poster

Joogoonui taeyang (TV seriál)

 • Jižní Korea

  주군의 태양

 • USA

  The Master's Sun

Horor / Fantasy / Romantický / Komedie

Jižní Korea, 2013, 17x60 min

 • Pethushka
  *****

  Sestry Hong pro mě začínají být sázkou na jistotou a určitě to neříkám poprvé, ale jsou rok od roku lepší. Vážně zbožňuju ty jejich dvojsmyslné vtípky a skvělé vyvážení komické i dramatické stránky. So Ji Seob a Kong Hyo Jin jsou pro mě naprosto nezapomenutelnou kombinací. Rozkošný byl i příběh bodyguarda a Malého slunka, a takový komorník Kim byl podle mě jednou z nejsympatičtějších postav, které se kdy v korejských drama objevily. Bože, a ten soundtrack! Už teď se těším, co si pro nás scénáristky připraví na příští rok.(21.10.2013)

 • coffee...
  *****

  Za půlkou série musím říct, že ačkoliv nemám ráda tyhle upejpané hlavní hrdinky, tady nemůžu jinak a strašně jí fandím. Líbí se mi, jak se v poslední době Korejci naučili uzavírat vedlejší dějové linky v jednom díle a přitom napínat k dalšímu. Ještě mi dejte uzavřený, spokojený konec a máte u mě seriál roku. Update: seriál za mnou a já tomu nevěřím. To nemohlo být korejské. Taková spokojenost s koncem. Skvělé.(10.9.2013)

 • Jirka_Šč
  *****

  Trailer: http://www.youtube.com/watch?v=vTCWbZZCDYc ■ Je to o vystresovaný holce, která vidí duchy. Potká muže, který se jí náhodou dotkne a nejbližší duch zmizí. Začne vyhledávat jeho společnost a poté, co spolu shodou okolností stráví noc, přičemž on ji celou dobu držel za ruku, se ona probudí po dlouhé době konečně pořádně vyspaná a nepřeje si nic jiné, než být s ním. ■ Poměrně dlouhou dobu to byla pecka. Nápadité (člověk by neřekl, co vše se dá vymyslet na téma "duchařina"), nestandardní hlavní hrdinka, každý díl obsahoval vlastní minipříběh, některé okamžiky byly srdcervoucí a pro mě nejemotivnější, co jsem dosud v seriálech viděl. Pak, pár dílů před koncem, dokončila hlavní hrdinka svoji primární misi a najednou to sklouzlo do určitého seriálového klišé (hledání se, atd.). Na začátku posledního dílu jsem si říkal, že 5* ne. Jenže pak přišlo k "duchovi u odpadkového koše" a já měl na chvíli slzy v očích (nikoli poprvé během sledování seriálu). A tak jsem sečetl všechny plusy a vrátil se k původnímu hodnocení, které jsem byl po většinu epizod rozhodnut udělit. Ukázka, že si Jižní Korea stále drží vysoký standard (poslední epizoda The Master's Sun byla odvysílána před devíti dny). ■ Hudební video (song All About): http://www.youtube.com/watch?v=qOwXuU949_8 U tohoto songu se musím usmívat, protože si vybavím, kdy jsem ho v seriálu poprvé slyšel. Je to scéna, ve které si postava představuje jistý velmi romantický okamžik, finálně lehce sparodovaný a funny :). ■ P.S. Blbnu. Měl jsem včera v Bratislavě jednu pracovní schůzku, chtěl jsem vyjádřit, že je něco v pořádku a řekl: 괜찮아.(12.10.2013)

 • andiek05
  *****

  The Master´s Sun jsem sledovala ve stejnou dobu jako jiné dorama s dost podobnou tématikou (jak jsem již zmínila v jednom z předchozích komentářů). The Master´s Sun bylo pro mě prostě lepší! Moc se mi líbila hororová stránka dorama, zároveň to bylo i dost zábavné a nechyběly ani nějaké ty city :-D Také výborné herecké obsazení – Gong Hyo Jin téměř nikdy nezklame, Seo In Guk, So Ji Sub, … A krásný OST.(13.9.2013)

 • Mkqp
  ****

  Dlouho jsem přemýšlel jak moc na mě Master's Sun zapůsobil, ale i přes pár opravdu silných dílů před koncem musím dát 4/5. Být o 3-5 dílů kratší a ze startu se více věnovat hlavní dějové lince, tak neváhám a dávám 5/5. K tomu abych jej nezavrhl hned u startu bylo zapotřebí putovat krůček po krůčku cestičkou zvanou JK Dramata (hlavně Secret Garden a Byeoleseo On Geudae), jelikož pustit si takový seriál před rokem, po 2. dílech ho mažu. Master's Sun přichází se spoustou působivých charakterů, pro mě netypickou hlavní hrdinkou, na kterou u JK seriálů nejsem zvyklý a zatím s nejkrásnějším OST songem,,který jsem slyšel a jímž je Touch Love.(14.8.2014)

 • - Seriál měl být původně šestnáctidílný. Rozhodnutí přidat jeden díl padlo až v průběhu natáčení. (Jirka_Šč)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace