Bývalý agent CIA Frank Moses (Willis) dává znovu dohromady svůj svérázný tým elitních agentů, aby s jeho pomocí vypátral ztracenou přenosnou jadernou zbraň. Aby uspěl, bude muset odolat hordám zabijáků, teroristů a mocichtivých vládních úředníků, kteří se superzbraně snaží zmocnit. (Bontonfilm)

tchempi

Kouzlo jedničky je fuč. Film tak zachraňuje jen roztomile paranoidní Malkovich a sympoš Willis, to ale nestačí. Děj je řídký, akce i fórků poskromnu. A hrůzu nakonec nenahání hlavní arcipadouch, ale exhumovaný Michael Jackson nalíčený jako Zeta-Jones. Slabých 50 %. ()

oSiSko

"are you ready to kill this son of a bitch? Absobloodylutely", Malkovich a Louise Parker excelovali, inak to bol priemerný akčný film, ktorý podľa mňa ani nedržal diváka v napätí, neviem prečo, ale bolo mi to úplne jedno ako to dopadne a to mi vadilo. ()

veverysiak

Určite lepšie ako Jednotka, a to po všetkých stránkach, čerešničkou je Malkovich, jeho part aj výkon, protikladom je zasa Zeta-J, zodpovední pracovníci filmového priemyslu by si to už mali uvedomiť, nie je to prvý prípad, kedy to brunetka domrvila, našťastie sa toho veľa pokaziť nedalo, takže 90%. ()

gezper

Dvojka se povedla, podobným způsobem jako jednotka. Špionážně-akční sebeironická jízda starých pardů s notnou porcí humoru, jemuž všemu vévodí dobré (na daný žánr nesporně!) herecké výkony. Sice je oficiálně v hlavní roli Bruce Willis, ale Malkovich si tou svou roztomilou roztěkanou výstředností stejně krade pro sebe. A Mary-Louise Parker je mu hned v těsném závěsu. Ale i Willis má bezesporu své momenty: jak v jedničce stylově vystoupil z auta, tak se do něho zde neméně kvalitně "vrátí", no labůžo. Snad jen je to krapet přeplácanější, kolik toho stihli obletět a zvládnout, uff. Ale tak to přikládám záměru záměrovičovi a celkovému nevážnému tónu, takže vlastně tak velký problém s tím nemám. A prej dlouhá stopáž? Nuda? Ani náhodou! Položen druhý úspěšný kámen nové série, zapomeňte na další Die Hard (kacířská myšlenka?). Ovšem jestli bude bavit i teoretický RED3? Snad ano, ale stejně tak je potenciál dost možná již z větší části vytěžen. [80%] ()

hufnagel

Konečne komédia,ktorá ma príjemne prekvapila a zabavila.Stará herecká škola sa nezaprie a všetci excelovali okrem Mary Louis Parker,ktorá bola miestami dosť otravná.Výborné a trefné dialógy a humorná nadsázka, si myslím,boli určite lepší ako prvý diel.Dávam plných 5 bodov ()

aannemer odpad!

Největší filmové zklamání za posledních několik let. Po brilantní jedničce jsem se těšil na akci a humor a nedostalo se mi ani jednoho. První půlhodinu jsem poslouchal trapné senilní žvásty o prdu, ale pořád jsem doufal, že se něco stane a film dostane grády. Bohužel jsem se jich nedočkal a trpně jsem vyhlížel konec té nebohé frašky, kde ani Sir Hopkins neměl co hrát a C-Zeta-Jones krom svého šarmu též neměla co předvést. H. Mirren se sice ukázala v pár slušivých oblečcích a s bouchačkou, která jí mimořádně slušela, ale já chtěl vtipnou akci a ne módní přehlídku. Možná, kdyby ruce stříhačovy byly pilnější a pokrátily stopáž na 75-80 minut, bylo by lépe, takhle nemohu jinak, než 0,25*. A nikdy více! ()

Jack_F.

Tak zahrané to nebylo jak z ochotnického divadla, ale žádná plejáda jak z Gladiátora to taky nebyla. Svižné(ale dlouhé) a fajn na nedělní odpoledne, ale jinak nic, co by ze mě mělo vyždímat prachy za kino. Jo a budu asi jediný komu nepřišel Malkovich ani kapku vtipný. No celkově to zas tak k popukání nebylo. Škoda jen, že Han neprohnal Vilisův anál trochu více, protože podle některých momentů jsem myslel, že by měl zbít Brůse i lžičkou. ()

rodier

Sice zbytecne dlouhe, ale tohle je, ceho by se mel Bruce drzet. Die Hard je uz mrtva. Nebo se vratit ke korenum a Die Hard proste tocit indoor. ()

misiaq

velmi pomaly sa to rozbiehalo a az na zaver to zacalo byt zaujmave. Willis hral ako zmeraveny, a Parker mu sekundovala rovnakym sposobom. Mnoho dialogov nezazivnych, cely film bol zbytocny a oproti prvemu dielu ma znacne rezervy. ()

