Liga spravedlivých: Temno

Justice League Dark

Animovaný / Akční / Fantasy

USA, 2017, 75 min

Justice League Dark je partička vysloveně příjemných postav. Kdo by nemiloval Zatannu, Deadmana nebo Johna Constantina? V tomto filmu se setkávají se Swamp Thingem i s klasickou JL a je na ně radost pohledět. Nejsem si jistá, jestli je to materiál i pro hraný film, ale animáky beru s otevřenou náručí. .(8.5.2020)

Když Justice League narazí na svět magie, je většinou bezmocná, jako mravenec proti parnímu válci. Proto si musí většinou vzít na pomoc někoho "z oboru". V tomhle případě je to oblíbený solitér Constantine a kupa dalších postav, kterým magie není cizí a povětšinou je spojuje averze ke Constantinovi pramenící z jejich předchozí spolupráce. Temno odsýpá, jak má správný komiksový animák odsýpat a celé si to pro sebe samozřejmě krade Constantine.(7.4.2017)

Justice league Dark mám rád. Rovnako ako Constantina a Zatannu a samozrejme Deadmana a Swamp Thinga. Ale animák, je stále len animák a potenciál naozajstnej rezby je stále v nedohľadne. Je to fajn, ale neprekračuje to svoj tieň daný filmovým druhom a diváckou prístupnosťou. Ale ako spestrenie je to okej.(5.6.2017)

DC animáky mají to nejlepší už za sebou, přesto pořád představují kvalitní zábavu a těch 75 minut uteče fakt rychle. Už během úvodu si mě animák velmi pěkně zaháčkoval, a já mu to snědl i s navijákem. A dokud to má tajemné tempo a vyšetřuje se je to super. Jakmile se přejde k monstrosní akci, tak to vzhledem k příběhu moc nefunguje. Potěšili postavy a spoustu zajímavých momentů. Chvílemi jsem měl pocit, že sleduji drsnější týmovku z Doctora Strange. Slušný animák, který neurazí a dokáže pobavit.(19.2.2017)

• Admirall

No tak ja som celkom sklamaný. Justice league, kde jej členovia nemaju hlavú úlohu, až na batmana? A otvorene, ani jeho výkon v tomto príbehu nebol moc heroický. Skôr prebral úlohu nejakého komika a jeho neustále "hmm" "huh" "hhhh" podobne ako pri tomovi hardym v mad maxovi ma neskutočne iritovalo. A potom, nechcem moc spojlovať, ale pre tých čo to videli - to s tým etriganom a swampthingom na konci príbehu malo byť čo? Takto to predsa nemože skončiť. Ja tomu DCčku držím stranu ako sa dá, ale suicide squad sklamanie, toto tiež sklamanie, flašov oblek v traileroch tiež sklamanie... no bojím sa o nich.(7.3.2017)

• - Vzhled postavy John Constantine je navržen dle zpěváka Stinga. (Puxina)