Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Když začnou nevinní občané po celém Metropolis a v Gotham City páchat zločiny jako z nejhoršího snu, hledá Liga spravedlivých příčinu mimo tento svět – v říši nadpřirozena! V závodě o čas se Batman obrátí o pomoc na jediného muže, který se nadpozemským silám dokáže postavit: na Johna Constantina. Obvykle arogantní sólista Constantine brzy zjistí, že temnou moc může porazit jen tajemný tým ve složení Zatanna, Deadman a Etrigan Démon a sázka na divokou kartu, kterou se Constantine zdráhá povolat. (Magic Box)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (65)

ScarPoul 

všechny recenze uživatele

Justice league Dark mám rád. Rovnako ako Constantina a Zatannu a samozrejme Deadmana a Swamp Thinga. Ale animák, je stále len animák a potenciál naozajstnej rezby je stále v nedohľadne. Je to fajn, ale neprekračuje to svoj tieň daný filmovým druhom a diváckou prístupnosťou. Ale ako spestrenie je to okej. ()

Hanyou odpad!

všechny recenze uživatele

Původně jsem měla v úmyslu dát vyšší hodnocení, ale pak jsem si uvědomila, jak stupidní je, že DC nezná lore k vlastním postavám. Bažináč není a nikdy nebyl Alec Holland, a jestliže je ve fázi své existence, kdy nesnáší Constatnina, tak už to ví. Obecně jsem zhrozená, že může vzniknout slušně vypadající animák, kde jsou jedny z mých oblíbených DC postav (Constantin, Bažináč a Etrigan) a stejně je to odpad. Dabing byl hrůzný (hlavně Bažináč a Etrigan), postavy se chovaly příliš náhodně a Batman tam byl, jen protože se na něm nejlíp rýžujou peníze. Navíc jedno klišé vedle druhého. Nic pro mě. ()

Reklama

Lenka.Vilka 

všechny recenze uživatele

Nepochopila jsem překlad názvu. Když se na to podíváte, napadne vás, že to bude nějaký temný příběh ligy, když nemáte tušení, o co jde. Jenže tohle je příběh Justice League Dark, jak tvrdí originální název. Tak se potom divák nesmí divit, že "je tam furt Constantine a jeho kamarádi". Jenže během hodiny prostě nestihnete příběh a zároveň představení postav. Ale příběh mě bavil. Jasně, prudí mě, absence předlohy na českém knižním trhu, ale co neděláme. No, spokojíme se alespoň alespoň s drobečky... ()

agentmiky 

všechny recenze uživatele

Spojení Jay Oliva a Liga spravedlivých mě doslova navnadilo, ale ve výsledku z toho tak odvařený nejsem. Pokud čekáte spolupráci s ligou, tak se jí moc nedočkáte, alespoň je stěžejním bodem Batman, který během filmu nabídne pár svých dobrých hlášek ze svého repertoáru. Začátek mě překvapil, působil docela temně, a tak jsem předpokládal, že se v podobném duchu ponese i zbytek filmu. Ale popravdě film na temnou stránku doslova zanevřel. Od Constantina jsem čekal více, jeho komiksová postava je perfektní, film s Reevesem i následný seriál s Ryanem můžu kdykoliv, ale tady se mi zdálo, že potenciál charakteru nebyl moc využit. Hlavně mi některé situace přišly přestřelené, z filmu se pomalu stával kouzelnický snímek okořeněná samou magií. Doteď jsem jen kritizoval, tak se přesuňme k pozitivům. Na akci se dobře dívá, tam se nic nezkazilo, jak jsem již zmínil, tak Batman film docela svou přítomností zachraňoval. A zápletka se také dala snést. Příště bych ale konec vymyslel lépe, jako by byl splácaný horkou jehlou. Docela zklamání. Za mě dávám 61 % ()

VanTom 

všechny recenze uživatele

Zápletkou zaobírající se všemocnou magií (proti které i Superman s Wonder Woman tahají za kratší konec) a týmem sestaveným z podivných, méně známých existencí (+ Batman) se tento lehce temnější DC animák vymknul standardním, okoukaným "pláštěnkám". V první půli potěšil velmi (i cynickým humorem), v akčním finále už Constantine metající firebally tolik nezářil. Každopádně obstojná jednohubka - 7/10 ()

Galerie (44)

Zajímavosti (1)

  • Vzhled postavy John Constantine je navržen dle zpěváka Stinga. (Puxina)

Související novinky

Co se děje s Justice League Dark?

Co se děje s Justice League Dark?

30.08.2017

Comicsoví fanoušci prahnou po návratu Johna Constantinea a zatím se bohužel neblíží. Po zrušeném seriálu se začala chystat týmovka Justice League Dark, v níž měl John potírat démony s pomocí Bažináče… (více)

Reklama

Reklama