Outpost 37

Mike Jackson

Kostýmy:

Maria Hofmeyr
  • kaylin

Člověk se prostě neubrání tomu, že mu to připomene "District 9" jen v levnějším provedení. Ty triky jsou tu ale překvapivě dobré, pokud tedy nedojde na digitální krev. Mimozemšťané ale vypadají skvěle. Ten dokumentární styl tomu ale nic moc nepřidává a příběh samotný není nijak moc zábavný a ani akční.(27.2.2015)

• kiros179

Naprosto zbytečný a svým zpracováním směšný sci-fi nízkorozpočťák. Nechápejte mě špatně, nemám nic proti takovým filmům a jsem ochoten přimhouřit obě oči, ale aby film o globálním konfliktu s mimozemšťany měl svůj vrchol v jednom obrněném vozu, vrtulníku, který jste viděli už někde v Coppolově Apokalypse a jedné plechové (!!!), slovy účastníků nejnebezpečnější, základě - to už je slušná kovbojka. Příběhově nečekejte nic, co by jste už milionkrát neviděli, mimozemšťané jak z animací her devadesátých let, prostě všechno špatně. Kdybych tady měl rozebírat všechny nesmysly od toho, že samotným mimozemšťanům prý silně dochází munice do jejich zbraní, ačkoli při každé potyčce vesele pálí ze svých ručním laserů (a samozřejmě skoro nikdy nikoho netrefí), nebo fakt, že stejní mimozemšťané, který jsou schopni meziplanetárních přesunů, "ještě nikdy předtím nepoužili návnadu", jinými slovy taktiku používanou na Zemi posledních pár tisíc let, to už jsem se válel smíchy! Ne - díky! 10%(21.3.2015)

• noriaki

Za stěnou z vlnitého plechu leží základna strážící nejnebezpečnější oblast na světě. Na vratech má hrdě nasprejovaný nápis OP 37 a uvnitř hrstku vojáků, drsných a zároveň citlivých. Jestli takhle vypadá to nejlepší co může lidstvo poslat proti mimozemské invazi, tak se nedivím že divím válku dávno neprohrálo. I když. Nepřátelé jsou banda amatérů. Útočí za dne, bez krytí a novinka zvaná taktika asi na jiné planety nikdy nedorazila. Ergo amatérskost projektu je skoro k pláči. Rád bych napsal že děj je zajímavější, ale bohužel se mi žádný nepodařilo vypátrat. Pokud ho nemají suplovat ony dokumentární pasáže. Ty jediné stojí alespoň za řeč a kdyby je někdo slušně sestříhal, podbarvil dramatickou hudbou a vynechal celý zbytek filmu, tak by mohl vzniknout slušný mystifikační dokument.(11.3.2015)

• MartinezZ

Laciný pokus o jakoby reálný dokument z po-enemácké invaze snímaný samozřejmě pro vysokou realističnost ruční kamerou. Výsledek tedy odpovídá amatérské scifárně kolektivu fandovských amatérských filmařů s výpravou ála "vzadu za barákem" a s několika počítačovými efekty. Jako fakt ne, na Vimeu a na YouTube najdete spoustu i lepších kratších a tedy méně nudných scifárem s mnoha efekty a triky.(15.3.2015)

Rozhodně jsem se bavil více, než u Světové invaze a podobných ufounských filmů poslední doby! Nekonečný letitý boj s invazí vetřelců působí celkem reálě, vůbec né lacině a dějově to je taky celkem povedené, takže fandům žánru mohu jen doporučit! Chvilkama to má jakoby dokumentární ráz, ale to ději vůbec neublížilo. Film v distribuci i pod názvem Alien Outpost.(30.1.2015)