VOD (1)

Epizody(17)

Žena, která vidí duchy, se spojí s materialistickým šéfem velké firmy, aby si navzájem pomohli z nesnází, přičemž jejich srdce a životy se proplétají. (Netflix)

Zíza

Tak nějak mi to sedlo. Bylo to pro mě roztomilé, dojemné, veselé, zábavné a milé pokoukání. Osvěžující. Jsem si vědoma, že ne pro každého to bude tak milé a příjemně koukatelné, jako to bylo pro mě, ale sedlo mi to. Herecké výkony, hudba, zvraty, děj, charaktery postav (navíc hlavní hrdinka nebyla typický archetyp korejských seriálů, díky čemuž to ode mě dostalo hodně plusových bodů). Bavilo mě se na to koukat a ani jsem necítila potřebu přetáčet nějakou scénu. Samozřejmě není to čistých 5*, hodně dlouho jsem se rozmýšlela mezi 4 a 5, po 16. díle jsem dokonce byla rozhodnutá pro ty 4, protože už to na můj vkus bylo moc natáhlé (alespoň ten 16. díl tak na mě působil, proto jsem se docela bála, co bude v tom 17., kde se to kupodivu vrátilo do "starých kolejí" a já si to užila, jen to možná bylo až moc sladké). Sečteno podtrženo, 5* s odřenýma ušima. Edit. 24/8/21 - tak jsem koukla znovu a upřímně už mě to tolik nebralo. Pořád hodně dobré, ale ne na 5*. ()

Andrea1717

Čo povedať, bolo to krásne. Celý seriál som sa usmievala sama pre seba ako blbka čo je neklamným znamením, že je to pre mňa dokonale skvelé a bolo. Proste tu všetko fungovalo, chémia, prostredie, príbehy, smútok, radosť, túžba. Skvele skombinované, ešte aj protivné postavy sa nakoniec zmenili na milé. Škoda, že už je koniec. ()

ainny

Tohle byla jedna z letošních věcí, na které jsem se hodně těšila, ale ani sestrám Hong se vždycky nezadaří. Do pátého dílu to ještě celkem šlo a šestým jsem skončila. Nelíbil se mi příběh o psovi (z čistě osobních důvodů) a prostě nějak jsem se po skončení každého dílu, přestávala těšit na ten další. I když mám Gong Hyo-jin ráda, tak tady mi neskutečně lezla na nervy. Stejně jako So Ji-sub, jehož vlasovému stylistovi bych zakázala jeho profesi vykonávat. Dalo by se říct, že to nemá s příběhem, co do činění, ale když vám lezou na nervy hlavní hrdinové, tak to ani sebelepší story nezachrání. Nevím, jestli to někdy dokoukám, ale asi spíš ne. Podtrženo, sečteno. Master`s Sun je první východoasijský seriál, který jsem nedokoukala. EDIT po více než dvou letech. Teprve teď jsem se k seriálu vrátila a začala tam, kde jsem skončila. Nebyl dokonalý, ale koukatelný rozhodně. A navíc se mi už dlouho nestalo, abych se celý poslední díl culila jako pako. ()

Pethushka

Sestry Hong pro mě začínají být sázkou na jistotou a určitě to neříkám poprvé, ale jsou rok od roku lepší. Vážně zbožňuju ty jejich dvojsmyslné vtípky a skvělé vyvážení komické i dramatické stránky. So Ji Seob a Kong Hyo Jin jsou pro mě naprosto nezapomenutelnou kombinací. Rozkošný byl i příběh bodyguarda a Malého slunka, a takový komorník Kim byl podle mě jednou z nejsympatičtějších postav, které se kdy v korejských drama objevily. Bože, a ten soundtrack! Už teď se těším, co si pro nás scénáristky připraví na příští rok. ()

andiek05

The Master´s Sun jsem sledovala ve stejnou dobu jako jiné dorama s dost podobnou tématikou (jak jsem již zmínila v jednom z předchozích komentářů). The Master´s Sun bylo pro mě prostě lepší! Moc se mi líbila hororová stránka dorama, zároveň to bylo i dost zábavné a nechyběly ani nějaké ty city :-D Také výborné herecké obsazení – Gong Hyo Jin téměř nikdy nezklame, Seo In Guk, So Ji Sub, … A krásný OST. ()

• Seriál měl být původně šestnáctidílný. Rozhodnutí přidat jeden díl padlo až v průběhu natáčení. (Jirka_Šč)