Austin a Ally (TV seriál)

Austin & Ally

Komedie

USA, 2011, 87x22–25 min

Laura Marano, Ross Lynch, Raini Rodriguez, Calum Worthy, Andy Milder, Julia Campbell, Claudia DiFolco, Ashley Fink, John Henson, Michael McCafferty, Jeff Blum, Debby Ryan, Carlos Santos, Amanda Leighton, Arturo del Puerto, Audrey Whitby, Devan Leos, Aubrey Peeples, Sofia Carson, Gracie Gillam, Ashley Argota, Gregory Marcel, Gregg Daniel, Cole Sand, Jill Basey, Bruno Amato, Brendan Hunt, Steve Trzaska, Lauren Boles, Rachel Eggleston, Sabrina Carpenter, Aubrey K. Miller, Sunkrish Bala, Will Harris, John Lee Ames, Pamela Dunlap, Mim Drew, Skai Jackson, Josh Ventura, James Earl, Mollee Gray, Kiersey Clemons, Lisa Arch, Skyler Vallo, Molly Jackson, Becky G, Richard Whiten, Maddie Ziegler, Saidah Arrika Ekulona, Carrie Wampler, Tyne Stecklein, Cameron Boyce, Brandon Gibson, Ryan McCartan, Matt Cook, Trevor Jackson, Lynne Marie Stewart, Cocoa Brown, Jim Hoffmaster, John O'Brien, Jean Villepique, Kahyun Kim, Cody Christian, Beverly Polcyn, Greg Worswick, Vicki Lewis, Gabrielle Elyse, Tetona Jackson, Marko Germar, Katie Wee, Hannah Kat Jones, Brandon J. Sornberger, Ryan Bollman, Brooke Sorenson, Chloe Bailey, Halle Bailey, Hayley Erin, Cameron Jebo, Veronica Dunne, Jet Jurgensmeyer, Noah Centineo, Jarret Wright, Kamil McFadden, Trinitee, Isaak Presley, Lauren Lindsey Donzis, Tahlena Chikami, Erica Lynne Arden

Larry Harris

Scénografie:

Michael Hynes, Greg Richman

Kostýmy:

Jessica Replansky

Komentáře uživatelů k TV seriálu (28)

Nebylo to na Disney seriál tak špatné, i písničky byly docela chytlavé. Byla jsem naopak docela překvapená. Uvidím co přinesou další díly.(11.5.2013)

• Gemini

Začátkem roku 2011 skončila na Disney Channel éra Hany z Montany... a náhradou za onen hudebně-komediální papundeklový seriál pro teenagery se stalo tohle. Už se ani nepozastavuju nad tím, že se to udrželo pět sezón (možná jen zatím, protože je teprve začátek března), Disneyho publikum je zatraceně vděčné a Disneyho studia zatraceně marketingově zdatná:P Faktem je, že Austin & Ally stojí o nějaký ten stupínek výš než dosavadní dno zábavy pro mladší náctileté publikum, které Déčko zvládlo pozřít z "jůesej" nabídky a vyvrhnout ho do českého éteru (ano, "Sladký Živote Na Moři", nebo jak říká moje dvouletá dcera - "blbosti na lodi" - dívám se tvým směrem), ale boha mário, opravdu mají rodiče zapotřebí kontrolovat každý nový seriál, který se na obrazovce veřejnoprávní televize objeví, jestli je to relativně (nebo i nerelativně) slušná zábava nebo jen další bezmyšlenkovitá, ze stokrát převařeného obsahu zbastlená barevná slátanina, která jim pozitivního nedá naprosto nic, a daleko spíš nabídne něco z opaku? Nedejte na vzletně napsaný obsah "according to marketing department", je to jen další bullshit. Ale koho nepřesvědčí desetiminutovka na youtube, tomu to patří, stejně je už pravděpodobně na záchranu jeho děcek pozdě;) 20%(2.3.2016)

• MikeCool

TV-seriál. | Průměr všech zhlédnutých epizod 15% (odpad!) |(9.10.2013)

• Kothy

Něco jako S Club 7 pro děti. Není to nic zázračného. Některým to asi stačí...(3.8.2017)

Hlavní představitelé jsou příšerní herci a dějově to taky není občas nic moc. Ale na druhou stranu jsou zápletky docela šikovně a vtipně vymyšlené a jako oddechově se u toho člověk pobaví a zasměje. Některé vtipy jsou vyloženě příjemně absurdní.(5.8.2017)

• metal.storm

Myslím že spojiť slová "ako sa robí rock" a tento seriál je chabé a ponižujúce.Tiež si myslím že toto je len "kópia" seriálu Hannah Montana, ktorý tak isto pojednával o hudbe a živote hviezdy a vzťahov okolia. Urobili to, samozrejme, trošku ináč, aby to nevyzeralo že to tak je, ale je to tak. Moc farebné a veľa, veľa pokusov o vtipy, tie ale väčšinou vôbec nevychádzajú.(13.1.2015)

• Master19

Když uvážím, že začínající teenageři musí taky na něco koukat, tak nedám odpad...(24.2.2016)

• HiddenDragon

Vydrzel jsem zkouknout jeden dil. A nemam potrebu videt vic. Je to dalsi tuctovka, ktere nevim proc Disney Channel chrli furt dokola. Asi chtelo navazat na uspech Hannah Montana, ale je to stejne trapny. Za celych dvacet minut tam nebyl jedinej dobrej for a i zapletka byla pubertalni jak svina. Dej moc nechapu, i kdyz mozna je to v US bezny (pilot jsem nevidel) - prijde mi proste divny, ze sestnatilety decka ridi obchod s hudebnimi nastroji. Desetilety holky mozna budou slintat nad blondackem Rossem Lynchem, mne navic vadi, jak se Disney nevim proc snazi zlehcovat vnimani obeznich lidi, jedna "matrona" je uz v Good Luck Charlie (ale to je aspon vtipnej serial), tady prcli jakousi Raini Rodriguez, ktera ma teda do krasy hooodne daleko. Chapu ze tlustoprdi to maj tezky, ale misto cviceni jim vlastne rikaj, jak je vsechno v pohode, muzete dokonce do serialu. No fuj. Jo...a ani ty pisnicky nic moc, na konci byla jedina....takovy amatersky popik hodici se na party zakladni skoly. Nic vic.(17.8.2013)

Celkem to de ikdyž nějaký díli mi přijdou trochu nudný , ale jinak dost dobrej seriál. A taky se mi dost líbí Austin Moonův ( Ross Lynchův) zpěv. Líbí se mi i jako herec , ale v seriálu mohli nějaké herce vyměnit , jako třeba Dezmonda ( Calum Worthy) a Trish ( Rainy Rodriguez). Tyhle dva mi přijdou v tomhle seriálu dost trapný.(4.1.2014)

Na to, že se jedná jen o další dílko z produkce Disney Channel, tak seriál není vůbec špatný. Ač jsou zápletky u některých dílů skutečně na hlavu postavené, člověk se zasměje a parádně odreaguje. Austin & Ally mi vždy vykouzlí úsměv na rtech. Obsazení sympatické a ty písničky se také dají poslouchat.(9.7.2014)

• lubospoti

Tohle je slušná vymývárna mozků. Občas jsem hodně moc rád, že mé dospívání už dávno patří minulosti.(9.3.2016)

• Stefi.

Tak tohle je hodně špatný... V podstatě další brak z dílen Disney Channelu jenom ještě o něco horší. Už roky jsem neviděl horší herecký obsazení, jasně 95% účastníků jsou děcka ale když si musím před tv zakrývat oči za to, jak je mi za ně strašně trapně, tak něco není v pořádku. Z toho co jsem měl možnost vidět, bylo tohle téměř absolutní dno zmíněného studia a že mají sakra z čeho vybírat. Vážně bych to nikomu ani za nic nedoporučil. Tu jednu hvězdičku jen za obstojné písničky co se tam občas mihnou.(26.5.2013)

• kerkulka

Tento seriál řadím k té lepší části splašek dnešní disneyovské produkce. A že je dnes venku tak hezky, mohu se od té hrozné televize proběhnout někam hodně daleko, tak dávám optimistické 2*.(20.4.2014)

• Silviaxx

Panebože, prečo DC vymýva mladým mozgy takýmito stupiditami?!(6.8.2013)

• tyna97

Fuy..(30.8.2016)

Povedený seriál od Disney Channelu, vypráví o čtyřech přátelích, prožívající hudební život. Dez, Trish, Austin a Ally. Tahle poslední dvojice představuje seriál plný hudby, ujeté zábavy a zábavy? Vyplynulo z toho pěkný seriál. Herci vypadají pohodově, hrát umí, a vtipy dokážou. A zpěvěcký talent jim samozřejmě nechybí. PS: A Laura Marano, ta je tak strašně roztomilá!!(18.8.2013)

• Matt.Murdock

Dívám se na to 5 minut a prostě musím napsat, že je to naprosto ostudnej seriál. Z hereckých výkonů Caluma (un)Worthyho je mi fyzicky zle. Ani jeden vtip, u kterého se obecenstvo řeže smíchy, nebyl vtipný. Odpad nad odpad. Co se týče dabingu, škoda mluvit. Battěkův pražáckej přízvuk tahá za uši víc, než otřesnej zpěv všech ostatních.(18.6.2014)

• Gromnir23

Ani nevím, proč takové blbosti dávám 2 hvězdy... asi proto, že není důležité jen to co se děje před kamerou, ale i to co se děje, když se kamery vypnou. Celé osazenstvo spolu dobře vychází a to se promítlo i na výsledku seriálu. Takže 2 hvězdy za to, že vidět nadšení a radost u těch dětí mě potěšilo.(10.6.2014)

Na tenhle seriál jsem přišel hned po jeho uvedení díky hlavnímu herci, Rossu Lynchovi a jeho úžasným písničkám.Ani jsem nevěděl, že je to od Disney Channelu, takže jsem shlédl celou první sérii. A strašně mě mrzelo, že se to u nás nevysílá. A to se konečně změnilo. Česká premiéra bude 11. května 2013.(8.5.2013)

• darthvader77

Opět nic moc, veškeré vtipy vyzněli trapně(opakování oficiálně, pojídání banánů s otevřenou tlamou), velice smutné a písniček o kterých tu všichni mluví tam není zase tolik a nejsou tak dobré, aby zvedli hodnocení víc než ze superodpadu na odpad.(17.11.2013)

• unclejack

Tlieskam spracovaniu. Svieže, letné, farebné. Na to sa dá chytiť. Lenže to tá návnada musela stáť za to - tradične prudérny herecký cast síce poskytuje istú nádej vo forme správne uleteného Rossa Lyncha, lenže tu ešte stále straší trojica hercov, ktorí sa Disneyho priemeru rozhodne nevymykajú - a s rekrutujúcimi členmi ansámblu je to tradične taktiež bledé. Lauru Marano nie je ťažké pristihnúť pri afektovanosti, keby tvorcovia vsadili na jej prirodzenosť, mohla to byť bomba. Raini Rodriguez a Calum Worthy dokazujú, ako si u Disneyho predstavujú komiku pre deti 21. storočia a je to viac než len žalostné - zvlášť v prípade potrhlého, neprirodzeného Worthyho. Dejové zápletky rovnako kolísajú čo sa týka kvality a niektoré vtipné momenty dokáže prekyť Dezovo trapošenie - za to samozrejme jeho predstaviteľ nemôže, ale scenárista by sa mal nad tým čo píše trochu zamyslieť. Suma sumárum - seriál v rámci konkurencie nie je zlý, v rámci divákových očakávaní zrejme osciluje okolo priemeru, čokoľvek vyššie a originálnejšie je však mimo jeho ligu. A ako pôjde čas dalej, zrejme bude klesať kvalita, čo je zreteľne vidno už na dieloch z novej série...(19.9.2014)

<< předchozí 1 2