• quip
  ****

  Judy Greer má konečně lead roli, Nat Faxon si užívá "jen" hraní v seriálu (oba byli nedávno na interview v Bullseye Jesseho Thorna - doporučuju), realismus, celé to běží na FX... S tím sexismem to kolega trochu přehání - pár gendrových stereotypů ano, nějaká diskriminace nebo zlá vůle rozhodně ne. Čenichám rodinnější verzi Louieho = )(7.8.2014)

 • geklon
  ****

  Faxon v životní roli poševního loudila. Judy Greer v roli matky se zdecimovanou vagínou po třech dětech natolik, že maželovi odmítá dát... naději na pohlavní svěžest v manželství středního věku. Rozhodně to netlačí na pilu a je to dooost nekorektiš, ale já se bavím. Faxon i Greer jsou dokonalej páreček. Druhá řada nastolený pořádek nemění, nic zásadního se v zaběhlé všednosti rodinky Bowmanových nemění. Ba ani jejich přátelé. O to víc se tato série jeví jako nudná a nic nového neobjevující, ale Married se nesnaží nic nového objevit, jen nám reflektovat jak to chodí mezi mužem a ženou, kteří žijí běžný Americký sen.(29.9.2014)

 • Loooki
  ***

  A vyzeralo to tak dobre v teaser traileroch :/ Asi nejako nerozumiem danému humoru. Hodnotene po I.sérii.(23.9.2014)

 • milka
  **

  Po 3 dílech: Tvůrčí snaha o znázornění rodinné nudy v rádoby přisprostlém stylu Judda Apatowa, který se dosti míjí účinkem. Humor sice není vyloženě trapný a párkrát se člověk jistě pousměje, žádnou originalitu či padání ze židle ovšem rozhodně nečekejte. Seriálu navíc chybí šťáva a ani postavy nejsou příliš zajímavé na to, aby s nimi divák trávil více času. Tohle zapadne hodně rychle. 40%(14.8.2014)

 • IQ Tiqe

  Nedávám seriálu moc šancí na dlouhé trvání. Nat Faxon tu není takovej debil jako obyčejně (ale daleko k tomu nemá); Judy je fajn, ale spousta scén je trapná. Celkem mě udivuje, že prudérní Amíci něco tak otevřeně sexistického dokážou skousnout (což ale, bohužel, není problém seriálu).(22.7.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace