Bývalý agent CIA Frank Moses (Willis) dává znovu dohromady svůj svérázný tým elitních agentů, aby s jeho pomocí vypátral ztracenou přenosnou jadernou zbraň. Aby uspěl, bude muset odolat hordám zabijáků, teroristů a mocichtivých vládních úředníků, kteří se superzbraně snaží zmocnit. (Bontonfilm)

CrazymanM

V žádném případě nedosahuje kvalit původního filmu,bohužel,přesto jsem se u toho velmi dobře bavil.Ono dvakrát do stejné řeky nevstoupíš,to už by si ti američtí blbci mohli zapamatovat,herce můžeš mít sebelepší! ()

cguio

Já myslim, že se filmy, ve kterých se objeví Bruce Willis, John Malkovich, Anthony Hopkins a Helen Mirren prostě nemůžou být špatné a Red 2 to jenom potvrzuje, ač je to "jen" pokračování výborné jedničky. ()

Rastman

Dobrá, nebudu dávat pět, ačkoliv těsně po shlédnutí na to chuť rozhodně je. Tenhle film je "guilty pleasure", je to blbý jak ruský necky, ale naprosto skvělý zároveň. Nevšímejte si různých příběhových bot (např. hned na začátku používá mr. Vrahoun pistoli s tlumičem a vedle něj jdou chlapíci, kteří střílí bez...wtf point?), ty jsou naprosto poddané svižné akční jízdě plné různých narážek a odkazů a zcela mizí pod výkony Johna Malkoviche a Anthonyho Hopkinse. Popkorn, parta stejně naladěných kámošů a ta správná nálada a nemůžete minout cíl. Za mě gůůůůt. ()

m.xFuck

Příjemný, humorný (bohužel ne vyloženě vtipný), akční film se starou gardou, kterou nejde nemilovat. Mně se to líbilo a nikterak mě to neuráželo. Vhodné je to asi tak na nedělní odpoledne. Žádný vyložený průser ani trhák se nekoná. Škoda, že se jim nepodařilo udržet drive z prvního dílu. ()

x_ander

Jednička byla fajn akční komedie, co se ale po pár hodinách vykouřila z hlavy. U dvojky jsem už během závěrečných titulků nevěděl, o čem to vlastně bylo. Pokračování důchodcovské akce sice zabaví, ale jediné slovo, které mě napadá jako nejlépe charakterizující, je: sterilní. Přesně také RED 2 je. Sterilní akce, příběh, dialogy. Není to blbý film, ale rozhodně ne ani dobrý. Čistý průměr za 50%. ()

wallax

Geronti idú opäť do boja. Výborné pokračovanie ktoré ide za hranice prvého dielu a páčilo sa mi viac ako jednotka a vidím to tak, že sa mi na to pozeralo lepšie ako na prvých The Expendables. Dobré hlášky a fúra srandy, dobrá akcia a všetko v únosnej dĺžke, takze nuda neprišla a zostali pozitívne pocity. Spokojnosť veľká. ()

eMeMko

Podstatně slabší než jednička, nicméně stále se jedná o povedený oddechový film. Herecké výkony jsou zde průměrné, nejlépe z nich opět vychází John Malkovich, jehož Marvin je opravdu perfektní. Scénář celkem ujde, možná trochu překombinovaný, nicméně od podobně laděného filmu se ani nic jiného čekat nedá. Příjemným zpestřením bylo několik bitek v podání Byeong-heon Leea, i když musím konstatovat, že ve filmu Viděl jsem ďábla (2010) mu to šlo rozhodně lépe. Finální verdikt: ideální film k odpočinku a zasmání. ()

blondboss

Ak si chce niekto vychutnať ťažkú akčnú oddychovku, tak v tomto prípade je na správnej adrese. Našľapaná akcia, skvelé hlášky a perfektné herecké výkony, kde sa k osvedčeným esám pridáva aj Catherine Zeta-Jones a Anthony Hopkins. V zásade sa to od jedničky veľmi nelíšilo. Dá sa povedať, že dvojka ide v tej istej tónine. A John Malkovich tu dokázal, aký je Pán herec. Inak, v živote by som neodhadol reálny vek Mary-Louise Parker, je proste božská. 80 % ()

Sukyno

Nepochopím proč filmové hvězdy jako Bruce Willis nebo Anthony Hopkins musejí stárnout je spoustu jiných herců, kteří tu už 20 let nemusejí být. Přehnaně akční záležitost u které se každý rád zasměje :) ()

PamelaJJK

Důchodci opět v akci a nebylo to vůbec zlé. Trochu to sice ztratilo lehkost prvního dílu a ubylo komediálnosti, ale hlášky a průpovídky byly minimálně na stejné hladině a přibylo akce. Celkově to víc odsýpalo, mělo větší grády a i hudební doprovod byl lepší než v jedničce. I jednotlivé lokace byly úžasné. Dámy Mirren, Parker, Zeta-Jones a pánové Willis, Hopkins, Cox, Lee, ti všichni jsou skvělí. Ale poťouchlý John Malkovich je geniální. Nestává se často, že pokračování bývají lepší než první díl. Tady ano a je to fajn. Takže plný počet a těším se na trojku. ()

Kackucka

Jednička byla lepší, ale dvojka se mi taky líbila. Nejlepší se mi zdá Catherine Zeta-Jones :) jako parodie sama na sebe. To je snad první role, kde hraje trubkoidní kdysi sexy čůzu. Oh jaké zadostiučinění pro nás obyčejné ženy :D ()

Stanmi

Bruce Willis se vrací jako Frank Moses a se svou partou extremně nebezpečných důchodců zase ukážou, že ještě nepatří do starého železa... Snímek RED z roku 2010, podobně jako Expendables, vsadil na týmovou partu již poněkud dříve narozených herců a nakonec z toho byl svěží, akční a zabavný film. Přece jenom ne každý den má člověk šanci spatřit Helen Mirren jako akční hrdinku. A protože film měl úspěch, tak po třech letech se do kin dostalo pokračování. A v duchu tradice klasických dvojek nám tvůrci naservírovali vícero prostředí, postav a zápletek. Kromě veteránů jedničky (John Malkovich, Helen Mirren, Mary-Louise Parker, Brian Cox) na nás čeká bláznivý vědec Anthony Hopkins, sexy agentka Catherine-Zeta Jones, mrštný Byeong-heon Lee (který už podobně závalel v sérii G. I. Joe) a také chladný zabíják Neal McDonough. Musím uznat, že tvůrci herecký ansámbl vkusně doplnili a každý z nováčků do své role naprosto přesně pasuje. JInak je snímek mixem akčních soubojů a přestřelek, automobilových honiček, vtipných pasáží a slovních přestřelek mezi postavami. Samozřejmě při srovnání s prvním RED je dvojka sice o něco slabší, ale pořád je to povedená oddechovka, která si stále drží svůj styl, také díky sympatickému obsazení. ()

gotham

Stejně jako u jedničky čistý průměr, tuctová zábava s trochou akce, trochou humoru a spoustou hvězd, ale bez příběhu. 50% ()

lobo87

Hviezdna tímovka, ktorá však mierne stráca dych. Bohužiaľ, oproti jednotke mi to príde o dosť slabšie a miestami som sa nudil, čo je pri takomto obsadení veľká škoda... 60% ()

Bruce definitivně po záruce?

Bruce definitivně po záruce?

17.05.2013

Třetí cesta Billa a Teda? Keanu je pro.

Třetí cesta Billa a Teda? Keanu je pro.

15.08.2012

Padoušský casting: Thor 2, Red 2, Iron Man 3

Padoušský casting: Thor 2, Red 2, Iron Man 3

29.05.2012

Hrdina je jen natolik dobrý, jak kvalitního zlosyna dokáže zdolat. Pokračování komiksových hitů dostala v tomto směru mimořádně vydatné posily. Penzionovaní agenti ze složky Red (vrátí se Bruce… (více)

Red 2 a Las Vegas: Palba a kalba s důchodci

Red 2 a Las Vegas: Palba a kalba s důchodci