právě krásně dokresluje celou atmosféru a prostředí seriálu. První řada: První čtyři díly vypadají, že je seriál trochu těžkopádný, ale další čtyři díly pak ukážou, že to všechno byla jenom příprava na tu následnou smršť, kde se divák nenudí ani pět minut. Dávám 4 hvězdy. Druhá řada: Do seriálu přišla hromada nových postav, některé ději pomohly, jiné moc ne. Celkově bych řekl, že zábava byla zhruba stejná jako u první řady, akorát tentokrát to bylo rozvrstveno rovnoměrněji mezi všechny díly. Asi nejzábavnější byly poslední dva, každopádně na konci stále zůstalo mnoho nedořešených dějových otazníků. Opět 4 hvězdy. ()

Aky 

všechny recenze uživatele

Oč větší očekávání, o to větší zklamání, tak to chodí. Seriál představuje nepochybně přesný popis technologie moci, nicméně tak důsledně a pedantsky se drží teorie, kterou chce za každou cenu sdělit, až se mi z něj vytrácí drama. Žádná postava, žádný osud mne nezajímá, nejsem zvědavý, jak zápletky dopadnou, nikdo není ani kladný ani záporný, sympatický ani nesympatický... tak to v životě asi chodí, ale k filmu bych potřeboval přimíchat něco navíc. ()

Galerie (123)

Zajímavosti (2)

  • Kelsey Drammer získal za roli v tomto seriálu Zlatý globus 2011 v kategorii nejlepší herec v dramatickém seriálu. (Terva)
  • Kelsey Grammer v poslednej epizóde sitcomu Frasier (1993) odlieta žiť nový život do Chicaga. V seriáli Boss stvárňuje starostu Chicaga. (AxelWers)

Související novinky

Julia Roberts a knižní bestseller

Julia Roberts a knižní bestseller

13.06.2018

Julia Roberts (Pretty Woman, Blízko od sebe) si zahraje v chystané adaptaci knižního bestselleru Včelička od spisovatele Chrise Cleavea. Roberts bude zároveň i produkovat, o scénář se potom postará… (více)

Reklama

Reklama