Než jsem tě poznala

Me Before You

Predtým, ako som ťa poznala

• Austrálie

Drama / Romantický

USA, 2016, 110 min

• sobol1

jako romantika paráda chudá holka zachranuje bohatého ale zachránil to jen konec který dopadl jak dopadl naštěsti to by byl průser kdyby ho překecala!(30.12.2016)

Bylo mi to doporuceno od kamaradky. A prej si priprav kapesnik. Nastesti kapesnik nebyl treba, nas tvrdaky neco takoveho nerozhodi :) Prece jenom bylo jasne, ze to asi tak dopadne, ale na druhou stranu toho kluka fakt chapu, protoze bych asi chtel to same. A kdyz se tam objevil Tywin Lannister a Daenerys, tak uz mi v tom filmu chybel jenom Tyrion a nekdo od Starku :)(2.1.2017)

Další z várky tzv. romantických filmů s dramatickou zápletkou v podobě nevyléčitelné nemoci, případně v podobě těžkého úrazu. Obecně tyhle filmy nijak zvlášť nemusím, většinou cílí pouze na emoční stránku naladěných jedinců. Pokud jsou Nedotknutelní top, tak tento snímek zůstává na půl cesty. Body u mě získává především díky naprosto úžasné Emilii Clarke, která skvěle hraje a navíc její fantastický optimismus je těžce návykový. Ukradla si ten film skoro celý pro sebe a to je dobře. 60%(5.1.2017)

Film přesně pro ty, kteří chtějí spotřebovat dvě balení kapesníčků během půl hodiny. Takové filmy mám až moc ráda. Skvělé herecké výkony, které jsem ani nečekala. Opravdu musí být těžké hrát celou dobu z kolečkového křesla. Příběh je krásný, má hlavu a patu. Každý možná čekal, že si to nakonec s eutanázií díky Lousie rozmyslí. Ale o tom to je a proto je to výborný film.(9.1.2017)

Daenerys mi je ako postava vrcholne nesympatická a očakávam jej smrť každým novým dielom. V tomto mi ale Emilia Clarke neuveriteľne prirástla k srdcu. Rozkošná, s naozaj "neposedným" obočím, jej herectvo ma fakt dostalo. Film bol naozaj dojemný a chýbalo mu skutočne málo k piatim hviezdam. Koniec dnes už celkom tradičný.(14.1.2017)

Emiliu Clarke máme v hlavách "usadenú" poväčšine ako Daenerys Targaryen, ale tu bola jednoducho skvelá. Nie, že by v Hrách o tróny nebola, ale toto je z úplne iného súdka. Keď som videl niektoré jej civilné fotografie - vlastne ich bolo celkom dosť - tak som si hovoril, čo to dievča vyrába za ksichty? A ono to je od Pána Boha komický talent. Nie, že by Sam Claflin bol slabší, ale toto je jednoducho jej film. Ono to bol samozrejme scenár, ale keby to nebolo v nej, tak tú scénu, keď ju Will obdaroval tými strašnými čierno žltými "fusakľami" nezahrá takým očarujúcim spôsobom. Myslel som si o sebe, že na takéto romantické záležitosti nie som, ale teraz už áno.(20.1.2017)

No neboli to Nedotknuteľní, film, ktorý boll proste lepší ako Predtým, ako som ťa poznala. Napriek tomu sa mi na film pozeralo dobre a keby sa ma naň niekto opýtal, určite by som ho doporučil. Som jeden z mála ľudí, koho Emilia Clarke vytáča v seriáli GoT, avšak tu som jej rolu veril a Clarkovú v tomto filme som si obľúbil viac ako Clarkeovú v Got.(4.2.2017)

S klidným svědomím mohu doporučit i těm, jimž jako mě při slově "romantický" naskakuje husina. Lepší 3*(5.2.2017)

Ale jo, milá patetická limonádička, hezky natočená telenovelka, kde v závěru i nějaká slza ukápne. Nedotknutelní měli humor, tady svítí Emilia Clarke.(16.2.2017)

• lisbon

Překrásný příběh, byť se smutným koncem. Louisa je moc sympatická postava a Emilia Clarke ji ztvárnila na jedničku. Sam Claflin je prostě fešák za každé okolnosti, byť část filmu tady představuje bručouna a netykavku. I přes smutný konec ve mě tenhle příběh zanechává něco pozitivního.(18.2.2017)

