poster

S kuchařem kolem světa (TV pořad)

 • Česko

  Globe Cooker

 • Francie

  Les Nouveaux Explorateurs

 • Francie

  Le Globe Cooker

 • Slovensko

  S kuchárom okolo sveta

Dokumentární

Francie, 2007, 30x53 + 1x96 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Wheelcrusher
  *****

  Díky tomu pozitivnímu cvokovi (dost mi připomíná hyperaktivního kámoše z učňáku:) se skvěle bavim, páč rozhodně nepatřim k voslům, co obdivujou Zdendu "dramatickýho kreténa" Pohlreicha, kterej je ale samozřejmě akorát zrcadlem český zaprděný společnosti... Francouzi umí správně zpomalit, jídlo má plnit především funkci duchovní očisty (jako smích) a o tom to je! PLUS eXotika všelijaký "Usrany-Nasraty" světa, ukrutně se linoucí pořadem jak závan připálený cibulky bytem.(31.1.2015)

 • Lindiště
  ***

  Tenhle uřvaný skřet mi leze na nervy čím dál víc. Navíc už se čím dál víc děsím chvil, kdy tam nějakým "originálním" způsobem zabíjejí zvířata - a že jich tam je. Nejsem vegetarián a vím, že naše "vyspělá" Evropa v tomhle mnohdy není o nic lepší, není to ale něco, co bych s požitkem sledovala. Vrcholem byl díl Filipíny. Vím, že jiný kraj, jiný mrav, ale někdy je to vážně k zblití.(9.6.2014)

 • radomiil
  ****

  Je libo třeba osmahlou tarantuli z Kambodže nebo Filipínské nadívané selátko,naservírované u stolu přátelům v idylickém prostředí chýše, a taktéž vůbec nepochybuji že za přijatenou umírněnou cenu) narozdíl od zdejších nevyvedených končin, které doslova hltám obrazovkou a neváhal bych měnit ani minutu.(19.3.2017)

 • Kosmik 1
  *****

  Tak tenhle kulinářský seriál mě vážně hodně baví. Fred je neuvěřitelný komik a jeho smích je nakažlivý až hrůza, vždy se perfektně pobavím. Nejvíc se smál asi v díle, kde po nocích chytali úhoře. Jeho radost, když se mu konečně povedlo nějakého chytit, byla podobná dítěti, když dostane svou první hračku. :D Potěšil mě díl o Mexicu, což je má vysněná destinace, kam bych se rád jednou podíval a ochutnal tamní speciality. Při pohledu na všechny ty tortily a omáčky a masové směsy a pálivé papričky...uááááááá. :D Každý díl má něco do sebe, v každém díle se dozvím něco zajímavého a pokaždé se skvěle bavím. 90%(3.4.2015)

 • rt12
  ****

  Podle komentářů je zde rozdělený tábor na ty co Freda vzali na milost a je jim téměř sympatický a ty kteří ho až nenávidí. Patřím do první skupiny. moje sympatie si získal Fred tím, že netradičním způsobem upozorňuje na různorodost kuchyní po celém světě. Je nekonfliktní, přátelský a jde do všeho. S domorodci zabíjí zvěř pro Evropana brutálními způsoby, vše ochutná a popíše chutě. Snaží se zjistit jak vaří domorodci a jaké jsou jejich zvyky. To mě baví, shlédla jsem 22 dílů a těším se na další.(22.6.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace