poster

Outpost 37

 • Alien Outpost

Akční / Sci-Fi / Thriller

Velká Británie / Jihoafrická republika, 2014, 90 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • VanTom
  ***

  10 let po mimozemské invazi zůstalo na planetě Zemi již jen pár izolovaných nájezdníků a celá válka se smrskla na lokální bojůvky vedené z "plechových" základen např. na pákistánsko-afghánské hranici. Nebo to tak aspoň vypadalo z minimální výpravy reportážně točené produkce (kameraman přímý účastník, rozhovory s vojáky). Ale nebylo to zas tak hrozné, protože postupně do sebe střípky zapadaly (jak dění na "37", tak obrázek celého konfliktu) a rozmáhající se nudu zahnal slušný závěrečný protiúder.(4.9.2017)

 • kaylin
  **

  Člověk se prostě neubrání tomu, že mu to připomene "District 9" jen v levnějším provedení. Ty triky jsou tu ale překvapivě dobré, pokud tedy nedojde na digitální krev. Mimozemšťané ale vypadají skvěle. Ten dokumentární styl tomu ale nic moc nepřidává a příběh samotný není nijak moc zábavný a ani akční.(27.2.2015)

 • maddy
  *

  Tá forma natočiť film v štýle „reálneho“ dokumentu z prostredia pár vojačikov bojujúcich s poslednými mimozemskými tvormi, ktorí na Zemi po invázii ostali nie je úplne na zahodenie. Akurát to znie tak tisíc krát zaujímavejšie, než to v skutočnosti je. Alien Outpost aka Outpost 37 tak ponúka len rutinné zábery vojakov pobehajúcich po zaprášenej základni a jej okolí, do toho sú neustále nezáživné prestrihy na postavy rozprávajúce do kamery o „reálnych“ udalostiach a to je tak všetko. Nie je to absolútne ničím zaujímavé, pôsobí to lacno, po celý čas tomu chýba spád, neskutočne sa to vlečie a pozeranie sa stáva každou sekundou čoraz nezáživnejšie. Po pol hodine som u toho už vyslovene trpel a mal pocit, že to trvá snáď 18 hodín a nijako sa to nerozbehlo ani tú ďalšiu útrpnú hodinu. Nemám nič proti malým sci-fi filmom, ale v Alien Outpost nie je nič, vôbec nič. Nemá to takmer žiaden príbeh, takmer žiadnu dramatizáciu deja, takmer žiadnu výraznú akčnú scénu, jednu jedinú zaujímavú postavu, nič. Nestojí za pozornosť. CELKOVO: 0,5* (1/10)(13.2.2015)

 • Big Bear
  ***

  Tohle téma mám rád ať už jsou ufouni v L.A. nebo v JARu. Čekal jsem, že po Districtu tohle může být podobná záležitost. Celý děj se odehrává na hranici Afghánu s Pákistánem a pokud se někdo těšil na padající mrakodrapy, bude zklamán i když pár záběrů uvidí. Vše se odehrává na předsunuté základně sil Spojených sil lidstva, kde kempuje parta maerickejch vojáků a nejít o rok 2031, řekli by jste, že je to někde v Afghánistánu či Iráku v současnosti. Technika je stejná, uniformy také, jen název ozbrojených sil se po rozpadu OSN změnil. A fandům do letadel sdělím, že ještě v roce 2031 budou létat A10 ! :-). Takže milovníci military filmů si částečně přijdou na své už jen na základně, většina z nás (včetně military milovníků) se však těšila na emzáky. K pár kontaktům také dojde, ale je to tak jedna přestřelka v celkové době trvání 5 min na 30 minut keců... Film je totiž točen jako reportáž z návštěvy novinářů na základně Outpost č. 37. Mezi záběry na sedící vojáky na židličkách s černým závěsem za zády a odpovídajícími novinářům na dotazy odkud jsou, proč šli bojovat atd...vidíme pak jejich denní chleba. Mně osobně nejvíc vadili ty emzáci. Proč sakra většina ufounů musí vypadat jako my? Dvě ruce, dvě nohy, hlava, oči nos... Sakra trochu fantazie! Je te tedy na slabší tři inplantáty, ale dám je. * * *(9.8.2015)

 • MartinezZ
  *

  Laciný pokus o jakoby reálný dokument z po-enemácké invaze snímaný samozřejmě pro vysokou realističnost ruční kamerou. Výsledek tedy odpovídá amatérské scifárně kolektivu fandovských amatérských filmařů s výpravou ála "vzadu za barákem" a s několika počítačovými efekty. Jako fakt ne, na Vimeu a na YouTube najdete spoustu i lepších kratších a tedy méně nudných scifárem s mnoha efekty a triky.(15.3.2015)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace