Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Naloďte se na Millennium Falcon a vydejte se do předaleké galaxie ve filmu Solo: Star Wars Story, zbrusu novém dobrodružství nejoblíbenějšího syčáka v galaxii. V řadě troufalých eskapád hluboko v temném a nebezpečném zločineckém podsvětí potkává Han Solo nejen mohutného Chewbaccu, svého budoucího kopilota, ale narazí i na nechvalně známého hazardního hráče Landa Calrissiana. Na této cestě se zrodí jeden z nejnepravděpodobnějších hrdinů ságy Star Wars. (Falcon)

(více)

Diskuze

Lateef

Lateef (hodnocení, recenze)

Jsem zvědav, jak tvůrci pojmou tzv. Kessel Run... protože spousta lidí si myslí, že jde o závod a přitom to je označení pro tajnou a nebezpečnou pašeráckou trasu... jako doufám, že tohle bude vrcholná akční scéna filmu, protože tady se budou moci s efekty a Millenium Falconem vyřádit...

na příspěvěk reagoval kamigava, Camulator

Wysch

Wysch (hodnocení, recenze)

Darth_AK

Z čistě marketingovýho hlediska je nesmysl, aby trailer na Sola vyšel v době, kdy je Ep VII pořád ještě na vrcholu. Trailer, případně teaser, na Sola nemůže přijít dřív, než odezní vlna z the Last Jedi, to znamená alespoň 3-4 týdny po premiéře (vzhledem k tomu, že release Sola je už tak brzy). Bylo to tak i v případě Rogue One, kdy marketing pro RO začal po odeznění vlny z Ep VII, a naopak marketing pro Ep VIII začal po odeznění vlny Rogue One. Potřebuješ mít nějakou synergii, návaznost, v marketingových vlnách jednotlivých filmů.
Čili osobně tipuju půlku ledna, kdy začne nějaký marketing pro Sola.

Uživatel Blackhand47 smazal svůj příspěvek.

 (hodnocení, recenze)

Helo

Já jsem v pohodě.Stačí zahodit určitá slova a tak no.Přeji ti hezký zbytek dne.

Helo

Helo (hodnocení, recenze)

J8 s tím problém nemám, ale jsem zvědavej na tebe teda :D

 (hodnocení, recenze)

Helo

To je na mě moc jednostranná smlouva.Pokud prohrjate budete stejně vulgární jako já.A pokud prohraju já budu stejně inteligentní jako vy.

na příspěvěk reagoval Helo

Helo

Helo (hodnocení, recenze)

CvokCZ

Ten Ben Solo tam pořád někde je, má v sobě konflikt, ale já mu pomohu jej vyřešit! :D

na příspěvěk reagoval CvokCZ

CvokCZ

CvokCZ (hodnocení, recenze)

Helo

Opravdu věříš že pokud vyhraješ tak že on dodrží slovo? Ochhhhh jak naivní :D :D 

na příspěvěk reagoval Helo

Helo

Helo (hodnocení, recenze)

Uzavřeme sázky? :D

 

Pokud se pleteš, tak se až do premiéry Sola budeš na diskuzích chovat jako člověk - slušně, přátelsky, bez vulgarit... zkrátka jako já nebo Darth_AK.

 

Pokud vyhraješ, tak ti až do premiéry neřeknu křivý slovo, i kdybys mě droidosouložitelem nazval. :D

na příspěvěk reagoval CvokCZ

 (hodnocení, recenze)

Helo

Prostě ten film vyjde v Květnu.Tady není o čem debatovat.Udělá to větší GAP pro důležitý hype na 9.díl.

na příspěvěk reagoval Darth_AK

Helo

Helo (hodnocení, recenze)

Proč, jakmile někdo naruší tvojí realitu, tak je to pro tebe jak kopanec do kulí? :(

Darth_AK

Darth_AK (hodnocení, recenze)

Killduku, už se nedodržel u Rogue one, tak nám tu nevykládej svoje moudra o Disneym. 

Helo

Helo (hodnocení, recenze)

Ale k posunům z května u SW už docházelo, takže to není nic neočekávatelnýho. Taky s tím květnem moc nepočítám. :(

Související novinky

Ryan Gosling se brzy podívá do vesmíru

Ryan Gosling se brzy podívá do vesmíru

20.04.2024

Čeká nás další film, jenž mnozí z nás budou možná s nadějí vyhlížet jako jeden z nejočekávanějších v daném roce. Alespoň to tak vypadá na papíře. Studio Amazon totiž sune kupředu svůj snímek Project… (více)

Lando nebude seriál, ale další Star Wars film

Lando nebude seriál, ale další Star Wars film

14.09.2023

Je to jen pár měsíců, co Donald Glover a jeho bratr Stephen Glover převzali otěže nad scénářem k očekávanému seriálovému spin-offu o Lando Calrissianovi. Chystaný Star Wars projekt si tak od… (více)

Donald Glover přebírá otěže nad Landem

Donald Glover přebírá otěže nad Landem

28.07.2023

Šéfka Lucasfilmu Kathleen Kennedy před pár lety oznámila řadu nových seriálů a filmů ze světa Star Wars, z nichž víceméně na většinu stále zatím čekáme. Byl mezi nimi každopádně i samostatný projekt… (více)

Šéf Disney chce být se Star Wars opatrný

Šéf Disney chce být se Star Wars opatrný

12.03.2023

Jen před několika dny se objevily zprávy, podle nichž jsou filmy Star Wars, jedné z největších franšíz všech dob, víceméně v bodu mrazu. Jediný projekt, co by mohl v dohledné době dorazit, je prý… (více)

Reklama

Reklama