Treble

Tenhle film mi v hlavě uzrál jako víno, takže jsem po několika letech přidal hvězdu a smazal stará komentář ... ()

f1

Jelikož je dosti moderní se o této poměrně staré teorii (objevena v 60.letech meteorologem Edwardem Lorenzem a je vlastně částí teorie chaosu) zmiňovat už i v pitomých seriálech, jde o jistou devalvaci. Film začíná tajemně, zajímavě, každý čeká, co to bude. Později se ukáže, že je natočen pro co nejširší publikum. Asi jako poslední 007. To je velmi tristní okolnost. Takhle zprznit tak nádhernou teorii. Motýl, který dnes v Pekingu rozvíří křídly vzduch, může příští měsíc vyvolat bouřku v Nem Yorku. ()

aliajas

Dávam štvorku, lebo je to už dávno, čo som to videla s už si to tak podrobne nepamätám. Pamätám si len toľko, že to bolo fajn. Je to jeden z tých filmov, kedy sa človej nevyhne zamysleniu - čo by bolo, keby. Je to super! Takže tak. ()

Mr.Dark

Když jsem si tento film pouštěl,vůbec jsem netušil do čeho jdu,neslyšel jsem o něm,herce jsem neznal,prostě jsem si myslel, že to bude další béčko.Ale ono nic.Parádní film,který se mi trefil přesně do mého vkusu.Trochu tajemna,trochu sci-f a napětí.Originální příběh.Spousta filmu,kde se cestuje časem je jeden velký dějový chaos,tady se s tim vypořádala dvojice režiséru s bravůrou....příklad toho, jak za málo peněz hodně muziky... ()

kennyzero

Mazec, super, špica, perfektní film. Už dlouho mě žádný film tak nedostal jako tento. Dokonalá teorie chaosu. Zpracování a příběh jsou naprosto dokonalé. A.Kutcherovi vcelku padla hlavní role. Film je sice náročnější na pochopení ale je to jen o zamyšlení. Myslím, že takový film už tu dlouho nebyl. Doporučuji!!! ()

p.paja11

Netřeba moc k tomuto filmu dodávat, podívejte se a pokud budete schopni něco říci nebo napsat tak sem s tím, jinak akorád to že, jsem se s podobným typem filmu zatím nesetkal a že na mě udělal velice dobrý dojem.. promyšlenost filmu a výborná myšlenka.. co víc si přát 95% ! ()

Blažena

Velké zklamání! čekala jsem od filmu hodně, ale od chvíle, kdy jsem pochopila princip, na kterém je to celé postavené, ´mě už nic nepřekvapilo a i ten konec jsem v podstatě odhadla dopředu. Nutno podotknout, že člověk pochopí velmi rychle, o co jde- je to příliš jednoduché a spoustu scén je naprosto samoúčelových. Herci hrají špatně a kdyby nebyl Kutcher tak sexy, tak dávám hvězdičky jenom dvě. Myslím, že film mohl být dobrý, kdyby se tvůrci zaměřili na jednu věc více do hloubky a nebrali to všechno jen tak povrchně (téma je vždy naŤuknuté, ale pak to vyprchá). Třeba vztah mezi Kutcherem a Smartovou - kdybych uvěřila, že mu na ní fakt záleží, nebo lidský mozek - hlubší zanoření se do hlubin lidské mysli, nebo vztah k otci, prostě cokoliv víc rozvedené. Takhle je to plitká slátanina, která s vámi něco udělá maximálně když ´vidíte, jak si tlusté americké děti dávají přes držku a zabíjí kojence. ()

smerfetka

Perfektní příběh, zamotaný trošku - na tomto filmu si dali záležet - hodnotím jako jeden z nejlepších filmů. Sice se chvíli budete ztrácet v tom, co je realita a bude vám vrtat v hlavě jak to všechno dopadne, ale stojí to za to! Líbí se mi, jak je tam ukázán náhled na stejou situaci ale ze dvou úhlů - né vždy je vše tak, jak to vypadá... Film rozhodně doporučuju! ()

Monini

Kdo by to do toho Ashtona řekl, že podá tak skvělý výkon. Kdo by to vůbec do tak nevýrazného a ne moc propagovaného filmu řekl, že bude tááák moooc dobrý. Poklona všem zúčastněným! ()

stooper

Dobrý nápad, dobrý scénář, dobrá režie, nepřesvědčivý Kutcher, krásná Amy Smart. Proč vlastně nedám plné hodnocení? Především kvůli Ashtonovi a závěr se mi také přiliš nezdál. Lepší by bylo, kdyby film končil v psychiatrické léčebně a vše by byl jen hrdinův výplod fantazie ()

ste

Další snímek ve kterém se má divák zamyslet nad tím, co všechno by se mohlo stát, změníme-li v minulosti jednu věc. Je to ale jeden z těch, které vám potom zůstanou v hlavě a nutí vás na něj ještě pár dní myslet. Jedinou vadou na kráse mi přišel Ashton Kutcher, který se mi do role vyloženě nehodil. Myslím, že zkrátka neumí moc hrát. ()

Kačis

Co se děje? Jak se to děje? A proč se to děje?.. Chvíli mi trvalo něž jsem se ve všem zorientovala ( v tom je to kouzelné), ano on opravdu mění minulost a vlastně tím i přítomnost a budoucnost? (I když ne vše sedí. Ale myslete si co chcete.) Jo je to tu zase, ta otázka. Věříte na osud? Je pravda, že kdybysme udělali něco jinak, tak vše se změní?? Butterfly effect..opravdu? I pouhé mávání křídel motýla by vše změnilo??..Kutcher mi ani moc nevadil, i když velké herecké výkony nečekejte, vlastně pořád dělá to samé..omdlívá a teče mu krev z nosu. Velmi dobře zpracované zajímavé téma. ...Po skončení filmu jsem ještě dlouho koukala na závěrečné titulky a přemýšlela. (čekala jsem jiný konec) ()

dawexx

Tak dlouho jsem se jal Eštna brát jako toho od Demi Moore nebo maximálně za toho vola, co nevěděl, kde má káru, až bych málem přišel o tento skvělý snímek, ve kterém mně přesvědčil, že na to má. Ono se mnohdy za minimální filmové prostředky dá natočit opravdu hodně (např. Fontána taky nepatřila právě k nejdražším filmům v historii). Stačí dobrý námět přetavený v kvalitní scénář, zručná režie, která řekne, co od herců očekává a filmové překvapení roku je na místě. Za celé dvě hodiny jsem vydržel sedět přibitý u obrazovky a těšil se, jak to dopadne. A hele...žádnej slzopudnej romanťák se nekonal. A to je dobře. Vřele doporučuju! ()

adamm90

Jak málo stačí změnit, aby se jeho život zcela změnil..... Tento film je opravdu senzace. Chytne vás již od prvních chvil a už vás nepustí. Ashton Kutcher jako hlavní hrdina filmu předvádí skvělí výkon jako muž, co pomocí svých deníků, jenž si píše od svého dětství, dokáže změnit svou minulost. ()

Woyczek

Originální nápad cest v čase, temná až brutální atmosféra, neustálá bezvýchodnost ze všech situací a přesto je tohle pro mě jeden z nejromantičtějších filmů moderní doby. ()

Nejlepší filmy desetiletí dle ČSFD.cz

Nejlepší filmy desetiletí dle ČSFD.cz