Epizody(17)

Žena, která vidí duchy, se spojí s materialistickým šéfem velké firmy, aby si navzájem pomohli z nesnází, přičemž jejich srdce a životy se proplétají. (Netflix)

Recenze uživatele triana k tomuto seriálu (1)

Joogoonui taeyang (2013)

"Ak sa rozhodnete milovať, nikdy sa nebudete cítiť osamelo." Veľmi rozporuplný seriál. Snáď najnudnejší z čias Keopi Hawooseu. Komediálna zložka bola natoľko nevýrazná, že som ju takmer celý čas (až na pár jemných záchvevov) postrádala. Duchovia (neviem prečo) – niektorí hrozní, iní vyvolávajúci súcit, doteraz som neprišla na to, podľa akých zákonitostí. Bolo by logické, čím čiernejšia duša, tým strašnejší duch. Ale zjavne sa tvorcovia žiadnou logikou neriadili. /// Ak by „Veľké Slnko“ hralo dieťa, prišlo by mi roztomilé. Avšak dospelá žena správajúca sa infantilne, za žiadnych okolností nedokáže byť roztomilá, ani rozkošná, jedine trápna! (SPOILER) Pri upísaní celej svojej bytosti žene, ktorá ovláda duchov, aby navrátila úbohého boháča späť medzi živých (KONIEC SPOILERU), som bola rozhodnutá poslať seriál do koša. Avšak pro-life odkaz v poslednej časti ho zachránil a So Ji Sub si tak zachoval svoju česť. Tiež chválim hudbu Oh Joon Sunga, ktorý už v Shinui ukázal, že talent má a vie ho náležite použiť. ()