Vařte jako šéf!

Kamera:

Adam Kruliš

Účinkují:

Zdeněk Pohlreich

Nejrespektovanější kuchař u nás několik let napravoval české hospody v televizním hitu Ano, šéfe! a naučil diváky správně grilovat v pořadu Šéf na grilu. Správný kuchař musí nejdříve zvládnout základní řemeslné znalosti – a zábavná kulinářská podívaná Vařte jako šéf! je plná praktických rad, které pozvednou vaše kuchařské schopnosti. Dostanete v ní tipy na suroviny, techniku i recepty, které vás pasují na opravdové kuchaře. Během šesti dílů zaměřených na vejce, polévky, omáčky, úpravy masa, lehká jídla, gril a saláty, ryby a těstoviny dostanou tři mladí kuchařští učni – a s nimi i vy – od Zdeňka Pohlreicha užitečně informace o základech řemesla, surovinách a správné technice vaření. Nenechte si proto ujít jedinečnou novou kuchařskou show a povzneste spolu se Zdeňkem Pohlreichem své kuchařské schopnosti na umění! (oficiální text distributora)

Moena

Bravo tleskám! Konečně pořad o vaření kde se učí VAŘIT a ne jen DĚLAT jídla. Hezky od základů se postupně propracovat. Jinak jestli to někomu přijde jako "nuda" jenom proto, že v tom nekřičí, nenadává a nebrečí tak je mi ho trochu líto. A jelikož TV pořady na ČSFD nehodnotím tak tu pětihvězdu berte spíš jako projev radosti, souhlasu nebo uznání. ()

Nach

Konečně pořad, který neříká, jak se to nemá dělat, ale ukazuje, jak to má skutečně, nejideálněji být. Tleskám výbornému zářezu Prima family a Zdeňkovi Pohlreichovi přeji samé takto úspěšné pořady. Kuchař s velkým K. Zatím 80% ()

PanZahadnyCZ

Zdeňka mám rád, ale zde, kde se snaží učit, a kuchaříci se ho ptají na různé otázky, tak jak to mají obě strany ve scénáři a je na ně milý, semtam něco vysvětlí rozhodně není to, co jsem očekával. Tento pořad se bohužel nepovedl, radši jsem si šel lehnout, než koukat na něco co mě nebaví. To, že zde hraje hlavní roli Zdeněk nemusí nutně znamenat to, že bude stejně perlit jako při natáčení skvělého Ano, šéfe. ()

blitzer

Příjemný, užitečný a esteticky vydařený pořad o vaření, který se snaží tuto činnost diváky alespoň v základech naučit, nejde zde - jako v případě mnoha jiných kulinářských pořadů - o pouhé předvedení receptu (i když v několika případech jsem tady nabyl taky takového dojmu). Pomocní kuchtíci / učni mi nijak zvlášť nevadili, jen se mi občas nelíbilo jejich (zřejmě hrané) nadmíru servilní chování a pochlebování Pohlreichovi, o jehož kulinářských schopnostech netřeba pochybovat. ()

sir-dave

Pohlreich učí vařit tři učně a diváky u TV. Zajímavý formát, dobré recepty a tipy. Těch šest dílů a krátká stopáž uteče rychle až je toho škoda. ()

Kosmik 1

Zdenda je fajn, pořady s ním mají šťávu a ještě se u toho člověk něco naučí navařit, popřípadě když už se to nepovede, tak alespoň pochytí nějaký supr fórek nebo hlášku. Tady sice už tolik nenadává, ale o vaření je to stále a podle mě pořád patří mezi nejlepší šéfkuchaře u nás, ať už si každý říká co chce. Mě nikdy nezklame. 80% ()

Lukoboss

Zdenda prostě umí, o tom snad nemusí nikoho přesvědčovat. Tady ukazuje naprostý základy a postupy vaření, bez kterých se člověk v kuchyni prostě neobejde. Sice se samozřejmě zase najdou kritici, ale tak už to bývá a myslím, že na to ani není potřeba nijak reagovat. Stopáž pořadu někde kolem 30 minut je naprosto dostačující a odpovídající. ()

Pyth

Pasaze jen s Pohlreichem super - spica. Pasaze s tema "studentama" ci co to je naprostej odpad. Dejte Pohlreichovi ciste jeho kucharskou show a bude to fajn :) ()

Hanys_

Zatímco "Ano šéfe" je víc než pořadem o vaření spíše show pro lidi, u "Vařte jako šéf" je to naopak. Po dvou dílech (z šesti?) Pohlreich nezklamal ani nepřekvapil - ale poprvé jsem se od něj dozvěděl, co dělat při vaření lépe. 7/10 ()

J.Bourne

Trošku mi vadí ti jeho přisluhovači s jejijch "vůbec nepřipravenejma, předem nečekanejma dotazama a rádoby forkama". A trošku mě mrzí že Zdenda neukazuje víc nějakejch fíglů atd. Jinak asi nej pořad o vaření z Čr. Tři a kousek hvězdičky. ()

Stružák

Oukej, Pohlreich je bavič a v dalším z pořadů opět střílí jednu hlášku za druhou. Vařit zjevně umí a věřím, že to lidi umí i naučit. Jenom je škoda, že ve Vařte jako šéf! má k ruce tři víceméně nesympatický řitní alpinisty, kteří celkový dojem kazí (obzvlášť nesympaticky působí při vstřižených dialozích). Krom toho mi nesedlo, že nám Zdeněk dvacetkrát za díl připomene, že mu vyšla jeho nová knížka. ()

ondrula

Samouci kuchtíci a patlalové mýho ražení se dozvědí něco málo zajímavýho, ale jinak je to nic moc. Zděnda je už nějakej vyčpělej, recykluje i starý vtipy a vůbec mi přijde, že ho to moc nebaví. Strašný jsou ti tři retardi, kteří jen tak občas něco nervózně žblebtnou a hlavně strašně lezou Pohlreichovi do prdele. ()

Mikeowka

Tak Zdenda mi tu extra nic nového nepředvedl, jelikož jsem viděla snad všechny díly Ano, šéfe a Na nože asi stokrát, Šéfa na grilu jsem taky stihla a ti přicmrndávači mi to mírně kazí. Každopádně jo, dobrý... :) ()

Košoun

Jsem rozpolcený. Určitě dávám 5* za gastronomickou osvětu a snahu předat divákům něco jiného než "vysypeme obsah instatní polévky do hrnce a mícháme". České domácnosti (a nejen ty) to potřebují jako sůl! Ovšem kontrastně k tomu mě neuvěřitelně štvalo provedení pořadu, především ti tři "pomocníci" á la tupci. A ještě jejich srdceryvný kecy na kameru á la americká reality TV. Dávám proto 3*, ale rozhodně doporučuji každému, kdo se chce o vaření dozvědět ty nejchutnější věci! ()