Komentáře uživatelů k TV seriálu (20)

První sérii zatím hodnotím maximálním počtem hvězdiček. Doufám, že si seriál udrží své tempo, vtip, originalitu a napětí a já nebudu muset hodnocení měnit.(29.9.2016)

D'Arcy Carden ♥♥♥(4.11.2017)

• MoiJe

Zatial do 1x04: Po pilote som to skoro hned vzdala, bol pre mna skor otravny ako vtipny. 3 a 4 uz su tak nejak v podstate OK. Este skusim zo dva, kvoli Bell.(2.10.2016)

Velké plus za nápad a za nekorektní Kristen Bell v hlavní roli, ale co je to všechno platné, když se to zatím z větší části drží v přizdisráčském, moctonepřehánějme zpracování. Chtělo by to pořádný rozlet, přátelé scénáristé.(7.10.2016)

Standardní US komediální seriál, který z průměru vytahuje odpočinková atmosféra, nevšední prostředí a klasicky příjemný Ted Danson.(27.4.2017)

Kdo by čekal, že cosi, co je v základu obyčejná prastará morality play bude tak zábavné? Skvělý scénář a dialogy s minimem hluchých míst, že mám občas pocit, že co epizoda, to season premiere/finale, vynikající kulisy a efekty, které krásně evokují například Pushing Daisies nebo nedávné A Series of Unfortunate Events. Jen mě mrzí, že si tam Michael Schur dal zase Marca Evana Jacksona a Jasona Mantzoukase, kteří už byli i v Parks and Recreation a Brooklyn Nine-Nine v podobných rolích. Adam Scott byl fajn, protože hrál stejně dobře cosi, co rozhodně nebylo Ben Wyatt. Rovněž jsem dlouho neviděl, že by sitcom měl tolik teorií pro dění na obrazovce jako dvakrát tak dlouhé mystery seriály (Lost, Twin Peaks, The OA, ...) Tady sice 4 hvězdy. Uvidíme, jestli se to někdy vytáhne na těch 8 z 13. A já se jdu pomalu chystat do Bad Place.(5.11.2017)

1. série The Good Place je seriál, ke kterému mě přitáhlo jméno tvůrce. Michael Schur totiž vytvořil jeden z nejlepších a nejvtipnějších sitcomů posledních let a já jsem byl zvědav, jestli se zadaří znovu. Začnu tedy obsazením, hlavní tahouni Kristen Bell i Ted Danson jsou sympaťáci a ani zbytek není extra rušivý. Nápad je zajímavý a líbí se mi atmosféra, kterou seriál má. Možná i díky kulisám, které dají připomenout Pushing Daisies. Trošku mi ale nesedí scény, kdy je Eleanor „hodně špatná“. Už v průběhu první série jsem se opravdu začal těšit na další díly. Protože to bylo díl od dílu lepší a zábavnější. Skvělý byl příchod Špatného místa v čele s Adamem Scottem. Navíc závěrečný twist byl něco nečekaného a vážně povedeného. A přidává body k originalitě. Jsem rád za prodloužení. Rozhodně chci vidět víc, protože mám ten pocit, že to bude jako s Parks & Rec a seriál se postupně může zlepšovat, až se vybrousí v opravdový komediální poklad... 2. série I druhou sérií se podařilo tvůrcům navázat na úspěch té první a naplnit nyní už vysoká očekávání. Hlavní parta je opět vtipná a i letošní zápletka o snaze dostat se ze Špatného místa do toho Dobrého je skvělé naplánovaná. Pobavil i nečekaný a originální závěr. Už teď se nemohu dočkat dalších epizod.(31.1.2017)

Tyhle barevné ujetosti jsou prostě k nezaplacení. Ano, opravdu je to tak šílené, že si celou dobu budete říkat "doufám, že posmrtný život takhle vypadat NEBUDE" a "to 'špatné místo' nezní zase TAK špatné", lidé jsou tu dobří za hranicí snesitelnosti a hlavní hrdinka roztomile zkažená, má to vše, co byste od toho očekávali...a něco navíc. Bála jsem se, čemu se bude věnovat hlavní zápletka, aby se to rychle neokoukalo, ale po třetí epizodě to začíná vypadat velice zajímavě. Tvůrci ještě nevytáhli všechna esa z rukávů, jejich výtvor má dobrý náběh na to stát se seriálem, na který se bude ještě dlouho vzpomínat.(26.9.2016)

