Aligátor opět řádí, tentokrát v Los Angeleské zátoce. Matka s dcerou ohlásí na policii zmizení otce a syna. Policie nejdříve odmítá na případu pracovat, až do chvíle, kdy se v Los Angeleské zátoce objeví část lidské končetiny. Stanete se svědky volného pokračování amerického fantastického thrilleru Aligátor. (Lucernafilm Video)

donkocicak

Tohle už je o něčem jiném než jednička. U jedničky mělo zůstat anebo měli tvůrci přijít s něčím originálnějším. ()

MindTuber odpad!

Kéž by byl do odpadu spláchnut tento film i s aligátorem. Jde o typický papundeklový horor ve smyslu chatrného scénáře, hereckých výkonů i efektů. Tohle je skvělý film, když ho chytnete uprostřed úklidu na nějaké televizní stanici a necháte ho jako pozadí, které stejně přehlušuje zvuk vysavače. Občas se mrknete a zasmějete, ale nemáte ve výsledku ten pocit, že jste poslali hodinu a půl svého života do kanálu. ()

migele

Když je nuda, tak se dá dívat na vše. zas tak špatné se mi to nezdálo, taková Anakonda se mi hnusí více. ()

4567arthur

Dvojka už tolik dobře na tom není, jak vidím. Koukal jsem na ní o něco méně, jak na první díl a už vím z jakého důvodu. Aligátor tady opět nevypadá zle, ale o proti prvnímu dílu je tady dost málo a celkově mi dvojka přišla už o dost méně zábavná a spíš mě to už nudilo. Štěstí, že není trojka, protože ta by na tom byla ještě hůř. 35% ()

LCH

Po dlouhé době jsem na tento film narazil. Poprvé jsem ho viděl když mi bylo nějakých 8 nebo 9 let...pamatuju se jak jsem na to koukal a byl vyděšenej...skvělá nostalgie ! Já se na tento film rád jednou za čas podívám. (65%) ()

JesterKruger

Já to nečekal... Ten díl má horší hodnocení než jeho jednička, na kterou jsem dal 3*. A i když ten díl má prostě horší hodnocení, já tomu dal slabé 4*?! Čím to asi bude???? Odpověď zní takto: není to nic originálního. Nikdy bych tomu nedal 5*, natož abych tomu dal Oskara. A i když jsem tu spatřil 3 scény z jedničky, tak jsem se od toho filmu chvilkami nemohl odlepit. Chvilkami mě to hodně zaujalo, někdy byly ty scény slabší, ale ten aligátor nebyl děsivý, ale zase nebyl extrémně špatně udělaný. Celkově vzato bych dal filmu giganticky perfektní 3*. Když ale přičteme to, že to u mě předčilo předchůdce, a přičtu k tomu tajný herecký výkon Richarda Lynche, a když přičtu ten pokus o to aby diváka aspoň trochu slabý film zaujal, tak dávám slabší 4*. ()

Mark1983 odpad!

Když jsem byl školák,viděl jsem děj před koncem,a ten mi zůstal v paměti,a proto jsem měl zájem film ještě vidět.Pak,když jsem měl možnost film vidět od začátku,nevěřil jsem vlastním očím,co tohle není na nesmysl. ()

tommco

Často hlúpe, nelogické, gýčovité..., ale vždy lepšie než nejaká súčasná počítačom spravená hrôza. Neviem... no, ...musím dať 3* - proste mám na týchto aligátorov slabosť. ()