Úplně normální

• USA The New Normal
všechny plakáty
USA, (2012–2013), 7 h 59 min (Minutáž: 21–22 min)

Justin Bartha, Andrew Rannells, Georgia King, Bebe Wood, NeNe Leakes, Jayson Blair, Ellen Barkin, John Stamos, Michael Hitchcock, Jackie Hoffman (více)

Epizody(22)

Recenze uživatele kingik k tomuto seriálu (1)

Úplně normální (2012)

Najít na tomhle seriálu něco poutavého by by zázrak. Zkusím to u hereckého obsazení, které se jeví úplně normální. Přítomnost vyhaslé hvězdy nižší svítivosti Ellen Barkin by mohla být dostačující, i když její herectví, i ona sama, mě nikdy nebralo. Tím druhým tahákem je Justin Bartha, který na filmovém plátně relativně sklidil úspěch, jen když byl kolem něj nějaký zářivější herec, případně herecký tým, nebo se mu povedlo vlézt do komerčně úspěšné filmové série, která ale rozhodně nestavěla na něm. Tihle dva se sešli v prazvláštně pojatém seriálu, jehož námět sice nemá s realitou příliš mnoho společného, ale dá se považovat za neotřelý. A teď jde hlavně o to, jestli máte v oblibě gay tematiku, emancipované ženy a téměř sitcomové dialogy. Jenže to není celé příliš vtipně pojato. Vtipe vylez - to by se asi pro charakteristiku tohoto seriálu hodilo nejvíc. I když na to budu hodiny čumět, prdel nezvednu, stejně najdu za celou dobu jen uschlé vtipy, pro něž se nevyplatí to vidět. Po pár snesitelných dílech, se to rozmělnilo na břečku, ve které kolektiv druhořadých herců nahazuje repliky Ellen Barkin. Barkin je tak nevzhledná herečka, že pokud "ulítáváte" na pěkných herečkách, musíte být nakrknutí. Dívat se na bandu teploušů mně opravdu vrcholně nebaví. Ze seriálu jsem si nic nevybral. Stále se mele v průsečíku dialogů, které jsou díl od dílu stále fádnější. Abych to sledoval dál, to by mě to muselo nějakým způsobem zajímat a bavit. Ani jedno z toho se nestalo. Naštěstí se cicmání homo orientovaných udrželo v důstojných mantinelech. Jinak bych dal odpad. 20% ()