Zabavna jednohubka, ktere jsem mel chut za finale pridat (mam chut spoilerovat a prirovnavat...) jeste hvezdicku navic, ale pockam na druhou serii, jak se s tim poperou(27.8.2017)

Na podruhé za plný počet. Vtipné, barevné a překvapivě chytré.(8.4.2018)

Taková lacině vypadající trapárna. Plytké herecké výkony, slabé kulisy, prázdné dialogy atd. Velmi annoying Bell.(18.4.2018)

• vodnicka

Pilot byl dost příjemným překvapením, vypadá to na čistou oddechovku.(22.9.2016)

Ze začátku průměrný seriál plný fórků, který se pak ale na konci výborně zvrtne. A první dva díly druhé řady jsou vyloženě famózní. Jsem fakt nadšenej, dlouho mě už nic tak neuchvátilo(1.10.2017)

The Good Place sice trpí "americkým seriálovým moralizováním" a tam kde by mohl přitlačit na pilu, se stále drží při zdi. Ale čert to vem, je to totiž nápaditá zábava. Hlavní postavy v čele s K. Bell jsou skvěle napsané. Líbí se mi také "barevnost prostředí" á la Pushing Daisies. Přechod z první série do druhé přináší novou zápletku a jsem zvědav, co přinese třetí série. Dávám --- == 79 % == --- .(28.4.2018)

Takový onen svět by mě bavil. Ale kazit ho! Architekt je skvělá postava.(24.1.2017)

Barevná oddechovka. Žádné hlubokomyslné dialogy, u kterých budete muset nějak extra přemýšlet nečekejte. Nevím pořádně ani kam to zařadit. Každopádně nápad mi přijde více než zajímavý a pokud si seriál udrží svou kvalitu, tak proč si ho po práci nepustit a vypustit páru. Oproti ostatním komediím má The Good Place něco navíc, vtipné hříčky se slovy a sobecký humor. Doporučuju minimálně vyzkoušet. Někomu to sedne, někomu ne. Prozatím dám 65%(30.9.2016)

• kockodan

Totálně cheezy sračka. Připadá mi to osumdesátkově trapné a moralizující jako nějaký výchovný dětský biják pro desetileté předpuberťáky s lacinými počítačovými triky. Snědá slečna s posh brit přízvukem asi přeblafla všechny producenty i s lízáním koulí a perinea aby roli dostala. Za její ochotnický projev by se nemusela stydět ani Jaruš z Kouzelníka! Její soulmate jogín jí v tom skvěle přicmrndává že člověku vstávají trapností všechny chlupy na těle když jsou ti dva společně na scéně. Po polopaticky vysvětlujícím pilotu jsem s velkým sebezapřením dal ještě jeden díl, a konečná. Už o tomto přechytralém, a rádoby originálním a hróóózně vtipném snadno zapomenutelném blafu nechi nikdy slyšet. Fakt, že Kristen Bell s jejím cookie cutterovým americkým herectvím plným naučených roztomilých grimas, které nám vždy perfektně předvede při deklamaci každé vtipné hlášky nebo situace kdy má svůj diblíkovský, vyžehlený ksicht v detailu, a které už všichni dávno známe od Rachel z Přátel, zrovna nemusím, taky zrovna nepomohl. To uznávám. Ale popravdě nedovedl bych si představit, že by to fungovalo ani s Jodie Foster, nebo Meryl Streep v hlavní roli. Jednoduše polopatická, předvídatelná, nepříjemně moralizující sračka plná laciných radobyvtipů hodných tak junior high. Ted Danson musí být na stará kolena ve velkých finančních sračkách, že se nechal ukecat pro tohle. Nebo už po 70 totálně ztratil soudnost!(4.1.2018)

originální, zajímavé a místy překvapivě dost vtipné ♣(8.1.2018)

Seriál jsem po dvou dílech vzdal. Po měsíci jsem tomu dal znovu šanci a slušně se to rozjelo, ale příchodem druhé série to jde už jen dolů... už mne nudí i poprsí Jameela Jamilové, drží to tam vesměs jen vynikající Ted Danson. Momentálně (18.01.2018) chybí ještě 3 díly do konce série, ale nějak nevěřím, že by mohla být další série, která je údajně plánovaná. Nechám se překvapit. Mělo to náběh na 4/5, ale kvůli pro mne nepovedené druhé sérii dávám 3/5.(18.1.2018)

Jak jsem to pořád ignorovala a nechtěla se na to podívat, že to bude blbost, tak ve finále jsem zkoukla celé dvě série asi za tři dny a netrpělivě čekám na další.(11.7.2018)