RajAthen

Byl jsem velký fanda téhle ne/postradatelné bandy od samého začátku a oba předchozí filmy si jako pamětník užil. Nostalgie prostě táhne. Všechno dobré má však svůj závěr a tento film jím jistě je. Jedna věc je nést se na vlně starých béčkovin, druhá je být béčkem v době aktuální. A to se zcela neodvolatelně stalo nyní. Byl by tento film možný bez starých siláků? Těžko. Chemie mezi veterány funguje. Nápad s mladou krví si není špatný na papíře, ale pro mě nějak nefungoval. Navíc se tím neúnosně natáhla stopáž, která spolu s finální přestřelkou hraničí se střeleckým pornem (pokud něco takového existuje). Všeho bylo dost, staří známí se zastavili na kus řeči a zase by měli jít, dokud mají vesměs ještě čistý štít. ()

DarthFailord

Už to prostě moc nefunguje. Respektive funguje, ale už to není tak skvěle svižný promazaný stroj jako bylo zvykem. Už jsou asi fakt staří...omlazení části týmu pomohlo jinak by to bylo ještě horší. Koho teda musím vyzdvihnout tak Antonia Banderase. Ten byl skvělý. A za Rondu jsem dal hvězdičku navíc. Hodně scén už je prostě opravdu přehnaných a motto jednosměrné jízdenky se snažili všichni členové postradatelných dodržet naplno a vrhali se do akce proti stovkám vojákům...asi si vážně potřebovali dokázat, že jsou opravdu postradatelní...50% ()

Matyas

1. díl - výborný, na to, že nemám rád akční filmy, super 2. díl - slabší, ale na akčňák pořád dobré 3. díl - pokles kvality (nejen obsazení), nechápu, že to Snipes a Ford přijali ()

gemi

Nepřehledný příběh i souboje... Vlastně to byla celkem nuda. Zachraňuje to svým nadhledem Tonda Panděras. Trošku. ()

rublik05

Dvojka nastavila laťku opravdu hodně vysoko, o to víc to měli tvůrci těžší. Postradatelní 3 se dvojce rovnat bohužel nemohou, překvapivě se však nemohou rovnat ani úplně prvnímu dílu. Stará parta nicméně opět nezklamala, pěkně mezi ně zapadl jak sympatický Wesley Snipes, tak i Antonio Banderas, jehož projev mě však po celou dobu šíleně iritoval. Naproti tomu noví mladí herci nejsou sympatičtí vůbec, přišli mi tam úplně zbytečně a vyloženě přímo „postradatelně“. Hlavní záporák se naopak moc povedl, Mel Gibson neskutečně válel. Akce je opět hromada, tentokrát však ničím nezaujme ani nestrhne. Vizuálně film připomíná levnější balkánskou produkci, efekty na tom nejsou o moc lépe. Postradatelní 3 měli podle mě mnohem větší potenciál. Těžko říct, kde se stala chyba. Pokud vznikne ještě další, v pořadí již čtvrté pokračování, snad se bude jednat o kvalitnější a především lépe zpracovaný akční nářez. V tomto případě se pohybujeme zhruba někde v průměru, škoda. 6/10. ()

Hashirama

Vábivé lokace zbořených bulharských paneláků, triky o jednu úroveň nad Žralokonádem, dementní smysl nedávající zápletka, no name komparzní omladina a nabalzamovaní duchové dob minulých. Ukázkový relikt, který už v dnešním světě horko těžko hledá svoje místo, natočený ovšem s fanouškovským nadšením, v akčním řemesle stále nad úrovní prvního dílu a především s angažovaným Antoniem Banderasem, který má ze všeho takovou prdel, že se při jeho výstupech nelze nebavit. Odpočívejte v pokoji. ()

Nix

I potřetí to fungovalo. Hlavně i díky Banderasovi, tady je fakt famózní a je dobře, že Sly mu dal volnou ruku. Pro někoho Gibson je tady hrozný, pro mne je tu skvělý, mne se nezdálo, že by přehrával. Každý má rád něco jinýho, dokonce mi ani přítomnost mladých nevadila, tady to funguje, jsem rád i za tento díl a snad se někdy dočkáme vytouženého 4.dílu. ()

Hellknight12

Exoendables 3. Čo to preboha bolo? Herecké výkony klesli. Bolo pridaných niekoľko postáv. Zmena pristredia. Príbehovo stránka za mňa nudná a nezaujala. Za mňa osobne mi tam najviac prekáža postava A. Bandotasa. Vtipná postavička, ktorý, je ako karikatúra. Celkové hodnotenie za mňa je 50%. ()

Likan7

Po hříchu nevyužitý Banderas. On a Gibson si svý role dokonale užívají a je jen škoda, že Tonda nedostal víc prostoru. Většinou jde totiž o hodně podrůměrný akční béčko, který má největší problém v nezajímavých mladých a nezajímavých lokacích někde na smetišti v Rumunsku. Tentokrát ten "tým" není složený dobře ani zajímavě. Akce je rutinní a průměrná. Zklamání. ()

mira.l odpad!

Haha. Už jsem na to přišel. Ronda Rousey. To je ten důvod, proč jsem před časem stáhnul tuhle trojku a když jsem zjistil, že to je třetí pokračování, doplnil jsem první dva díly. No byla to naprostá ztráta času ve všech třech případech. Fakt nepochopím, koho tohle baví financovat. Stejně jako nechápu, že to ta parta steroidových, kdysi možná slavných akčních hrdinů, ale dnes už pouze dědků nevidí, jak je to stupidní. V jednom z komentářů tady zazněla zajímavá myšlenka: co se asi honí hlavou těm, co podepisují smlouvy na takováto veledíla, když odhlédneme od stránky finanční?? Koukám, že to má ještě jedno pokračování, které ... si velkoryse odpustím, takovej masochista zase nejsu. ()

3mates33

Akčná sranda z dôchodcami. Je to asi najslabší diel, fakt si neviem predstaviť 4ku, to budú chodiť o paličkách, ale tak čo keď sa niekto na staré kolená nudí a prachy idú, logika tu chýba úplne, nie že by boli diely predtým na tom lepšie. Mladíci strašný, starci, okrem Banderasa, už tak nežiarili, no predsa dám 4*, stále sa dá na tom zasmiať. ()

Shredder

Dakujem kretenovi, ktory vymazal vsetky hodnotenia aj komentare, takze ho mozem pisat od zaciatku. Nedavno som cital o tom, ako Hollywood coraz viac apeluje na divakov prostrednictvom nostalgie. Stallone a spol. utocia na city chlapov, ktori vyrastali na akcnych hrdinoch vsetkymi desiatimi. Opat sa nam opakuju stare motivy z dvojky - pomsta hnana smutkom za (skoro) zavrazdenym kolegom, znamy nepriatel so svojou armadou, chlapske potlapkavanie aj meranie vtakov, zbesile strielanie naverimboha, suche hlasky a nostalgia a zase raz nostalgia. Mlady tim je absolutne nevyrazny a dokonca aj povodny musi ustupit do uzadia, aby mal Stallone vsetok priestor pre seba a svoje ego. Silene hlasky ako Arnieho "Get to the choppa" by posobili lepsie, keby ich uz neprednasali za svoj zivot 1000x a preto su podavane s elanom umierajuceho. Neviem ako sa im to podarilo, ale vdaka nepodarenym CGI akcne sceny posobia archaickejsie a menej realisticky nez tie v osemdesiatych a devatdesiatych rokoch. Taka helikoptera, ktora vyzera menej realne nez monstrum z 15 rokov stareho beckoveho hororu dokaze pokazit zazitok. Snaha o ubercool dojem, ktora vyustuje do prepalenych scen ako 80 metrovy skok do vysky s motorkou zakonceny parkour fintickami je neznesitelne evidentna. Co ma vsak prekvapilo najviac je fakt, ze acknak ma nudil viac nez kontemplativne poeticke dramy Mallicka. Plus obcas to vyzera tak, ze, ti ktori niesu na steroidoch su na drogach, Banderasovi by som kludne veril metamfetamin pred natacanim, lebo to co tam predvadzal bola hyperbolizovana sebaparodia hraniciaca s niecim podobnym, ako herecke vykony v Disaster movie. ()