"Ubrečené" filmy mě nutí se na ně nikdy více nekouknout, každopádně to není případ Me before you. Příjemné překvapení, které svou pozitivní atmosférou dokáže potěšit diváka, ačkoliv konec není svým způsobem šťastný. Skvělý konec, který dělá z filmu dobrý film jaký je, jelikož kdyby skončil happy endem tak by to byla zase další romanťárna, na kterou bych se znova nepodívala. Nedokážu si představit jinou hlavní herečku než Emiliu Clarke, jelikož tomu dodává to potřebné koření a musím ocenit její mimiku a co dokáže vytvořit za obličeje. Krátce řečeno vynikající sofistikované romantické drama.(15.3.2017)

Pět hvězd bez diskuze. Nechápu ty rejpaly co dávají jednu, dvě hvězdy.(3.5.2017)

Moc nevím jak hodnotit, protože jsem stále dojatá (knížku jsem dočetla cca před měsícem a na film jsem se dodívala před pár minutama) s hlavními hrdiny jsem prožívala naplno každičký okamžik.Myslím, že uvažování Willa pochopí jen tak těžce postížený člověk jako je on sám.Fascinovalo mně jak se oba vlivem druhého změnili. Pro mně neskutečný doják s velkou pointou a výzvou, že máme prostě žít! Užívat si každý okamžik života dokuď jsme zdraví a plní síly.(6.5.2017)

Tento film bych dala znovu, jen pokud bych měla masochistickou náladu a chtěla si pobrečet. Romantika, bezmoc, i když s penězi to jde snáze než bez nich. Úspěšný boháč, co za jednu blbou chybu zaplatil celým životem na vozíku a neumí se s tím smířit. Aby to nebylo tak ubíjející, je tam docela i vtip, to se musí nechat, ale celkově smutné téma, i když film se mi celkově líbil, hlavní postava navíc fešák:D(15.5.2017)

• bechdrak

Odporná amorální zrůdnost, která plive do tváře všem postiženým aneb jak si rozmazlený, povrchní a sobecký spratek bohatých rodičů neváží života. Emilia ovšem ve své roli skvělá.(20.6.2017)

Išiel som do kina iba, pretože ma kamarát presvedčil a hlavne kvôli herečke. Nakoniec som ostal milo prekvapený. Strašne sa mi páčil a vôbec som neľutoval, že som na tom bol odporúčam všetkým kto ma rád romantické film je to fakt úžasný film aj keď dosť ku koncu smutný. Až do konca som dúfal, že sa jej podarí zmeniť jeho názor ale potom by to asi nemalo ten správny koniec a atmosféru. Dej sa dosť drží knihy ktorú som po pozretí filmu musel prečítať a myslím si, že sa film neskutočne podaril a nemôžem povedať, že kniha je lepšia lebo film je rovnako dobrý ako kniha.(28.6.2017)

slabší rozjezd, ale nakonec extrémně silný a dojemný zážitek ♣(30.6.2017)

Ona je překrásná, potrhlá, naivní, má nádherný úsměv a senzační botičky. On je velký fešák. Jasně, je to smutné. Ale je to taky pozitivní. Chemie mezi nimi funguje jako blázen... Krásný film.(26.7.2017)

Já asi nemám slov :) I když v sobě film nese takovou lehkou nejistotu, zda-li se Will rozhodne tak či tak, Emilia Clarke to svým optimistickým přístupem, bláznivým oblečením a neustálým úsměvem dokáže skvěle obrátit a z filmu, který by mohl být vlastně dost smutný, dělá po většinu času film veselý. I když film nedopadl tak, jak jsem čekala, mám z něj dobrý pocit. Byly by to silnější 4*, ale za Clarke, která mě moc mile překvapila a za to, že to nebyla úplně ždímačka slz, dávám slabších 5*. 90%(3.8.2017)

Za film bych dal 4*, ale vzhledem k tomu, jak se celou dobu Emilia Clarke úžasně usmívala od ucha k uchu dám i tu 5.(21.8.2017)

1 8 15 21 24 25 26 27 28