poster

S kuchařem kolem světa (TV pořad)

 • Česko

  Globe Cooker

 • Francie

  Les Nouveaux Explorateurs

 • Francie

  Le Globe Cooker

 • Slovensko

  S kuchárom okolo sveta

Dokumentární

Francie, 2007, 30x53 + 1x96 min

Hudba:

Lionel Cohen

Producenti:

Laurent Baujard

Střih:

Elke Hartmann
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Peabody

  kuchař, který se chová jako idiot - soudím dle pořadu o čínské kuchyni. Pokud někam jedu, alespoň základ si o tom přečtu, takže jeho údiv nad tím, že se v Číně pije hadí žluč s pálenkou vypovídá jen o tom, že je a) idiot sám b) natáčí pořad pro idioty, kde si na jednoho z nich hraje, aby byl sociálně blízký. To není můj šálek(13.1.2017)

 • dee-key
  ****

  I když se ten Frantík směje strašně idiotsky a v jednom tahu se pohihňává, jeho přístup k práci, vaření a kulturám je docela sympatický a zajímavý, stejně jako místa, která navštíví a kuchyně, kterou zkouší. Občas z toho pomrkává, že interakce s domorodci je trochu strojená, což mu velkoryse odpouštím. Pokud už máte plné zuby těch našich českých klohnilů nebo všech profláklých Britů, zkuste Freda. Třeba vám přijde k chuti.(21.5.2015)

 • llydeb
  ****

  Tohohle francouského kuchaře mám ráda. Fred se vloudí pod pokličku do lecjaké kuchyně, vždycky s respektem k místním lidem. Pro potěšení diváka sebou nechá házet v příboji o útesy při sběru korýšů nebo vyleze do koruny palmy a nabírá lektvar.. a třesou se mu ruce. Je svůj. Upovídaný a možná trochu afektovaný. Každopádně okouzlující. Skvělý cestopis.(29.6.2014)

 • Lindiště
  ***

  Tenhle uřvaný skřet mi leze na nervy čím dál víc. Navíc už se čím dál víc děsím chvil, kdy tam nějakým "originálním" způsobem zabíjejí zvířata - a že jich tam je. Nejsem vegetarián a vím, že naše "vyspělá" Evropa v tomhle mnohdy není o nic lepší, není to ale něco, co bych s požitkem sledovala. Vrcholem byl díl Filipíny. Vím, že jiný kraj, jiný mrav, ale někdy je to vážně k zblití.(9.6.2014)

 • Wartord
  *

  Vždycky, když to omylem jenom zahlídnu, tak se mi chce zvracet z toho, čím se 90 % světové populace krmí. Ještě, že ta naše křesťansko-židovská civilizace si zachovala alespoň nějakou kulturu. Chtěl bych vidět, kde u nás dneska vraždí prase tupým nožem, nebo umlacuje slepici k smrti, aby údajně líp chutnala..... Hvězda za sympatického Freda.(9.7.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace