Bývalý agent CIA Frank Moses (Willis) dává znovu dohromady svůj svérázný tým elitních agentů, aby s jeho pomocí vypátral ztracenou přenosnou jadernou zbraň. Aby uspěl, bude muset odolat hordám zabijáků, teroristů a mocichtivých vládních úředníků, kteří se superzbraně snaží zmocnit. (Bontonfilm)

kishi_SO

nudna recyklacia jednicky bez napadu. Malkovich fajn, Bruce do aut pre zmenu svihacky nastupuje, sexy Zeta a sir Anthony Hopkins. Rola vysinuteho maniaka mu sadne. Clovek by od neho naozaj cakal, ze aj v sukromi je schopny zverstiev, len preboha naco mu davat do ruk zbran?? Zbran mu sadne asi ako prostitutke cedulka z napisom "Len z lasky". ()

alex011

Fuu, pre mna skoro odpad, ledva som to dopozeral,vlastne ani nepozeral, odbehoval som, nedalo mi to. Neskutocne nudne, bez stavy miestami poliate trapnostou. ()

r007

I když je vidět, že si to hlavní hrdinové užívají, dvojka jednoznačně pokulhává za jedničkou. Některé scény jsou podobné, některé pasáže příliš dlouhé, a ...tak nějak je to příliš nepravděpodobné. Není to až tak komické, aby člověk nepřemýšlel nad scénářem. Možná to chtělo víc romantiky, možná zkrátit, ale všem se určitě nejde zavděčit. Souhlasím s Enšpíglem že hvězdou je John. Líbil se mi už v jedničce, ale tady exceluje ! Helen mi opět trochu nesedí.Pana režiséra neznám, ale taky pokulhává... Jenom proboha ať nikoho nenapadne natáčet trojku..(.Co kdybyste někdo napsal scénář k Moonlightingu 2 ??To by Bruceovi slušelo mnohem víc.) ()

p.a.douch

Pro mě zklamání. Po perfektní jedničce, jsem byl doopravdy natěšen. Willis je můj oblíbenec a ostatní herce mám taky rád. Nevím proč na mě tenhle film nezafungoval. Vůbec mě to nebavilo, ba dokonce mě sledování filmu docela otrávilo. Bylo mi vcelku úplně fuk co se na plátně děje. Je ale fakt, že herci jsou dobří a snaha byla, takže proto to nebyl úplný propadák. Proto ty dvě hvězdy, ale navíc to u mě nemá. 40 %. ()

PTuranyi

Zábavný akčný film presne v duchu jednotky. Akcie striedajú hlášky a lepidlo logiky sa nikto neunúva použiť. Napriek tom to nie je hlúpe, lebo skôr než vám dôjde, že je to hlúposť, príde hláška a len čo sa dosmejete už sa veziete v ďalšej akcii.   Námet je dostatočne šialený, herci výborní a produkcia hollywoodska. Bruce Willis je správne tvrdý, John Malkovich správne vyhukaný, Anthony Hopkins správne šialený, Helen Mirren sympatická a Mary-Louise Parker správne milá. 70% ()

Terminator666

Tento snímek má rohodně co nabídnout. Má dobré obsazení, zajímavé efekty a rozličné charaktery. Bohužel tento snímek trpí tím, že je až přes příliš dlouhý. Také mi nějak přišlo, že Bruce v celém filmu byl až na vyjímky tak nějak do počtu. Hudba nebyla špatná, ale jediná melodie, která mě víc utkvěla v hlavě, byla ta od Linkin Park v momentě honiček s auty(tuším v Británii). Je to škoda, nebýt výše zmíněných nedostatků, dal bych vyšší hodnocení. Film bych doporučil spíše lidem, kteří chtějí něco nenáročného. ()

AyLe_

musím bohužel souhlasit, že ženské role tentokrát vychytané už moc nebyly (až na Helen - ta je skvělá) a Bruce taky nebyl ve své nejlepší formě, ale i tak to byla příjemná, sem tam vtipná oddechovka, takže 70% ()

reccal

Excelentní poměr akce a humoru, pátá hvězda za přímočarou nenucenost, kdy si film naprosto na nic nehraje a jen vás tiše unáší ve své ostře nabité a vysmáté náruči. ()

SKl247

Prvý Red ma bavil hlavne scénami v ktorých sa snažili odlíšiť od bežných akčákov (napr. Victoria si prezula lodičky za vojenské čižmy pred tým, než išla do akcie) a hlášky vyslúžilých agentov som bral iba ako bonus. Red 2 je ale jednoznačne postavený výlučne na týchto hláškach vďaka čomu pobaví, no veľmi rýchlo vyprší z hlavy. ()

XTrader

Do kina jsme šli s očekáváním povedeného pokračování dvojky. Ale výsledek tedy dost špatný. Herecký výkon Parker a i její role naprostá katastrofa, děj o ničem, napětí žádné. Zkrátka v porovnání s prvním dílem zoufalý pokus o pokračování. ()

NeverEver

Ze "2" nemuze byt stejne dobra jako "1", tak u RED to urcite mozne je. Vtipne hlasky, svizny dej, uplne uzasne gagy Johna Malkoviche (ktery misty dokonce prehrava Bruce), pohotova Helen and osvezujici Catherine. Pro me akcni podivana se vsim co jsem od takoveho filmu chtela a ocekavala. Naprosta spokojenost. Urcite tenhle film bude patrit k mym oblibenym na dlouhe zimni vecery... :-) 4* a dekuji za opravdu dobrou zabavu. ()

jillenys

Podobných filmů už se natočilo spoustu, ale přesto mají stále něco do sebe.. Bruce Willis jako kliďas, který dokáže na hromadu sbít 8 chlapů z FBI, John Malkovich dodávající filmu šťávu svými vtípky, Anthony Hopkins, tentokrát starý a bláznivý zlosyn, Helen Mirren hrající sexy agentku v důchodu, Marry- Louise Parker, naivka z města, co si chce užít dobrodružství a nakonec Catherine Zeta-Jones jako tvrdá ruská generálka. Oddechovka, co pobaví. ()

Bruce definitivně po záruce?

Bruce definitivně po záruce?

17.05.2013

Třetí cesta Billa a Teda? Keanu je pro.

Třetí cesta Billa a Teda? Keanu je pro.

15.08.2012

Padoušský casting: Thor 2, Red 2, Iron Man 3

Padoušský casting: Thor 2, Red 2, Iron Man 3

29.05.2012

Hrdina je jen natolik dobrý, jak kvalitního zlosyna dokáže zdolat. Pokračování komiksových hitů dostala v tomto směru mimořádně vydatné posily. Penzionovaní agenti ze složky Red (vrátí se Bruce… (více)

Red 2 a Las Vegas: Palba a kalba s důchodci

Red 2 a Las Vegas: Palba a kalba s důchodci