Married (TV seriál)

Komedie

USA, 2014–2015, 8 h 3 min (Minutáž: 19–27 min)

Tvůrci:

Andrew Gurland

Nat Faxon, Judy Greer, Brett Gelman, Jenny Slate, Rachel Eggleston, Paul Reiser, John Hodgman, Regina Hall, Patrick Fischler, Jason Kravits, David Wain, Michaela Watkins, Ike Barinholtz, Alexandra Daddario, Jennifer Lafleur, Charles Baker, Nick Krause, Eileen O'Connell, Carlos Alazraqui, Kaitlyn Jenkins, Phil Tyler, Mike Zehr, Miles Szanto, Justene Alpert, Julia Vera, Mandy June Turpin, James Pumphrey, Dave Silva, Jessie Ennis, Terry F. Smith, Malaya Rivera Drew, Daisy Gardner, Andrew Patrick Ralston, Luke Baybak, Carlease Burke, Lobo Sebastian, Sabrina Culver, Kimiko Glenn, Krysta Rodriguez, Whitney Rose Pynn, Patricia Bethune, Carolina Inoue, Samantha McIntyre, Aemilia Scott, Fortune Feimster, Scott Rodgers, Christian Isaiah, Raevan Lee Hanan, Skylar Gray, Karolin Luna, Cat Ce, Maurise Maclou, Michael Gonzales, Selina Kaye, Charlie Nicholls, Angela Richardson, Evan Campbell, Shainu Bala, Alisha Wainwright, John Roohinian, Pamela Guest, Tahlena Chikami, Cass Buggé, Ryleigh Mangen, Verona Blue, Molly Gurland, Maddy Caddell, Sigrid Owen, Dorian Martin, Joshua Rodriguez, Julia Ahn, Ido Mor, Isaac Salzman, John Bradford, Dan Gill, Teresa Huang, Angela Nordeng, Charles Janasz, Zalia Haskins, Robert Jamison, Sarah Burns, Frances Conroy, M.C. Gainey, Jen Reiter, Pamela Roberts, Cyrina Fiallo, Diane Baldwin, River Alexander, Jeremiah Alexis, Georgia May Geare, Kai Lennox, Matthew Temple, Isabella Blake-Thomas, Anita Tucker, Amy Landecker, Mallory Low, Katherine Castillo, Zack Pearlman, Austin Irving, Parishi Kanuga, BJ Porter, Joseph Beck, Martin Starr, Joanna Cassidy, Chris Farah, Misty Monroe, Sarah Baker, Verton R. Banks, Ekeme Ekanem, Carissa Bazler, Exie Booker, Fred Melamed, Ellen Karsten, Tony Katsaras, Rob Huebel, Richard Gant, Joseph Wagner, Maria Thayer, Andrea Savage, Amy French, Ronny Cox, Todd Louiso, Bradley Bundlie
  • milka

Po 3 dílech: Tvůrčí snaha o znázornění rodinné nudy v rádoby přisprostlém stylu Judda Apatowa, který se dosti míjí účinkem. Humor sice není vyloženě trapný a párkrát se člověk jistě pousměje, žádnou originalitu či padání ze židle ovšem rozhodně nečekejte. Seriálu navíc chybí šťáva a ani postavy nejsou příliš zajímavé na to, aby s nimi divák trávil více času. Tohle zapadne hodně rychle. 40%(14.8.2014)

• IQ Tiqe

Nedávám seriálu moc šancí na dlouhé trvání. Nat Faxon tu není takovej debil jako obyčejně (ale daleko k tomu nemá); Judy je fajn, ale spousta scén je trapná. Celkem mě udivuje, že prudérní Amíci něco tak otevřeně sexistického dokážou skousnout (což ale, bohužel, není problém seriálu).(22.7.2014)

Judy Greer má konečně lead roli, Nat Faxon si užívá "jen" hraní v seriálu (oba byli nedávno na interview v Bullseye Jesseho Thorna - doporučuju), realismus, celé to běží na FX... S tím sexismem to kolega trochu přehání - pár gendrových stereotypů ano, nějaká diskriminace nebo zlá vůle rozhodně ne. Čenichám rodinnější verzi Louieho = )(7.8.2014)

A vyzeralo to tak dobre v teaser traileroch :/ Asi nejako nerozumiem danému humoru. Hodnotene po I.sérii.(23.9.2014)

Faxon v životní roli poševního loudila. Judy Greer v roli matky se zdecimovanou vagínou po třech dětech natolik, že maželovi odmítá dát... naději na pohlavní svěžest v manželství středního věku. Rozhodně to netlačí na pilu a je to dooost nekorektiš, ale já se bavím. Faxon i Greer jsou dokonalej páreček. Druhá řada nastolený pořádek nemění, nic zásadního se v zaběhlé všednosti rodinky Bowmanových nemění. Ba ani jejich přátelé. O to víc se tato série jeví jako nudná a nic nového neobjevující, ale Married se nesnaží nic nového objevit, jen nám reflektovat jak to chodí mezi mužem a ženou, kteří žijí běžný Americký sen.(29.9.2014)