poster

Liga spravedlivých: Temno

 • USA

  Justice League Dark

Animovaný / Akční / Fantasy

USA, 2017, 75 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • VanTom
  ****

  Zápletkou zaobírající se všemocnou magií (proti které i Superman s Wonder Woman tahají za kratší konec) a týmem sestaveným z podivných, méně známých existencí (+ Batman) se tento lehce temnější DC animák vymknul standardním, okoukaným "pláštěnkám". V první půli potěšil velmi (i cynickým humorem), v akčním finále už Constantine metající firebally tolik nezářil. Každopádně obstojná jednohubka - 7/10(22.1.2019)

 • kaylin
  ***

  Trochu lepší komiksový animovaný průměr, který ukazuje, že jak mile se do toho přidá trochu toho temného, dá se na to i koukat. Jasně, je to hodně odlehčené, ale tyhle Dark postavy jsou celkově tak zajímavé, že by si zasloužily více prostoru než třeba takový Superman. Ale to ze mě mluví nechuť k Muži z ocele.(27.3.2017)

 • Admirall
  **

  No tak ja som celkom sklamaný. Justice league, kde jej členovia nemaju hlavú úlohu, až na batmana? A otvorene, ani jeho výkon v tomto príbehu nebol moc heroický. Skôr prebral úlohu nejakého komika a jeho neustále "hmm" "huh" "hhhh" podobne ako pri tomovi hardym v mad maxovi ma neskutočne iritovalo. A potom, nechcem moc spojlovať, ale pre tých čo to videli - to s tým etriganom a swampthingom na konci príbehu malo byť čo? Takto to predsa nemože skončiť. Ja tomu DCčku držím stranu ako sa dá, ale suicide squad sklamanie, toto tiež sklamanie, flašov oblek v traileroch tiež sklamanie... no bojím sa o nich.(7.3.2017)

 • ScarPoul
  ***

  Justice league Dark mám rád. Rovnako ako Constantina a Zatannu a samozrejme Deadmana a Swamp Thinga. Ale animák, je stále len animák a potenciál naozajstnej rezby je stále v nedohľadne. Je to fajn, ale neprekračuje to svoj tieň daný filmovým druhom a diváckou prístupnosťou. Ale ako spestrenie je to okej.(5.6.2017)

 • Caszidy
  ****

  Když Justice League narazí na svět magie, je většinou bezmocná, jako mravenec proti parnímu válci. Proto si musí většinou vzít na pomoc někoho "z oboru". V tomhle případě je to oblíbený solitér Constantine a kupa dalších postav, kterým magie není cizí a povětšinou je spojuje averze ke Constantinovi pramenící z jejich předchozí spolupráce. Temno odsýpá, jak má správný komiksový animák odsýpat a celé si to pro sebe samozřejmě krade Constantine.(7.4.2017)

 • - Vzhled postavy John Constantine je navržen dle zpěváka Stinga. (Puxina)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace