poster

Recept na bohatství (TV pořad)

 • Slovensko

  Recept na bohatstvo

Reality-TV

Slovensko / Česko, 2012

Režie:

Peter Núňez
 • Cvachetka
  odpad!

  Tak teď jsem viděl asi půlku jedné epizody....a co to do prdele bylo. Naprosto nesympatická porota, zejména ta Šmuclerová, to je hnus. Očividně moc inteligence nepobrala, tak kdyby aspoň držela zobák. Ten pořad je o hovně. Ještě, že jsem to měl jen jako kulisu k práci, protože jinak bych litoval těch 40 minut (nebo kolik jsem to měl puštěné) života. Zaslouženě 0%. Snad bych dal i nějake procento za některé recepty...ale prostě to nejde...zaslouží si to velkou NULU.(11.11.2012)

 • MM_Ramone
  odpad!

  Dve najväčšie slovenské, komerčné televízie Markíza a JOJ znova medzi sebou rozpútali boj o gaučového diváka. Tento krát sa netancuje, nehľadá sa spevácka superstar, ani žiaden mimoriadny talent, ale snažia sa zaujať súťažnou kulinárskou reality show. "MasterChef" vs. "Recept na bohatstvo". V podstate sa jedná o to isté. Traja arogantní porotcovia a silne motivovaní, snaživí súťažiaci. Ide o to kto uvarí najlepšiu žranicu. MasterChefa som hodil do odpadu a táto JOJkárska kravina nie je o nič lepšia. Ako sa hovorí: jedno za osemnásť a druhé bez dvoch za dvadsať. Proste ďalší odpad!(5.9.2012)

 • Gekacuk
  odpad!

  Byl jsem nucen se na tento pořad dívat, protože byla změna programu a čekal jsem na jiný pořad. Jinak bych to v životě nesledoval. Je to absolutné příšerný paskvil, který si zaslouží ohodnocení mínus 100%. Jak si může madam Šmucla ještě dovolit přijít do TV, když byla vrcholnou šéfkou ukradené TV Nova? Společně se zlodějem Železným dluží nám všem (a měla by vrátit alespoň část) 10 miliard. Železný ukradl americkému miliardáři TV Nova a musel to za něj zaplatit český stát!!! Celá šou je odporná a vyniká v tom právě Šmucla. Její chování vždycky bylo a je arogantní, egoistické, nelidské. Pryč z TV, ona i celý pořad.(28.8.2012)

 • MissKim
  odpad!

  Tak tu máme další skvělou televizní show a opět je to jeden velký S..T. Víc na to není co napsat. A to jsem si na začátku říkala, že by to mohlo být i docela zajímavé. Superhvězda Šmuclerová, která si nevidí na špičku nosu a opravdu by se měla zamyslet nad svým chováním, se na začátku pořadu skvěle předvedla větou: "Psa, zavolejte někdo psa. Je tu někde pes?" (komentář prý k hnusnému jídlu). Hlasem, který mě fakt zvedal že židle. Pak začala u jiného pokrmu (tak, jako ostatní porotci) plivat prý nepoživatelné něco do příslušného koše, který má každý porotce u sebe. Pak snaha, asi režiséra, o určitou vtipnost v tomto pořadu. U soutěžící, která vařila romské jídlo, na adresu jejího manžela. Jeho fotku dali dost trapně dohromady se slavnými osobnostmi a k tomu dovětek - "Každý ho zná, i Madonna, i britská královna, ... wtf? Odpad, nic víc si tahle reality blbost nezaslouží. Tohle se fakt nepovedlo. Myšlenka dobrá, výsledek katastrofální. 0%. Btw - milá krávo Šmuclerová, jste neuvěřitelně hnusná! tohle nemá s upřímností co dělat. Ne, ta paní nemá pěkné zuby.. protože na to nemá peníze!!! To jako neochutnáš její pokrm kvůli špatným zubům? "Pojďmě řešit tento problém (zuby), já to ochutnávat nebudu." Paní asi byla nebo ještě je nemocná, je chudá, možná i dobře vaří.. Má dobré srdce. Vim, že máte manžela zubaře, ale tohle všechno jste si mohla před kamerama odpustit! Zlaté srdce, které chce pomáhat přece nemusí být viděno očím ostatních..Chudinko, je mi vás fakt líto. Jste ubohá jako tahle show.(27.8.2012)

 • MUNRO
  odpad!

  Jakékoliv pořady o vaření mám rád,ale tahle šaškárna?Nesympatické porotě dominuje ultraegoistická missis Šmuclerová,která místo hodnocení předloženého pokrmu vyloží idiotskou přednášku a poučovací seminář na téma-zubní hygieny.Paní Šmuclerová má možná zdarma dokonale upravený chrup,zdá se ale,že na úkor inteligence..(27.8.2012)

 • - První klapla padla v prostorech hotelu Corinthia, kde se 23. a 24. června 2012 konaly první dva castingy. [Zdroj: recept.joj.sk] (hippyman)