Reklama

Reklama

Superhrdinové: Batman do Ligy!

(TV film)
  • USA Lego DC Comics: Batman Be-Leaguered

Obsahy(1)

Za Batmanem jednoho dne přiletí Superman, aby jej pozval do nově vzniklého spolku superhrdinů, který se nazývá Justice League. Batman ale rád hraje sólo, a tak odmítne, nicméně nedlouho potom Superman záhadně zmizí, a tak se Temný rytíř musí spojit s ostatními členy Justice League, aby Muže z oceli našli. Postupně ale zmizí i ostatní členové týmu, a je tedy na Batmanovi, aby je všechny zachránil... (Elethber)

(více)

Recenze (12)

HiddenDragon 

všechny recenze uživatele

Kratas, ktery je jako bonus na ceskem DVD "LEGO: Liga spravedlivych vs Bizarro" (2015) a je rek bych o chlup lepsi (a dejove tomuto snimku predchazi). V hl. roli je tu Batman, ktery celkem dobre cynicky hlaskuje a snazi se prijit na to, proc se ztraci ruzne artefakty spolu s padouchy a cleny JL, do ktere se ho vsichni snazi naverbovat. Zaporak byl pro me novinkou (i kdyz podobne jako Bizarro existuje od 50. let) a i kdyz stejne jako "Bizarro" je tento film spise pro mladsi divaky, prece jen forky nejsou tak trapne a bavil jsem se. (bonusem jsou i "nepovedene scenky", takze jako celek prima) ()

jh666 

všechny recenze uživatele

Další LEGO filmeček a další porce LEGO zábavy. Musím říct, že těmhle LEGO filmům kratší stopáž sluší, protože se člověk nestačí nudit, navíc LEGO superhrdinové jsou o dost vtipnější než normálně. Jediná větší výtka, kde je sakra Green Lantern? Jinak hodnotím nasprůměrně 80 %. ()

Shakers 

všechny recenze uživatele

Batman je proste najväčší frajer, čo si budeme hovoriť a preto zaslúžene dostal svoj Lego animák. Srandy je tu kopec, je to krátke, svižne a úderne, netopier proste nepotrebuje parťakov. 80% - 4* ()

hous.enka 

všechny recenze uživatele

LEGo filmy se mi líbí jak ty delší (Everything is awsome), tak třeba tenhle kratší. Batmana láká Liga spravedlivých, aby se stal jedním z nich. Jenže Batman je zvyklý, že si všechno udělá sám (tahle scéna mě hodně pobavila), takže jejich nabídce říká NE v poušti, pod vodou i na vysokém mrakodrapu. Jak tohle dopadne...? LEGO jede a já se na jeho vlně ráda svezu. ()

Galerie (8)

Reklama

Reklama