"Zažila jsem konečně ten pravý orgasmus?" Podobnou otázku si časem položí každá dívka s určitou mírou podezřele nejednoznačných praktických zkušeností v oblasti sexu. Tři nejlepší kamarádky Ingen, Victoria a Lena jsou sice sexy a navíc chytré, ale snad díky Amorově škodolibosti jsou právě jejich milostné zážitky naplněny spíše než spalující vášní veselými historkami s předčasnou pointou. Ne, že by nápadníků bylo málo, ale umění milovat v středoškolských osnovách nenajdete. V takovou chvíli může vzít frustrovaná dívka do vlastních rukou nejrůznější pomůcky, nebo svůj osud. Podnikavé přítelkyně se pustí do hledání ztraceného orgasmu s pružností osmnáctiletých a důkladnou teoretickou přípravu testují v praxi. Zatímco Ingen jde na věc s přesností téměř vědeckou, Victoria vidí cíl v kvalitě zrozené z kvantity a Lena romanticky věří, že první velký orgasmus ji přinese první velká láska. Přes nečekaná dobrodružství a řadu komických úskalí dospěje hledání ztraceného orgasmu u všech tří kamarádek k překvapivě působivému vyvrcholení. (oficiální text distributora)

Hrabka

Jsou sračka filmy, které nechcete už nikdy vidět a pak sračka filmy, na které se z nostalgie rádi podíváte znovu. A to je právě tento případ. Takže ačkoli je to kvalitativně někde jinde, já tomu s klidným srdcem dám pěkný tři hvězdy. !Lena! 60% ()

juta

Dost podprůměrná německá komedie, která nenabízí žádný pořádný děj, navíc s tématikou, která pozvedne ze sedaček jen náctileté, ale pro ty dospělé už humor není ten pravý. Slabší dvě. ()

Boogeyman

Německý pokus o variaci na Prcičky dopadl tragicky přesně podle očekávání, jedna z trojice dívek (nejvyšší,hnědovlasá) je však natolik nádherná, že jsem celý film přěžil bez úhony (vlastně s úhonou). A za to ty dvě hvězdy. ()

Omnibus

Já se bavil. A při scéně s kolem v obýváku jsem málem přepadl přes gauč i já! Vtipně a cudně podaný příběh o necudnostech. A o strastech, kterých nás kluky naše jinošské noční poluce ušetřily. Což je od přírody vůči holkám asi trochu nespravedlnost... Celý film jsem držel těm holkám palce , aby dosáhly své zasloužené sladké odměny a nenudil jsem se ani chvíli. Všechny tři herečky byly dobře vybrané, zajímavé typy, přirozeně hezké, takzvaně obyčejné holky od vedle. Tři sympatické kočky na cestě za svým prvním orgasmem... co chtít od sobotního večera víc? Viděno zatím třikrát, zařazeno v oddychových komediích v pohotovostním šuplíku pro případ podzimní depky. Poctivé tři hvězdy, za každý orgasmus jedna... Čtvrtá hvězda natruc všem uživatelům, kteří těm holkám tu rozkoš asi nepřáli (nebo záviděly?) :-) ()

gilmore_girl

Tenhle film mam radsi nez Prcicky hned ze dvou duvodu. Zaprve je o holkach (a tudiz i vic pro holky) a zadruhe si odpousti veskere nechutarny typu prujem, ktere vylozene nesnasim. Ustredni trio je vic nez sympaticke, hlavne Felicitas Woll jako Victoria, ktera nam bohuzel nevydrzela do dvojky a utekla do serialu Berlin, Berlin (mimochodem taky povedeneho). Diana Amft pak alespon prevzala nekolik jejich obliceju :). Pres vsechny lepsi momenty (kolo, Lenina babicka, tancici Dirk) a hlasky ("Uz se stalo", "Prej tady neni", "Sklizim mrkev") mam ale radsi dvojku, protoze je jeste o trochu min vulgarni. V ramci zanru urcite neurazi a komu vadi nemcina, pusti si film v kvalitnim ceskem dabingu :). ()

Frajer42

Při sledování této německé podivnosti jsem si mnohokrát oddechl, že nejsem majitelem vagíny a nemusel jsem celé dospívání zasvětit touze po dosažení orgasmu a mohl jsem svoji pozornost věnovat jiným věcem. Film působí jako takový chudší příbuzný amerických Prciček, kde kluky vystřídaly v hlavní roli holky, přičemž je jasné, že holky neumějí udělat tolik srandy. Po většinu stopáže mi bylo trapno, ale našlo se i několik momentů, kdy jsem se zasmál a vzápětí se za to zastyděl. Také by mě určitě neurazilo, kdyby bylo k vidění o něco více obnažených slečen. Místy jsem bohužel sváděl lítý boj se spánkem. [40 %] ()

Fingon

Nerad bych se mýlil, ale mám takový pocit, že scénář nesesmolil soudruh němec, ale dvě soudružky téže národnosti. Sice to u tohoto žánru není nejpřednější, ale příběh mi přijde uvěřitelnější a reálnější než u jiných filmů ze stejného ranku. ()

nash.

Německé prcičky nejsou žádná extratřída, ale dopadly kupodivu lépe než jsem čekal, lépe než Original American Pie. Tři sympatické holky, standardní příběh odvyprávěný uvolněným stylem a okořeněný několika dobrými nápady. K tomu pár nečekaně vtipných scén, které mě rozesmály, a hlavně se podařilo, až na pár zanedbatelných momentů, vyhnout typickému německému nevkusu a trapným vulgaritám. ()

bassator

Asi jediná část o "holkách" a "klucích" kteří to "chtějí" se kterými se (bohužel) roztrhl pytel na kterou se "dalo" docela i koukat. Po tomto už jen stupidní napodobeniny těžící jen z názvu filmu... - Viděno 2x cca - 40% ()

heyda

Někdy hloupé, někdy vtipné, ale i tak to nedosahuje na průměr v žánru komedií, takže jen 2 hvězdičky. ()

eraserhead666

Zdalipak ten film zvedl prodejnost kol v Německu a přilehlých oblastech? Ani už vlastně nevím, jestli se mi to před lety líbilo, ale teď mě to docela bavilo. Může za to hlavně dobrý výběr ústřední trojice dívek, který se fakt povedl. Úsměvné scénky (kolikpak lidí asi zkoušelo nafukovat kondom?) a naprosto tupí kluci jsou taky jen k dobru. ()

codeas

Nuda, nuda.. Pokud se podívat na trailer, zasmějete se jako u samotnýho filmu. Chybí tomu vtip, hezký hoky a příběh. Teda vlastně všechno.. ()

Statham předává kurýrskou štafetu

Statham předává kurýrskou štafetu