Paranormal Activity 4

• USA Paranormal Activity 4 (více)

Příběh hororu Paranormal Activity 4 volně navazuje na druhý díl, v němž démonem posedlá Katie vyvraždila rodinu své sestry s výjimkou nemluvněte Huntera, které unesla neznámo kam. Uběhlo pět let a tahle dvojice s velice pohnutou minulostí se přistěhuje na poklidné americké předměstí, které záhy poklidné být přestane. Paranormální sílu na vlastní kůži pocítí především matka s dcerou, které žijí v sousedství Katie. Po prvních nevysvětlitelných událostech instalují v domě kamery a další bezpečnostní prvky a nestačí se divit tomu, co na nich uvidí. Jenže u toho se temné síly, které se nad nimi stahují, nezastaví. (oficiální text distributora)

Allein4 odpad!

Trojka byla výtečná, čtyřka opět padá do propadliště, kde se nacházela dvojka. Ono asi to příběhové propojení s doposud neslabším dílem k něčemu takovému přímo mířilo. Bylo to velmi slabé, hororem bych to snad ani nenazval - to by pak doslova uráželo jiné, povedenější počiny z této kategorie. ()

turektureck odpad!

NE NE NE NE A NE. Sračka nic víc. Plusem je že jsem se smál což se mi u hororů občas stává. Celá tato série stojí za hovno a nebyla strašidelná. Ale na pětku možná půjdu, ale myslím, že hodnocení zůstane stejné. ()

Bogeyman

Dnes som si pozrel Paranormal activity 4. Plný očakávaní a nadšenia. Aké otázky budú zodpovedané a dočkáme sa nejakého zvratu? Dostane démon (či čo to je) aj nejakého súpera, alebo to bude zase o prostoduchom natáčaní a nikam sa nepohneme? V posledné som ani nedúfal, no opak je krutou pravdou. Film sa síce začal neuveriteľne sympaticky, no čím dlhšie som ho sledoval, tým viac som sa začínal báť že to nebude mať tie správne "grády". Po ľahko nadpriemernej trilógií, prichádza neuveriteľne nudné a ošemetné pokračovanie. Bez štipka nápadu či náznakov inovácií. Sledovanie ani nepobavilo, ani neurazilo. Zľakol som sa asi iba raz a aj tak sa mi najviac páčila tá mačka a to nie je dobré znamenie pre horor. Kvantum nových otázok a odpovede žiadne. Film mal sám o sebe efektný záver, ale čo z toho keď sme na nič nové neprišli? Film má u mňa 2 hviezdičky a možno by nebolo ani tých, nebyť pôvabnej Kathryn Newton, ktorá si síce nevie rozsvietiť v tmavom dome, či prezrieť nahrávku na PC ale vie sa dostať zo zamknutej garáže plnej splodín. Klobúk dole pred týmto druhom inteligencie. ()

Wabaky

Ano, musel sem se na to podívat, protože první díl byl dobrej... druhej ušel... třetí ušel... čtvrtej ušel. Nic co by nadchlo, scénky kdy člověk tupě zírá na jedno místo a čeká, že se lekne a ono nic nepřijde. Dáte tomu šanci, ale to podstatný a nesmyslný se stane až na konci. Ale jak říkám, stejně sem na to čuměl, protože mě zajímalo jak to dopadne, i když sem musel šipkou doprava přetáčet, jak mě to nebavilo. A i kdyby to mělo hodnocení 1% stejně se na to podíváte, protože jednička byla dobrá a vy to samé čekáte i od čtvrtého dílu! Bohužel. ()

Kubikos

Co na to říct. Pořád je v tom něco co mě dokáže bavit ale jinak je to v podstatě od jedničky pořád to samé akorát v trochu jiném kabátku. No a ten konec? No hrůza. Jedním slovem STAČILO. ()

gatuso

3 kratke scary momenty behem 95minut je hodne malo. Nemam rad filmy, kdy se porad ceka, ze se neco stane a ve finale se nestane nic. Nuda. ()

schindler

Nad touto sérií jsem po dobu tří dílů hmouřil oči. Vždy mě úderný závěr všech dílů přesvědčil, že tato série není zbytečně natahovaná, AŽ DO TEĎ!!! Hodinu a čtvrt člověk tupě zírá na to co už několikrát viděl v minulých filmech a čeká na nějaké to rozuzlení. To však vůbec nepřichází, děj neposouvá, absolutně nic nevysvětluje, prostě nic. Takže jediné co jsem si z filmu odnesl je zjištění, že amíci mají notebook ve všech místnostech včetně koupelny. ()

fabregas1

Já jsem fanda téhle série, tak dávám celkem lepší hodnocení, ale uznávám, že jde o nejslabší díl a to finále bylo krátké jak tenhle komentář :)) ()

ostroz

Hodně jsem se bála, křičela, ječela a chvíle jsem se radši ani nedívala nebo by se mohlo stát něco, co by nechtěl nikdo :-D Ale vážně, Paranormal Activity už není to, co bývalo. Nelíbí se mi, že se tu jedná už o nějaké čarodějnice a jejich sabaty. Mě se osobně líbil ten prvotní nápad s duchem, ale i tak pro strach uděláno nemám a jelikož dobrý film má zanechat v člověku nějakou stopu, tak to se jisto jistě povedlo u Paranormal Activity v mém případě, dlouho jsem si takto nezaječela ... ()

petrussa odpad!

Prvé Paranormal čo som videla, no a bolo to sklamanie.Podľa opisu kamošou som sa mala báť a trhať každú chvíľu :) no bohužiaľ :D trhlo ma raz a to vtedy ked mačka skočila do kamery :D :D dopadlo to tak že ja som s toho mala komédiu a kamoška ostala vyklepaná ešte 2 dni :D ()

raskovnik odpad!

Vo filme sa stále opakujú tie isté paranormálne "aktivity". Odhŕňanie prikrývok, húpanie lustrov, padanie vecí zo stropu, zatváranie dverí, vznášanie sa, ťahanie ľudí po zemi, útok na kameru,... jednoducho obohraná platňa. Možno to už tvorcom aj došlo, a tak sa snažili "napodobniť" scénu z The Shinning, ale vôbec nepochopili, že s nehybnou kamerou sa to jednoducho nedá. Tiež nepochopili, že scény natočené "nasilu" ako domáce video sú jednoducho trápne. ()

luky31

Čakal som od toho viac nakoľko mala pre mňa séria čoraz väčšiu hodnotu ale toto to pokazilo. Najviac som sa tešil na koniec a ten ma najviac sklamal. Škoda. Na piatu časť sa už neteším. ()

Qaylie

Film který tvůrci nevymysleli vůbec dobře a dáním z papíru na plátno to nějak nezlepšili. Od začátku do konce se to táhne špatnými efekty. Na to že byl tvořen v roce 2012 mohli toho tam udělat více a celkově lépe na něm zapracovat. Jestli se tvůrci snažili překonat Paranormal Activity 3, tak se jim to opravdu nepovedlo. Zjištění že bude i pátý díl, je docela překvapivé, po tomto snímku. Doufejme že to bude větší odvaz. ()

AltairAhad

Nejdebilnější díl PA. Poprvé jsem se odhodlala za to vyhodit peníze v kině a lituju toho do teď, když si vzpomenu jak dobře jsem se mohla za těch blbých 130 korun mít. No rozhodně líp než sedět a dívat se na 94 minut sraček a čekat, že se jsem se poslední minutu fakt lekla nějaké diliny co vyskočila z rohu. A přitom co nový díl PA tím se u mne zvyšovalo hodnocení. No nic. Ráda bych dala odpadl, ale ok. Zůstanu u té jedné *! ()