Paserak

Koncert pro Johna Malkoviche! Galerie umění pro Helen Mirren. Kdo se nebavil tak má velikou smůlu, protože tohle bylo kouzelné. Vedle Postradatelných druhá, jakoby béčková produkce, ale je zatraceně ačková. Takhle se stárne krásně... ()

v.indruchova

Nemohu si pomoci, ale čekala jsem více. Moc jsem se nezasmála. Jednička byla komedií, tady je to spíše akčňák kde ty kulky prostě lítaj (rozumněj: střelivo :). Scéna kde Helen střílí z modrého sporťáku, byla pro mě až příliš na efekt. (úsměvné) Musím podotknout, že největším odpudivým faktorem je Frankova (B. W) přítelkyně. (Já být takovej drsnej agent tak ji vypleskám, za to její chování) Řekla bych, že se na roli herečka ani nehodila. Film je nacpaný velkými jmény a hereckými výkony. Zápletka a děj jednoduchý. Lekce: Jak se snažit naučit bezcitného agenta citům, ke své "drahé. To mi nepřišlo vtipné ani nějak zvlášť záživné. Na nedělní (zimní) dopoledne, DOBRÝ FILM. ()

david666

Vidět Helen Mirren v těch jejích maskáčích stojí zato:-) Ona a Malkovich jsou tady výborní, ale i zbytek osazenstva zdatně sekunduje. Co na tom, že zápletka je taková nijaká a akční scény přehnané. Díky hercům jsem se bavil. ()

kacer4

Jednotka bola pre mňa veľmi príjemné prekvapenie a dvojka sa rozhodla stavať na dobrých základoch. Ale čím to išlo ďalej, tým to bolo horšie. aj napriek tomu, že dej bol plytký, som mal pocit zo začiatku že sa strácam. ()

mouzi

Fajn obsazeni, ale dynamika znacne kolisa - je tu spousta hluchych mist a zbytecnych dejovych vsuvek. Slabe 3*. ()

RomaS

Tak jsme se konečně dočkali druhého rudého řezu. A je dobře, že je taky pěkně vypečený. Willis neztrácí dech a nebude zachraňovat nic menšího než svět. Naštěstí nebude na nic sám, takže se k němu a k jeho akcechtivé ženě připojí skupinka nejlepších zabijáků za zenitem. Ikdyž by měl Willis hrát první housle, v tomto ho často přehrával úžasný Malkovich. Jeho vtipné grimasy a hlášky nejde zapomenout. "Franku, co to děláš? Je to tvůj kryptonit. Co to děláš?" ()

Ondrew

Krucinal fagot... komu konkretne pri tvorbe druheho filmu pomerne legendarnej snimky, totalne zadrbalo v makovici??? Reziserovi? Scenaristom? Ja fakt neviem, snad len Alan Silvestri je v tom vsetkom kompletne nevinne. Tak, ako prvy diel predstavoval skutocnu filmovu lahodku, pri ktorej som sa fakt naaaaaaaramne bavil, presne naopak je pokracovanie uz len akesi vypatlane... vyblednute... hmmm..... "COSI". Tak, ako v "jednotke" Bruce Willis fakt "vaaaaaaaaaalel" a hadzal jednu humornu hlasku za druhou, pricom mu v tom UPLNE BRUTALNE sekundoval John Malkovich (ktoreho viac nez 10 rokov CIA denne nadajala LSD, co samozreme nezabudli spomenut i v pokracovani)... tentoraz som mal dojem, ze prave nebyt Malkovicha, tak vlastne fakt nie je o co stat. Prave jeho postava este stale dokaze prekvapit a mnohe jeho "zahadne zvyky" su fakt na zozranie. Kazdopadne... staby pokracovanie vskutku kultovej snimky ide o obrovske sklamanie :(. Na "dvojku" som sa fakt tesil a teraz neviem, co si mam mysliet o fakte, ze ti producentski fanatici uz pripravaju dokonca i "trojku" (!!!). Bud tym celu trilogiu definitivne pochovaju pod ciernu zem alebo naopak. Tak ci onak, konkretne TENTO DIEL sa im fakt nevydaril, co ma velmi mrzi... S prizmurenym okom (a aj to primarne len za Johna Malkovicha) udelujem 50%. ()

Bruce definitivně po záruce?

Bruce definitivně po záruce?

17.05.2013

Třetí cesta Billa a Teda? Keanu je pro.

Třetí cesta Billa a Teda? Keanu je pro.

15.08.2012

Padoušský casting: Thor 2, Red 2, Iron Man 3

Padoušský casting: Thor 2, Red 2, Iron Man 3

29.05.2012

Hrdina je jen natolik dobrý, jak kvalitního zlosyna dokáže zdolat. Pokračování komiksových hitů dostala v tomto směru mimořádně vydatné posily. Penzionovaní agenti ze složky Red (vrátí se Bruce… (více)

Red 2 a Las Vegas: Palba a kalba s důchodci

Red 2 a Las Vegas: Palba a kalba s důchodci