Bývalý agent CIA Frank Moses (Willis) dává znovu dohromady svůj svérázný tým elitních agentů, aby s jeho pomocí vypátral ztracenou přenosnou jadernou zbraň. Aby uspěl, bude muset odolat hordám zabijáků, teroristů a mocichtivých vládních úředníků, kteří se superzbraně snaží zmocnit. (Bontonfilm)

Hellscuboy

Jejich tempo je vražedné...kdo jsou???...extrémně nebezpeční důchodci!!!...maximální akce v důchodu,až tam budu taky,chci si taktéž zabít pár zloduchů,zlikvidovat bombu a zachránit svět...naprosto skvělá podívaná,stejně jako první díl,dokonalý Malkovič a hlavně absolutně božská Helen :-* ()

pan_ponozka

Nevím jestli to bylo víc trapné, nebo víc hloupé. Bylo to hloupě trapné. Takhle lacině odevzdat príma popcornovou zábavu a prodat ji za mrzký peníz, kde divák hýká blahem nad pitomými grimasami Willise a polodementními hláškami Malkoviche. Oba pány mám ve své top 5, proto mě o to víc bolí sledovat, jak ze sebe dělají kašpary. Mirren ani radši nekomentuju, bo to je role hodná Růžovky.. Snad na tu trojku nedají dohromady prachy a z natáčení sejde.. 2/10 ()

hony23

Bruce Willis, John Malkovich a Anthony Hopkins - to je hvězdné trio, které i z filmu se slabším scénářem udělají zábavnou podívanou. Tito agenti v důchodu nás potěší akcí i humorem, takže spokojenost! ()

wick

Jen průměrná komedie...s několik slušnými gagy, ale podle výsledků v kinech a zejména hodnocení na zahraničních serverech jsem čekal o dost více. ()

zodiak217

Dostal som to čo som chcel, čo som očakával, no pochopiteľne to už nebolo tak prekvapivé ako prvýkrát. Milujem kombináciu sexy Helen Mirren, Bruce Willis, John Malkovic a v tomto prípade tam skvelo zapadol aj ázijský štýl v podaní Byeong-heon Lee, ale naopak mi tam vadil Catherine Zeta-Jones a Anthony Hopkins. Nuč, nedá sa to napacovať tak aby bol každý spokojný. Prišlo mi, že v tejto snímke bolo príliš málo tzv. legendárnych scén, ktoré by človeku utkveli v pamäti ako keď Mirren a Lee idú spolu na športovom aute, ktoré šmykuje a Helen pritom kosí nepriateľov hlava nehlava. Taktiež som postrádal viac sexepílu, niečoho vzrušujúcejšieho, humor ak tam vôbec nejaký bol, bol dosť suchý, chcelo by to niečím zvýrazniť a pozdvihnúť napríklad viac vyzdvihnúť Malkovica, urobiť z neho väčšiu legendu, dať mu väčší priestor pre jeho humor. Úprimne milujem Red, ale v tomto prípade to bol odvar čísla jeden, no napriek tomu by som sa opäť tešil na ďalšie pokračovanie, pretože takto namiešaný herci pokope sa len tak ľahko nevidia. ()

`barocco

Ani nahodou... Red 2 je bohuzial len nechcenou parodiou vynikajucej jednotky. Vsetko co funguje v jednotke v dvojke jednoducho nefunguje. Vsetok nadhlad je fuc a ostava len trapne klise kde celkovy zly dojem zachranuje iba finale, inak by vysledok bol daleko horsi. Vymena rezisera zrejme nebola stastna volba! ()

klapqua

Nudnejšie ako skvelá a nápaditá jednotka, ale cením si snahu o nové vtípky. Malkovich skvelý, Willis s frajerkou trošku otravní a málo Coxa. Jednoznačne by som ubrala na stopáži a pridala trochu na vtipnosti, aj keď je vidieť, že herci sa fakt bavili. ()

Londi

Tohle pokračování se teda dvakrát moc nevyvedlo. Dívat se na to dalo, ale příběh byl chabý, vtip taky místy pokulhával... Jediná silná stránka je opět hvězdné obsazení. ()

