poster

Outpost 37

 • Alien Outpost

Akční / Sci-Fi / Thriller

Velká Británie / Jihoafrická republika, 2014, 90 min

Režie:

Jabbar Raisani

Scénář:

Jabbar Raisani

Hudba:

Theo Green

Producenti:

Trevor Engelson

Střih:

Mike Jackson

Kostýmy:

Maria Hofmeyr
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • MartinezZ
  *

  Laciný pokus o jakoby reálný dokument z po-enemácké invaze snímaný samozřejmě pro vysokou realističnost ruční kamerou. Výsledek tedy odpovídá amatérské scifárně kolektivu fandovských amatérských filmařů s výpravou ála "vzadu za barákem" a s několika počítačovými efekty. Jako fakt ne, na Vimeu a na YouTube najdete spoustu i lepších kratších a tedy méně nudných scifárem s mnoha efekty a triky.(15.3.2015)

 • maddy
  *

  Tá forma natočiť film v štýle „reálneho“ dokumentu z prostredia pár vojačikov bojujúcich s poslednými mimozemskými tvormi, ktorí na Zemi po invázii ostali nie je úplne na zahodenie. Akurát to znie tak tisíc krát zaujímavejšie, než to v skutočnosti je. Alien Outpost aka Outpost 37 tak ponúka len rutinné zábery vojakov pobehajúcich po zaprášenej základni a jej okolí, do toho sú neustále nezáživné prestrihy na postavy rozprávajúce do kamery o „reálnych“ udalostiach a to je tak všetko. Nie je to absolútne ničím zaujímavé, pôsobí to lacno, po celý čas tomu chýba spád, neskutočne sa to vlečie a pozeranie sa stáva každou sekundou čoraz nezáživnejšie. Po pol hodine som u toho už vyslovene trpel a mal pocit, že to trvá snáď 18 hodín a nijako sa to nerozbehlo ani tú ďalšiu útrpnú hodinu. Nemám nič proti malým sci-fi filmom, ale v Alien Outpost nie je nič, vôbec nič. Nemá to takmer žiaden príbeh, takmer žiadnu dramatizáciu deja, takmer žiadnu výraznú akčnú scénu, jednu jedinú zaujímavú postavu, nič. Nestojí za pozornosť. CELKOVO: 0,5* (1/10)(13.2.2015)

 • Big Bear
  ***

  Tohle téma mám rád ať už jsou ufouni v L.A. nebo v JARu. Čekal jsem, že po Districtu tohle může být podobná záležitost. Celý děj se odehrává na hranici Afghánu s Pákistánem a pokud se někdo těšil na padající mrakodrapy, bude zklamán i když pár záběrů uvidí. Vše se odehrává na předsunuté základně sil Spojených sil lidstva, kde kempuje parta maerickejch vojáků a nejít o rok 2031, řekli by jste, že je to někde v Afghánistánu či Iráku v současnosti. Technika je stejná, uniformy také, jen název ozbrojených sil se po rozpadu OSN změnil. A fandům do letadel sdělím, že ještě v roce 2031 budou létat A10 ! :-). Takže milovníci military filmů si částečně přijdou na své už jen na základně, většina z nás (včetně military milovníků) se však těšila na emzáky. K pár kontaktům také dojde, ale je to tak jedna přestřelka v celkové době trvání 5 min na 30 minut keců... Film je totiž točen jako reportáž z návštěvy novinářů na základně Outpost č. 37. Mezi záběry na sedící vojáky na židličkách s černým závěsem za zády a odpovídajícími novinářům na dotazy odkud jsou, proč šli bojovat atd...vidíme pak jejich denní chleba. Mně osobně nejvíc vadili ty emzáci. Proč sakra většina ufounů musí vypadat jako my? Dvě ruce, dvě nohy, hlava, oči nos... Sakra trochu fantazie! Je te tedy na slabší tři inplantáty, ale dám je. * * *(9.8.2015)

 • George Stobbart
  *

  Pohľad do každodenného, ťažkého života vojačikov na pozadí mimozemskej invázie v blízkej budúcnosti. Lacno obsadený, nezáživne natočený, extra nudný (95% kecy a citové výlevy uniforiem vs. 5% smiešnej -údajne alien- akcie) a otravný epic fail. Podobný "Battle Los Angeles" je oproti tomu dokonalý film a o kultovke "Starship Troopers" radšej ani nehovorím.(30.1.2015)

 • noriaki
  *

  Za stěnou z vlnitého plechu leží základna strážící nejnebezpečnější oblast na světě. Na vratech má hrdě nasprejovaný nápis OP 37 a uvnitř hrstku vojáků, drsných a zároveň citlivých. Jestli takhle vypadá to nejlepší co může lidstvo poslat proti mimozemské invazi, tak se nedivím že divím válku dávno neprohrálo. I když. Nepřátelé jsou banda amatérů. Útočí za dne, bez krytí a novinka zvaná taktika asi na jiné planety nikdy nedorazila. Ergo amatérskost projektu je skoro k pláči. Rád bych napsal že děj je zajímavější, ale bohužel se mi žádný nepodařilo vypátrat. Pokud ho nemají suplovat ony dokumentární pasáže. Ty jediné stojí alespoň za řeč a kdyby je někdo slušně sestříhal, podbarvil dramatickou hudbou a vynechal celý zbytek filmu, tak by mohl vzniknout slušný mystifikační dokument.(11.3.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace