Obrovský gorilí samec King Kong nezemřel po pádu z mrakodrapu, stále žije! Jeho život je ale opět v ohrožení. King Kong je již dlouhou dobu v kómatu a nutně potřebuje operaci. Lékaři ale nemají krev a bez té zákrok provést nelze. Jeden lovec však učiní nečekaný objev. V pralese najde samici stejného druhu. Okamžitě je převezena a King Kong může být operován. Jenže po probuzení z kómatu King Kong cítí přítomnost samice a pudy jsou silnější než všechny řetězy. Společně uprchnou do hor, ale lidé je nehodlají nechat na svobodě… (Vapet Production)

Armin82

Už první remake s rotačákama byl úlet a tohle už je spíš katastrofa. Jednak je na filmu hrozně vidět časový odstup obou filmů, protože v každém z nich vypadá Kong úplně jinak a taky je to plné nesmyslů. Diváci v USA si tehdá asi museli klepat na čelo, když se Linda Hamilton po veleúspěšném Terminátorovi objevila v takové sra*ce ----20% ()

Likan7 odpad!

Už jen kvůli Lindě bych ten odpad nejraději nedal, ale ono to je fakt příšerný. Zbytečná a nastavovaná kaše zbytečné jedničky, která je zbytečný remake. To je zamotaný, co? Scénář je hrozný, triky taky, Kerwin není Bridges a mě to nudilo k smrti od začátku do konce. ()

Jerris008

Strašná ptákovina, kterou spíš lze brát jako parodii, ale přiznám se, že jako malé mi na konci ukápla slza - nebo to bylo na začátku? prostě jak se Kongovi narodilo mimino a Konga zabili. ()

JosefTomas

Absolutně nechápu, proč se film vůbec točil. Oživení Konga bylo zbytečné a navíc absolutně pitomé. To mám věřit, že prostřílení kulomety způsobí jen to, že Kong má problém se srdcem, to jako nevykrvácel? Potom efekty, to je kategorie sama o sobě. Dva lidi v chlupatým obleku, což není vůbec poznat. ;) Délka je naštěstí přiměřená, takže to není úplné mazání mozkových buněk. Jen bych příště uvítal nějaký lepší nápad. Třeba mohl mít Kong bráchu??? ()

Konys

No já nevím. Je pravda, že jsem tohle viděl už hodně dávno, ale zase tak špatné mi to nepřislo. A taky je fakt, že tam bylo moře nesmyslů, ale zase tam byly dvě velké opice a na konci i malé Kongátko. Takže nevím furt chcete? :) ()

Naghavi

Hrozně hloupoučké, ale k odpolední kávě stravitelné céčko plné příšerných efektů a se "Sárou", budoucí zabíječkou kovových androidů... ()

ajaxx

Nějak nemohu pochopit absolutní odsouzení tohoto filmu zdejšími "renomovanými" kritiky. Pokračování sice opravdu nebylo třeba, ale po dějové stránce bych jej tedy absolutně neodsuzoval. Bohužel ty triky nejsou na dobu vzniku nejexcelentnější, ale na úrovni to nijak zvlášť neubírá. Je to celkem příjemný koktejl akce, dramatu, romantiky (a nejen té lidské) a dokonce i část zamyšlení se nad tím, zda svět kolem opravdu chápeme dobře. I bez nostalgie uděluji 4*. ()

Mark1983

Tento díl se ke mě dostal někdy začátkem 90.let a vzpomínám si,že už jen kvůli další přerostlé opici navíc nás doma tento díl zajímal,a z počátku se nám i líbil. Bohužel dnes je to pro mě pouhý průměr stejně jako jednička. ()

KapitanKuraz

Linde Hamilton to tam sadne, Lamborghini Fiero/Pontiac Countach je placate, co viac chciet, 35% co to tu ma je fakt nefer. U mna tak na 50% a kusok. ()

funesfilm

Za prvým dielom z roku 1976 zaostáva o niekoľko priečok. Málokedy sa stane, že pokračovanie ide v línii toho predchádzajúceho. Vyznieva tento film niečo ako hranie sa na veľké opice, čo robia bu-bu-bu. Je pravda, že som ho videl hlavne s katastrofálnym dabingom, no to nemení nič na tom, že dávam len tri hviezdičky. ()

hans74

To malý kingkonďátko by na planetě opic zrubali do bezvědomí, že vůbec Elliott do toho převleku lez, ale dám ** za Konga seniora:)) ()