Superhrdinové: Batman do Ligy! (TV film)

Lego DC Comics: Batman Be-Leaguered

Akční / Dobrodružný / Komedie

USA, 2014, 22 min

Rick Morales

Předloha:

Bob Kane (komiks), Bill Finger (komiks), Jerry Siegel (komiks), Joe Shuster (komiks), William Moulton Marston (komiks), Gardner Fox (komiks)

James Krieg

Batman je proste najväčší frajer, čo si budeme hovoriť a preto zaslúžene dostal svoj Lego animák. Srandy je tu kopec, je to krátke, svižne a úderne, netopier proste nepotrebuje parťakov. 80% - 4*(30.7.2016)

Kratas, ktery je jako bonus na ceskem DVD "LEGO: Liga spravedlivych vs Bizarro" (2015) a je rek bych o chlup lepsi (a dejove tomuto snimku predchazi). V hl. roli je tu Batman, ktery celkem dobre cynicky hlaskuje a snazi se prijit na to, proc se ztraci ruzne artefakty spolu s padouchy a cleny JL, do ktere se ho vsichni snazi naverbovat. Zaporak byl pro me novinkou (i kdyz podobne jako Bizarro existuje od 50. let) a i kdyz stejne jako "Bizarro" je tento film spise pro mladsi divaky, prece jen forky nejsou tak trapne a bavil jsem se. (bonusem jsou i "nepovedene scenky", takze jako celek prima)(19.5.2015)

Další LEGO filmeček a další porce LEGO zábavy. Musím říct, že těmhle LEGO filmům kratší stopáž sluší, protože se člověk nestačí nudit, navíc LEGO superhrdinové jsou o dost vtipnější než normálně. Jediná větší výtka, kde je sakra Green Lantern? Jinak hodnotím nasprůměrně 80 %.(20.1.2015)

"Přirozeně si nemohl tušit, že mám na sobě své speciální super vyhřívané spodní prádlo." -Batman-(10.6.2015)

LEGo filmy se mi líbí jak ty delší (Everything is awsome), tak třeba tenhle kratší. Batmana láká Liga spravedlivých, aby se stal jedním z nich. Jenže Batman je zvyklý, že si všechno udělá sám (tahle scéna mě hodně pobavila), takže jejich nabídce říká NE v poušti, pod vodou i na vysokém mrakodrapu. Jak tohle dopadne...? LEGO jede a já se na jeho vlně ráda svezu.(29.1.2015)