Vařte jako šéf!

Kamera:

Adam Kruliš

Účinkují:

Zdeněk Pohlreich

Nejrespektovanější kuchař u nás několik let napravoval české hospody v televizním hitu Ano, šéfe! a naučil diváky správně grilovat v pořadu Šéf na grilu. Správný kuchař musí nejdříve zvládnout základní řemeslné znalosti – a zábavná kulinářská podívaná Vařte jako šéf! je plná praktických rad, které pozvednou vaše kuchařské schopnosti. Dostanete v ní tipy na suroviny, techniku i recepty, které vás pasují na opravdové kuchaře. Během šesti dílů zaměřených na vejce, polévky, omáčky, úpravy masa, lehká jídla, gril a saláty, ryby a těstoviny dostanou tři mladí kuchařští učni – a s nimi i vy – od Zdeňka Pohlreicha užitečně informace o základech řemesla, surovinách a správné technice vaření. Nenechte si proto ujít jedinečnou novou kuchařskou show a povzneste spolu se Zdeňkem Pohlreichem své kuchařské schopnosti na umění! (oficiální text distributora)

Nyanka

Já nevím, spoustu receptů se opakuje, kamera co prochází dycinky za tím sloupem mě rozčiluje, a prostě je to takový nemastný neslaný. Šéf měl lepší pořady rozhodně. ()

oskiii odpad!

Kolik těm třem zoufalcům dali, aby si na nich mudrc Cecek honil ego? Všichni tři naschvál podělají míchaná vajíčka, jen aby byla zápletka. Tohle je pořad přesně pro něj. Pořad kde může bez ostychu ponižovat, zvláště když mu ten kompars vyloženě nahrává na smeč. Nejlepší je ten hypevlezlý hipster v turbanu...jak leze mudrci Ceckovi do anusu. Nechá se ponižovat a ještě za to děkuje, idiot. A Cecin je spokojený...zase má pocit rváče s návalem euforie...zase mohl bez respektu někoho ponížit před národem. ()

San Miguel

Ač je v současnosti pořadů o vaření přespříliš, tak si myslím, že Zdeňkův pořad by mohl vydržet, a zajímavou formou i něco naučit. Zdenda Pohlreich alespoň ví co dělá, a o čem mluví. Na rozdíl od jiných rádoby kuchařů. ()

santa331

škola vaření...no konečně! O českých hospodách vím, že se zde jí blafy(Ano,šéfe!), ale jak se naučit nedělat ty blafy já sám, to tu ještě nebylo. Velmi zábavný a naučný pořad - tohle silně chybí ČT. ()

Baži

Vaření opět na úrovni, polopaticky vysvětlené, ale pořad celkově působí uměle, až to štípe. Herecké umění amatérů i Zdendy silně kulhá na obě nohy. ()

Critical

Nejvíc mě tam vyloženě sr**y ty 3 nemehla. By mě zajímalo, z čeho na konkursu vybírali. Asi nemuseli vybrat absolutně nesympatický držky, který navíc o vaření neví ani ***** a ani to vlastně neumí. Abych nekřivdil, tak občas ten Allah Akbar v turbanu něco věděl. Mnohem lepší by to bylo, kdyby tam byl Zdenda sám. Za mě těžká nuda. ()