Vařte jako šéf!

Kamera:

Adam Kruliš

Účinkují:

Zdeněk Pohlreich

Nejrespektovanější kuchař u nás několik let napravoval české hospody v televizním hitu Ano, šéfe! a naučil diváky správně grilovat v pořadu Šéf na grilu. Správný kuchař musí nejdříve zvládnout základní řemeslné znalosti – a zábavná kulinářská podívaná Vařte jako šéf! je plná praktických rad, které pozvednou vaše kuchařské schopnosti. Dostanete v ní tipy na suroviny, techniku i recepty, které vás pasují na opravdové kuchaře. Během šesti dílů zaměřených na vejce, polévky, omáčky, úpravy masa, lehká jídla, gril a saláty, ryby a těstoviny dostanou tři mladí kuchařští učni – a s nimi i vy – od Zdeňka Pohlreicha užitečně informace o základech řemesla, surovinách a správné technice vaření. Nenechte si proto ujít jedinečnou novou kuchařskou show a povzneste spolu se Zdeňkem Pohlreichem své kuchařské schopnosti na umění! (oficiální text distributora)

Luk Skywalker

První dva díly v pohodě, ale ve třetím a čtvrtém začali z těch doprovodných kuchařů dělat blbce, jestli je to taktika Zdeňka nebo tvůrců-scénáristů netuším. Takže to sráží hodnocení. Jinak po grilování první pořád, kde Zdenda normálně vaří. Že tu není takový drsňák jako v Ano, šéfe nemá cenu rozebírat lidský byl i v Šéfovi na grilu. ()

papaguy

Kvalitně udělaný pořad. Od toho, co účinkující v kuchyni předvádí, přes interiér, vybavení... Formát šéf a tři sympatičtí kuchtíci má ten správný edukativní šmrnc a Pohlreich se tu chová jako člověk a ne jako bestie (což skalní fanoušci samozřejmě nepochválí, ti mají raději tu bestii);-). Kritiku těch tří kuchtíků v komentářích moc neberu. Mě naopak ten kontrast zkušený mentor / žáci baví. Ocenil bych podrobnější vysvětlování postupů. Mám dojem, že hodně přeskakují (asi aby toho ukázali víc) a pro začátečníka jsou některé momenty trochu moc honem, honem. Ale zase má pořad celkem odpich a neukolébává, což se mi občas u kulinářských pořadů stává. ()

tančísvlky

Pohlreich má zvláštne kúzlo pre obrazovku a nikdy nevstúpi do blata. Konečne sa dostal na samu podstatu obyčajných vecí u varenia. Palec na hor šéfe ... ()

s1r1us

Škoda, že se to uděje tak rychle. Člověk nestíhá sledovat, koukat pod ruce a ještě si to zapamatovat. Do toho všeho se člověk směje těm hláškám. Tento formát se mi líbí rozhodně víc než Ano šéfe, to byla jen show. Jo, a namotivuje to každýho si to jít zkusit. I když jinak nevaří. ()

Psycho.R

Skutečný základ pro začínající kuchaře, podle knížky Vařte jako šéf jsem se učil a můžu říct, že je ze mě výborný kuchař :-D. ()

Miro_CZ

Škoda, že tam jsou ty tři nesympatický figury (hlavně ty dva kluci). Nebýt jich, dal bych minimálně o jednu * navíc. Jinak je to pěkný pořad o vaření, Zdeněk vysvětluje, co a jak i s různými vychytávkami, které nám usnadní život v kuchyni. ()

Zeldur

Konečně nějaký program o vaření, který není založen na propagování product placementů. A Pohlreich rozhodně umí vařit... ()

Milda003 odpad!

Nikdo mně nepřesvědčí o tom, že Pohlreich je kokot.. Navíc jeho učni mají evidentně pripravene otázky a pořad pak působí nepřirozeně - a taky že je.. Jdi se vysrat zmrde.. Nikoho snad mé nadávky neurazí ne? Když je i sám mistr používá. ()

Dave_ff

Mezi současnými rádoby pořady o vaření opět něco smysluplného, obzvlášť pro ty, kdo se chtějí něčemu přiučit... ()

t.b.kat

Velkou chybou tohoto pořadu je, že zde Pohlreich musí komunikovat s kuchaři, kteří tam dle mého jen postávají a snaží se pokládat křečovitě otázky, na které pak Pohlreich odpovídá. Vlastně dodnes jsem nepochopil, proč tam vlastně jsou. Možná proto, aby někdo tu špinavou práci (krájení, míchání) dělal za něj, a je tedy otázkou zda se jedná o kuchaře a ne o přidavače v kuchyni. Jinak stopáž pořadu je dle mého příliš krátká a Pohlreich by mohl trochu podrobněji vysvětlovat samotnou přípravu pokrmů, ale je otázka, zda tím, že se na závěr dělá reklama knihám není tento nedodělek úmysl. Přeci jen, jde vždycky o prachy. Každopádně znám i lepší pořady o vaření, kde se reálně opravdu něco naučím. 2-3* ()

forrest11

Tipy na varenie OK, inak celkom nuda. A navyse dost nesympaticki mladici na cele s tou zenskou, ktora si mysli, ze vsetko vie. Je to ten typ, co rada vsetkych buzeruje a ma pocit, ze ona to robi najlepsie. Je mozne si to vsimnut uz po troch castiach.. bleee ()

ESNYR

Tři a půl chlapa. Parta netáhel zralých na frontu na pracák, se tady snaží okouzlit šéfa, který má velký kozy, jak sousedčina dcera ( je jí teprv 15 ) ()

Nerdvana

Tohle šlo vyrobit líp. Díky těm třem umělohmotným panákům, co Pohlreichovi nahrávají na krutopřísný kecy a papouškují poučky z Ano, šéfe! je to nějak celý na pytel a mám co dělat abych upustila páru a soustředila se na vaření. Celé to působí trochu papundeklově. ()

Tomik00

Pořad, který vás opravdu naučí vařit. Vaření se tu bere od základů,takže to není žádný Babica. Zdeněk Polreich je opravdový šéf, který svým studentům předvádí kuchařské um. Něco takového na Primě scházelo. Jisté chyby v pořadu jsou,ale i to se dá přehlédnout. Proto si pořad zaslouží 4 hvězdičky. ()