"Zažila jsem konečně ten pravý orgasmus?" Podobnou otázku si časem položí každá dívka s určitou mírou podezřele nejednoznačných praktických zkušeností v oblasti sexu. Tři nejlepší kamarádky Ingen, Victoria a Lena jsou sice sexy a navíc chytré, ale snad díky Amorově škodolibosti jsou právě jejich milostné zážitky naplněny spíše než spalující vášní veselými historkami s předčasnou pointou. Ne, že by nápadníků bylo málo, ale umění milovat v středoškolských osnovách nenajdete. V takovou chvíli může vzít frustrovaná dívka do vlastních rukou nejrůznější pomůcky, nebo svůj osud. Podnikavé přítelkyně se pustí do hledání ztraceného orgasmu s pružností osmnáctiletých a důkladnou teoretickou přípravu testují v praxi. Zatímco Ingen jde na věc s přesností téměř vědeckou, Victoria vidí cíl v kvalitě zrozené z kvantity a Lena romanticky věří, že první velký orgasmus ji přinese první velká láska. Přes nečekaná dobrodružství a řadu komických úskalí dospěje hledání ztraceného orgasmu u všech tří kamarádek k překvapivě působivému vyvrcholení. (oficiální text distributora)

moviesfan

Jen pro pár vtipných scén (hlavně pro drncavou jízdu na kole) dávám jednu *, protože se tato komedie snaží o úspěch bez jakékoliv minimální originality. ()

corpsy

Slečinky síce niesu nesympatické - klasické nemecké držky - ale s tým filmom je už akosi problém. Ak by to mládenci vaša mladá chcela vidieť, kľudne ju nechajte. Veď je to film práve pre ňu. Zajtra na neho aj tak zabudne. ()

SaNcHeZ_cz

Těžce průměrná komedie sázející převážně pouze na inspiraci zaoceánským trendem komedií pro mladé a sexuální tématiku. ()

kaylin

Tak jsem konečně po třinácti letech viděl tenhle film, německou odpověď na "Prcičky". Je to asi takové, jak se dalo čekat. Tuctové, nudné a nakonec v tom ani není nic moc erotického, je to jen teen romance, které vládnou tři titulní hrdinky a jejich snaha o orgasmus, což se úplně nedaří. Karoline Herfurth mám rád, tak ta mi film zpříjemnila. ()

Easykk

Tak z tohodle jsem málem začal štěkat na mravence a házek klacíky želvičkám. Dal jsem jim pak ještě jednu šanci v pokračování - od té doby štěkat už umím obstojně a želva se po dvou letech drezůry konečně objevila s klackem v puse - na první hod to neni špatný co :)) ()

Aleee89

Je to takové bezduché a bez děje, ale na zasmání místy dobrá komedie s vtipnými hláškami a tak. No, herci nic moc, ale co byste chtěli po takovýchto teenagerech bez valných zkušeností. Ale dívat se na film dá, člověk se zasměje. Akorát ho to moc neobohatí. ()

Frenegonda

Nemužu za to ale Diana se mi fakt libi za ni dávám dvě *. A on ten film sám o sobě taky není úplně tak blbej. Daleko radši se bavím a dívam na pěkný němky než na usekaný hlavy američanek:-D ()

kagemush odpad!

Jejdanánku,ty můj malej namoženej děložní čípku a odřená frndičko! To je teda už zase dílo. A co na to cílová skupina? Nic, už podruhý ma(s)tur(b)uje. ()

SallyZen

Souhlasím s B!kerem, že na American Pie to opravdu nemá, ale tak na tu chvilkovou zábavu to stačí. Neměcká teenblbost, spíš pro mladší generaci. ()

Figu

Na tento film jsem si normálně vzpomněl včera, při mé každodenní cestě do práce. Můj skvělý kolega, který začal při lehkém jarním počasí sportovat a jezdit do zaměstnání na kole, mě dostatečně připomněl velmi známou scénku z filmu "Holky to chtěj taky", když blonďatá slečinka Diana Amft okusí prvně orgasmus od svého koženého sedátka. Mám obrovskou radost, když ho před směnou na jeho horáku zahlídnu, protože vím, že nic tak směšného, už se mi v ten pracovní den nenaskytne, tedy pokud ho zase neuvidím jet vedle mě ještě cestou z práce. Má nožičky do X, nad kterými je prostě nemožné najít sedlo, a to vše mě jen utvrzuje v tom, že je možné opravdu celé sedlo zasunout s přehledem do prdele, i když je jeho velikost desetkrát větší než otvor na sraní... Má přezdívku Monty, pač má rád hodně sýry (asi rozumíte), a proto si vysloužil také rýmovačku "Monty, Monty na prdel se ti stojej fronty". Dnes je mi jasné, že když fronta není dostatečná, Monty jezdí s chutí na kole a vychutnává si každičký hrbolek, který se na cestě vyloupne! Jinak tahle německá kravinka za 30% ()

Statham předává kurýrskou štafetu

Statham předává kurýrskou štafetu