Scaevola

Přesně takhle, dle mého názoru, by měla být dělána pokračování: udržet si náladu i tempo, příliš nediskutovat s tím, co fungovalo, a především se nezahltit novými hvězdami (C. Zeta-Jones to pro tentokrát zvládla). Ideální nenáročná zábava, která se vám však druhý den ztratí z hlavy. ()

CAR0DEJ

Dokonca lepšie ako jednotka a prepáčte mi ale Marvin, pardón Malkovich na Oscara ! Vážne skvelý film a výkon hercov s nálekov RED a taktiež aj Mary-Louise Parker je rozkošná. ()

kolly13

Jízda s uvěřitelnými efekty, stále dobrým Bruce, ale hlavně odrovnávajícím způsobem výborný Malkovich. Posun oproti Red 1 v mnoha aspektech, především v celistvosti. ()

paradoxman

Z nějakého důvodu to pořád funguje. Asi hlavně proto, že relativně uhozené a plytké postavy hrají prvotřídní herci. Tvůrci k tomu přidali velmi dobře nastříhané akční scény, které kupodivu nejsou nosným bodem tohohle filmu. Tím jsou někdy nepříliš zřetelné, ale vychytané vtípky ústředních gerontů. Těším se na trojku. ()

bonovox

Pre mňa sklamanie, typická dvojka, viac akcie, postáv... ale vo výsledku nudný film, ktorý nezachraňuje ani herecký dream team. ()

rytir1

Těšil jsem se těšil na dvojku po bombové jedničce. Běda ó tváři bledá když jsem to zkoukl. Proč je to hergot tak zbytečně dlouhý? Kam se poděl humor z jedničky? Mimo ,, kakáníčka " Malkoviche mě nepobavilo nic. Pro fanoušky Kobry 11 nebo Total Recall tohle klidně doporučím, zbytku radím se vyhnout zklamání zkáze předchozího veledíla. Nebýt mistra Hopkinse, chybí mě tu Urban, Zeta Jones zbytečná. Amíci opět přesvědčili, že v honbě za poklady z příjmů kin zničí každý slavný film a nikdy vyjma Postradatelného Stalloneho nedovedou natočit alespoň mírně dobrou dvojku něčeho. Bez humoru, bez kvality, takže narozdíl od jasné pětihvězdičkové jedničky také bez dvou hvězdiček. A jen tradiční oblíbená parta mě přesvědčila nedát ještě jednu dolů. Barney Rossi ukaž do háje amíkům jak se dělaj pokračování. ()

Etherium

Skvelý Hopkins a jeho psycho-inteligentno-debilná rola totálne sedí do Red 2. Ani "nežnejšie" pohlavie nesklamalo, Catherine to výdatne okorenila. Jednoducho povedané dobrý casting a super akčná jazda. Keby som mal niekde zaradiť tento film, tak je to čisto kombinácia Expendables a štvrtá Mission Impossible. ()

Anetulicek

Nemenej vydarené pokračovanie, v ktorom sa vracia väčšina zúčastnených z prvého dielu ba partiu extrémne nebezpečných ďalej dopĺňajú Anthony Hopkins a Cantherine Zeta Jones. Všetci menovaní si svoje role do sýtosti užívajú a komické situácie ktorých sa zúčastnia vyznejú o to prirodzenejšie. Vracajú sa tiež originálne prestrihy medzi scénkami a množstvo odľahčených akčných okamžikov. Nepoteší iba absencia Morgana Freemana a hlavne nižšie tržby z kinosál, ktoré môžu spôsobiť oddialenie alebo úplne upustenie z prípadnej trilógie. ()

Bruce definitivně po záruce?

Bruce definitivně po záruce?

17.05.2013

Třetí cesta Billa a Teda? Keanu je pro.

Třetí cesta Billa a Teda? Keanu je pro.

15.08.2012

Padoušský casting: Thor 2, Red 2, Iron Man 3

Padoušský casting: Thor 2, Red 2, Iron Man 3

29.05.2012

Hrdina je jen natolik dobrý, jak kvalitního zlosyna dokáže zdolat. Pokračování komiksových hitů dostala v tomto směru mimořádně vydatné posily. Penzionovaní agenti ze složky Red (vrátí se Bruce… (více)

Red 2 a Las Vegas: Palba a kalba s důchodci

Red 2 a Las Vegas: Palba a kalba s důchodci