poster

Liga spravedlivých: Temno

 • USA

  Justice League Dark

Animovaný / Akční / Fantasy

USA, 2017, 75 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • DEXTER099
  *****

  Temný příběh z DC dílny,proto mam rád DC a ne Marvel,protože marvel jsou pro mě klasické pohádky ,zde jsou alespoň nějaké příběhy a není tu nacpaný humor na sílu kam se jen podíváte.Příběh o démonech z ne tak klasickým hrdinou Constantinem je opravdu paráda a klidně bych se nezlobil kdyby toto bylo natočeno i jako klasický film.Postavy jsou tu dobře vykresleny a jejich tu opravdu dost,příběh taky dobrý no a Batman je zde taky :-).Za mě celkově 90% a pět hvězd.(10.11.2019)

 • Hanyou
  odpad!

  Původně jsem měla v úmyslu dát vyšší hodnocení, ale pak jsem si uvědomila, jak stupidní je, že DC nezná lore k vlastním postavám. Bažináč není a nikdy nebyl Alec Holland, a jestliže je ve fázi své existence, kdy nesnáší Constatnina, tak už to ví. Obecně jsem zhrozená, že může vzniknout slušně vypadající animák, kde jsou jedny z mých oblíbených DC postav (Constantin, Bažináč a Etrigan) a stejně je to odpad. Dabing byl hrůzný (hlavně Bažináč a Etrigan), postavy se chovaly příliš náhodně a Batman tam byl, jen protože se na něm nejlíp rýžujou peníze. Navíc jedno klišé vedle druhého. Nic pro mě.(24.11.2017)

 • hroubek
  ****

  DC animáky mají to nejlepší už za sebou, přesto pořád představují kvalitní zábavu a těch 75 minut uteče fakt rychle. Už během úvodu si mě animák velmi pěkně zaháčkoval, a já mu to snědl i s navijákem. A dokud to má tajemné tempo a vyšetřuje se je to super. Jakmile se přejde k monstrosní akci, tak to vzhledem k příběhu moc nefunguje. Potěšili postavy a spoustu zajímavých momentů. Chvílemi jsem měl pocit, že sleduji drsnější týmovku z Doctora Strange. Slušný animák, který neurazí a dokáže pobavit.(19.2.2017)

 • NinadeL
  ****

  Justice League Dark je partička vysloveně příjemných postav. Kdo by nemiloval Zatannu, Deadmana nebo Johna Constantina? V tomto filmu se setkávají se Swamp Thingem i s klasickou JL a je na ně radost pohledět. Nejsem si jistá, jestli je to materiál i pro hraný film, ale animáky beru s otevřenou náručí. .(8.5.2020)

 • Jinny
  ***

  Hvězdou filmu je tentokrát náš nejoblíbenější cynický mág John Constantine v plné síle. Jeho interakce s Batmanem a taky souboj magie proti technickým hračkám jsou jedněmi z nejzábavnějších částí Temna. Dramaturgicky ale fim moc dobře zvládnutý není. Expozice postav je na danou stopáž dlouhá a konec (včetně hlavního záporáka) je slabý. Jsou to ale problémy, které se opakují u všech DC animáků, které jsem viděla. Zábavná podívná to je, ale chtělo by to doladit dějový oblouk a omezit počet postav.(25.3.2017)

 • - Vzhled postavy John Constantine je navržen dle zpěváka Stinga. (Puxina)