poster

KAMU ve Vietnamu (TV pořad)

Dokumentární

Česko, 2015, 6x26 min

Režie:

Radek Karko

Kamera:

Mike Straka

Účinkují:

Kamila Rundusová

Střih:

Michal Böhm
(další profese)
 • gonga

  Kamu osobně je fajn , má super kérky a její zbližování se s rodilými Vietnamci nepůsobí jako parodie. Komentář v pozadí je bohužel horší a už mi chybí jen Vydra s Bouškovou. Kamu se sice snaží jednotlivá jídla a jejich chuť trochu rozebrat, ale pro mě je to málo. Rád bych se dozvěděl více. I přesto chválím za sympatickou a docela charismatickou hlavní protagonistku, skutečný Vietnam a Vietnamce a konstatuji , že v současné době tento pořad naprosto převyšuje veškerou českou produkci na toto téma. Ať už je to ukňíkaná Rybová s Winterovou nebo porno pro pány Kucí v akci nebo vařící DIta s hlasem cirkulárky. Těším se na další díly a hodnocení. Zatím nehodnotím, uvidíme na konci.(6.4.2016)

 • kingik
  odpad!

  Tak přesně kvůli tomuhle žrádlu se Luťanský kdysi nevrátil z Vietnamu zpět do své vlasti. Nechtěl hrávat v pohádkách, už tehdy toužil po účinkování v cooking show. Reinkarnoval se do KAMU neboli Kamily Rundhnusové, ohyzdné a potetované piči, co šlichtu, kterou by nepozřel ani podvraťák z ulice, vychvaluje nadšenými slovy typu "pecka". Ano, na pecku je zralá leda tak ona. Pokud chcete hodit kvalitní kosu, máte jedinečnou možnost. Takže kyblík k telce, já vám to odstartuji...3...2...1...blijemeeeee!!! 0%(13.5.2016)

 • Lukoboss
  **

  K. Rundusová je v prvé řadě kuchařka (možná taky i blogerka), nicméně není moderátorka něbo něco takovýho. Znalá situace je, jídlo, věřím, umí udělat taky dobrý (ostatně i přes její věk už má nemálo zkušeností s vařením, to by někteří mohli i závidět), ale do TV s vlastním pořadem to není. Lokace jsou zajímavý, jídla taky, ona je ta Asie taková pěkně pestrá, hned bych to ochutnal, ale tento pořad je bohužel šíleně amatérskej. Určitě není na škodu, že se ČT snaží zapojit mladší a neokoukaný ksichty, nicméně to musí mít nějakou kvalitu, kterou tenhle pořad prostě nemá.(5.5.2016)

 • Heero
  ***

  Hodně lidí si tu stěžuje na komentář. Je pravda, že ten nebyl jeden z nejpovedenějších, ale mně osobně to všechno vynahrazovala samotná Kamu, která se nechovala jako nějaká profesionální cestovatelka, moderátorka atp., ale naopak se chová lidsky a úplně normálně, což mně prostě vyhovuje. Co se týče jídla, vyhovuje mi víc, když mi někdo řekne, že něco chutná jako česká sekaná, než když to okecává na tisíc způsobů.(10.5.2016)

 • lubospoti
  ***

  Při hodnocení zůstanu tématicky u gastronomie. Dokument nabízí dvě zajímavé ingredience - cestování a vaření. Dvě témata, která poslední dobou asi nejvíce táhnou televizní diváky. Na první pohled jdou tyhle ingredience velmi dobře k sobě a člověk by si řekl, že výsledek musí být opravdu chutný. Opak je ale pravdou. Nemastné, neslané, bez chuti a vůně. Přestože se pořad zabývá exotickou kuchyní, při jeho sledování mám pocit asi takový, jako bych si ohřál chalupářský guláš z plechovky.(7.4.2016)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace