Recept na bohatství (TV pořad)

Recept na bohatstvo

Reality-TV

Slovensko / Česko, 2012

Peter Núňez
  • drake31

Meh ... to bola zasa strata času. Programy o varení sú mojou láskou, ale naša milá produkcia sa vždy tasí s niečim, čo mi dokáže nádherne pokaziť večer. Čo sa týka formátu samotného je to celé také nejaké divné, a nepôsobí to vôbec zaujímavo alebo lákavo a je to nudnéééééééé, uťahanééééééééééé, niekedy až prehnane dramatickééééééé. Porotcovské "esá" nie sú vôbec sympatické, nie je z nich cítiť rešpekt - aj napriek faktu že sa snažia vyzerať vážne, sú skôr k smiechu (bez urážky). Moderátorská dvojica sa ešte len snaží hľadať si k sebe cestu, vtipné momenty rozhodne nie sú vtipné (ale treba im uznať snahu), a obaja sú dosť sterilný. Ďalšia nudná a zbytočná relácia ktorej ďalšie časti si pozriem len z dôvodu, aby som toto mohol objektívne ohodnotiť ... ale každý asi vie kam to smeruje.(28.8.2012)

• Puppy

Odb(p)orni porotci hykaji, ze pry je to maso zkazene http://www.csfd.cz/film/87021-zkazene-maso/ ? Mozna opravdu bylo, stejne jako tento porad. Hodnoceno po deseti minutach, na vic uz nemam zaludek. Podle odkazu na CSFD tvori reziser tyto zvratkomenu konzistentne. Zvratkum zmar !(27.8.2012)

• MM_Ramone

Dve najväčšie slovenské, komerčné televízie Markíza a JOJ znova medzi sebou rozpútali boj o gaučového diváka. Tento krát sa netancuje, nehľadá sa spevácka superstar, ani žiaden mimoriadny talent, ale snažia sa zaujať súťažnou kulinárskou reality show. "MasterChef" vs. "Recept na bohatstvo". V podstate sa jedná o to isté. Traja arogantní porotcovia a silne motivovaní, snaživí súťažiaci. Ide o to kto uvarí najlepšiu žranicu. MasterChefa som hodil do odpadu a táto JOJkárska kravina nie je o nič lepšia. Ako sa hovorí: jedno za osemnásť a druhé bez dvoch za dvadsať. Proste ďalší odpad!(5.9.2012)

• Marek1991

Kuchárska komerčná šou, ktorá vyzerá sprvoti ako Superstar, z druhej strany sa podobá na MasterChef, dokonca aj hraním na city a rozoberaním vecí okolo ako je chrup a návšteva zubára. S MasterChefom to má spoločné veľké množstvo vecí, najmä tie negatíva, dokonca rozdiel v porote nie je. Ochutnávajú bez vysvetlení, zdajú sa mi byť milší, až tak to nehrajú, ale v podstate sú len za stolom, čo je miernejší rozdiel. Poprosím Petra Ňunéza nech sa spamätá, to sú mu peniaze naozaj všetkým? Vlastne čo len on, veď v tom idú všetci tvorcovia z oboch televízií, moderátorka a moderátor a aj účinkujúci, bez ktorých hlúposti by to nebolo. Čakal by som niečo inovatívne a uberajúce sa smerom programov ako Áno, šéfe!, Nebíčko v papuľke, či novodobým Šéfkuchárom bez čapice v relácii, ktorá by zakomponovala šikovných ľudí, ale toto bol výsmech normálnosti, tentokrát od inej slovenskej komerčnej televízie a jej českého partnera.(29.8.2012)

• MUNRO

Jakékoliv pořady o vaření mám rád,ale tahle šaškárna?Nesympatické porotě dominuje ultraegoistická missis Šmuclerová,která místo hodnocení předloženého pokrmu vyloží idiotskou přednášku a poučovací seminář na téma-zubní hygieny.Paní Šmuclerová má možná zdarma dokonale upravený chrup,zdá se ale,že na úkor inteligence..(27.8.2012)

• - První klapla padla v prostorech hotelu Corinthia, kde se 23. a 24. června 2012 konaly první dva castingy. [Zdroj: recept.joj.sk] (hippyman)