Úplně normální

• USA The New Normal
všechny plakáty
USA, (2012–2013), 7 h 59 min (Minutáž: 21–22 min)

Justin Bartha, Andrew Rannells, Georgia King, Bebe Wood, NeNe Leakes, Jayson Blair, Ellen Barkin, John Stamos, Michael Hitchcock, Jackie Hoffman (více)

Epizody(22)

Recenze uživatele Lacike k tomuto seriálu (1)

Úplně normální (2012)

Ryan Murphy patrí medzi tvorcov, ktorý vedia svoju homosexualitu predať divákom zábavnou formou. Tentokrát sitcom o dvoch gayoch okorenil ešte neustálym hašterením medzi liberálne zmýšľajúcimi postavami (väčšina postáv seriálu) a typickou republikánskou babičkou. Škoda, že ten pomer postáv nebol fifty fifty, pretože práve nezaobalené výmeny názorov medzi ňou a ostatnými patrili k najzábavnejším chvíľam v seriály. A zo začiatku sa Murphy nebál občas priznať aj, že aj ona má pravdu a že liberáli sa niekedy chovajú jak rozmaznané hlúpe deti. Ale nakoniec sa aj ona polepšila a prešla na druhú stranu. Škoda. Aj keď seriál zrušili po jednej sezóne, tak tie hlavné línie stihli dostatočne uzavrieť a tak na konci divák nebude nasratý. Z postáv ma najviac bavila samozrejme frfľajúca babča, potom komandujúca čierna asistentka a nakoniec krásny ale typicky tupý inkubátor pre tých dvoch gayov v podaní Georgie Kingover. No a tie dve buzny boli tiež v pohode. Sadol mi aj CZ dabing. Hlavne moja obľúbenkyňa Žilková ako babča. Takže celkovo to je nadpriemerný sitcom a celkom mi je ľúto, že ďalej nepokračoval. P.S: Strašne ma potešilo kratučké cameo Shannen Dohertyovej v úlohe Brendy Walshovej. Pecka. 6/10. ()