biergof

Po nařachaný dvojce tu máme odfláklou trojku a zářicí Banderas s psychpatickym Snipesem nemohli zachránit naprosto sračkohovnovou režii a střih. Tohle se dalo udělat MNOHEM pečlivěji, s citem a líp! Vedle stovek zabitejch kuklenců je tu zabitej potenciál a to fandu sere a fanda nedpustí! ()

RAFT

První a druhý díl dobrý,tedka už tu máme celou trilogii a jak se nějak říká ,tak tenhle díl je promě asi nejlabší z celé trilogie.Ono ani ,tak nejde o příběh ,ale strašně mi ve filmu chyběli víc staří známí ve filmu herci z 80.let : Stallone,Arnold,Ford ti dva se ve filmu jenom mihly ,čekal sem proně dva nějakou lepší větší roli.A další herce jako jsou : Statham,Snipes,Couture ,Crews,Jet Li,od nich sem čekal daleko víc ,něž se ve filmu a to občas byli a najednou ne .Banderas kčemu ve filmu byl nic ,proněj využito nebylo.A Stallone dal místo nich ,nějakou bandu přiblblích nováčků ,kteří akčním hercům 80.let nestojí ani po kotníky.Mel Gibson byl docelo dobrý protivník,ale ta bitka se sStallonem mi přišla ,poněkud rychlá ,těším se na další díl snad využíjou víc akčních herců z 80.let. 70-75% ()

smajliss

Minulé díly zdobily vtipné hlášky. Nyní tomu chyběla uvolněná atmosféra. Akce je průměrná a nijak extra nezaujme. Tento díl je prostě průměrný, čemuž odpovídá i hodnocení, které film má. Celý film zachránil Mel Gibson, který předčil úplně všechny. Šel z něho strach a nebezpečnost. Wesley Snipes byla dost nezajímavý. Banderas je takový šašek, který ale trošku pobaví. Ford se mi tam nehodil. ()

Clark_Kent

Nejlepší výkon předvedl jednoznačně Gibson jako hlavní padouch. Jinak to moc nefunguje, Snipes tam moc nevyniknul neměl prostor, pro svoje kvality. Banderas je zbytečně ukecanej. No a taková třešnička je Ronda Rousey ta funguje dobře. No a Arnold snad až mládne připadnul mě hodně cool s těma fousama. ()

Taffey

Proéjekt Postradatelných je stejně dementní, jako sloučení Vetřelce a Predátora. Rozmělňuje to celý akční žánr, degraduje jednotlivé extra postavy v různých akčních filmech a jasně to dává najevo, že na akčních filmech se živí jen pár lidí, kteří, když Arnold řekne ne, tak tam dají kohokoli jiného. Zlaté osmdesátky. To vám řeknu. Koho přiberou příště? Jackieho Chana? Běžte mi do háje, s něčím takovým. Alespoň v mých očích to celou akční filmovou subkulturu hrubě zesměšňuje, byť je jasné, že tyhle filmy nejsou brány úplně vážně. A že tohle žere i publikum, to je, na to, to nejhorší. Je to jako stejk z argentinského bejka, na který někdo nakydal 15 druhů koření a strávník si to ještě zalil dvěmi deci ostré omáčky. ()

Stallone, Chan a spousta ropy

Stallone, Chan a spousta ropy