Za sklem

• Slovensko Za sklom
Slovensko, (2016–2019), 25 h 56 min (Minutáž: 54–64 min)

Kamera:

Martin Rau

Ján Koleník, Tomáš Maštalír, Juraj Loj, Kamila Magálová, Milan Ondrík, Rebeka Poláková, Jiří Bartoška, Ľuboš Kostelný, Adam Jančina, Jaroslav Mottl (více)

Série(3) / Epizody(26)

Príbeh elitných policajtov Tibora Maxovského a Norberta Višvádera, ktorých boj za spravodlivosť nakoniec postaví proti sebe. Po brutálnej vražde kolegu sľubujú vdove, že nájdu a usvedčia jeho vrahov. Vyšetrovanie postupne odhaľuje pozadie organizovaného zločinu, ktorý siaha od drog, cez pašovanie utečencov až k únosom a vraždám. Snahu elitných policajtov usvedčiť páchateľov komplikujú neobmedzené financie a prepojenia organizovaného zločinu až na najvyššie miesta. Na začiatku je dôvera, no neskôr pravdu nahradí strach, zákon vystrieda sila a spravodlivosť je kúpená. Nie je jasné, kto stojí na strane zákona a kto nakoniec zradí. (TV JOJ)

Recenze uživatele minusha97 k tomuto seriálu (1)

Epizoda 1 (2016) (S01E01)

Je tam nejaká myšlienka, je tam nejaký nápad a určite sa táto epizóda zaraďuje k lepšej polovici slovenskej seriálovej produkcie. Vďaka peknému a očividne drahému kabátu sa to zatiaľ dá celkom stráviť, jediné, čo mi vadilo bolo veľmi pomalé tempo netypické pre tento žáner. Dúfam, že sa to časom rozhýbe, lebo inak budem zaspávať u televízora. ()